Jump to content

Moto Zajednica

tema prebacena

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

PS Pablo brzo rezervisi jos koji GB prostora...

 

No problemo! Kad se vratis, moci ces i sam da ukucas u sajt svoju pricu... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Sve je spremno - i tekst i slike, nego smo se Pablo i ja dogovorili da sacekamo jos samo koji dan da on zavrsi neke stvari kako bih postovao to kao zaseban tekst, a ne kao poruku u okviru teme...

 

Samo jos koji dan strpljenja, molim lepo :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Alpi su a breath-taking experience' date=' [/quote']

 

A zamisli da si, umesto sto si ih preleteo avionom, vozio motor po njima. To je tek super :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

JAT je uzasan! Kada god dolazim u Srbiju ja se trudim da ne letim JAT-om. Poslednji put pre dve godine je cak 3 sata kasnio u odlasku iz Beograda za Minhen da smo popizdeli cekajuci avion u Minhenu. JAT-ovo objasnjenje je da su kasnili zbog vremena!!! Inace u Beogradu je bilo 24C suncano bez oblacka!!

 

JAT-ovo osoblje je najgore na svetu i jako bezobrazno i arogantno. Nikad oni nece shvatiti da su oni tamo zbog nas a ne da smo mi tamo zbog njih. Ko nije leteo stranim kompanijama (osim Top Ganci tj Air India) nemoze da shvati razliku.

 

Evo sta mi se desilo u JAT-u pre par godina:

Na pitanje sta bih da popijem ja zatrazim Koka Kolu, medjutim leteca konobarica kaze Koka Kola nije nase nacionalno pice te je nemaju u ponudi. Ja kazem ok i daj mi viski, na moje najvece cudjenje ona mi sipa viski i jos pita sa ledom ili bez leda. Sav u cudu je pitam odkada je viski nase nacionalno pice?

Znam da nije ona kriva ali brate riba smrdi od glave pa nanize.

Inace sada ponovo sluze Koka Kolu koliko sam cuo.

 

Svajcarska je lepa ali mnogo sterilna za moj ukus. Moja sestra je 3 godina zivela u Gstaad na alpima pa sam je dosta posecivao. A krave su im ludilo ima ih svuda. Od nalepnica do kosulja i kaiseva sa kravicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
JAT je uzasan! Kada god dolazim u Srbiju ja se trudim da ne letim JAT-om. Poslednji put pre dve godine je cak 3 sata kasnio u odlasku iz Beograda za Minhen da smo popizdeli cekajuci avion u Minhenu. JAT-ovo objasnjenje je da su kasnili zbog vremena!!! Inace u Beogradu je bilo 24C suncano bez oblacka!!

JAT-ovo osoblje je najgore na svetu i jako bezobrazno i arogantno.

.

NEMOJ firmu da mi diraš! :? LEPO su ti rekli da kasne ZBOG vremena :x Šta ti tu nije jasno? :oops: Andrej brate preæera ga ti s Cirihom. Èovek ne sme da te pusti nigde van beograda, otkineš nam rubriku! NEDAJBOŽE da te puste u Spaceshuttle da obletiš Zemlju malko... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Andrej brate preæera ga ti s Cirihom. Èovek ne sme da te pusti nigde van beograda, otkineš nam rubriku! NEDAJBOŽE da te puste u Spaceshuttle da obletiš Zemlju malko...

 

Cekaj tek da vidis sta cu da napisem u decembru... :wink: 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
....Poslednji put pre dve godine je cak 3 sata kasnio u odlasku iz Beograda za Minhen da smo popizdeli cekajuci avion u Minhenu. JAT-ovo objasnjenje je da su kasnili zbog vremena!!! Inace u Beogradu je bilo 24C suncano bez oblacka!!...

 

Potpuno je logièno da avioni kasne zbog vremena. Da se ne meri vreme, ne bi ni postojao termin kašnjenja.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Potpuno je logièno da avioni kasne zbog vremena. Da se ne meri vreme' date=' ne bi ni postojao termin kašnjenja.

 

najzli[/quote']

 

Ti si moj idol!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
NEMOJ firmu da mi diraš! :? LEPO su ti rekli da kasne ZBOG vremena :x Šta ti tu nije jasno? :oops: Andrej brate preæera ga ti s Cirihom. Èovek ne sme da te pusti nigde van beograda' date=' otkineš nam rubriku! NEDAJBOŽE da te puste u Spaceshuttle da obletiš Zemlju malko... :wink:[/quote']

 

Ovaj komentar se ne odnosi na JAT Tehniku, vi ste nesto drugo. Sama cinjenica da JAT leti je veliki kompliment za Tehniku te Vam stoga i ja skidam sesir. Moj komentar se odnosi samo na uslugu i arogantnost. A i sam znas koliko cesto JAT kasni, ili koliko retko JAT stize na vreme. A o cenama necemo ni da govorimo.

 

Joking About Time = JAT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Potpuno je logièno da avioni kasne zbog vremena. Da se ne meri vreme' date=' ne bi ni postojao termin kašnjenja.

 

najzli[/quote']

 

Ti si moj idol!

 

:supz:

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Hihi Cirih skup?! Svrati ovamo malo.

 

Parking u centru 5-20 EUR/h :D, sam ulaz u centar 12 EUR, radara i kamera ko sodera i samo blicaju.

 

Sad su izmislili novu foru: postave 2 kamere na par Km razdaljine, obe te snime, pa izracunaju prosecnu brzinu.

 

Svaka ulica ima svoju parking politiku (lepo istaknutu na znaku doduse). U novinama karikiraju, da trebas imati PhD da bi znao da se parkiras u Londonu :).

 

 

Doduse, biker-friendly je... tj. za bajkere je parking free i ne placaju ulaz u centar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad
JAT je uzasan! Kada god dolazim u Srbiju ja se trudim da ne letim JAT-om. Poslednji put pre dve godine je cak 3 sata kasnio u odlasku iz Beograda za Minhen da smo popizdeli cekajuci avion u Minhenu. JAT-ovo objasnjenje je da su kasnili zbog vremena!!! Inace u Beogradu je bilo 24C suncano bez oblacka!!

 

Hehe moram malo da se ubacim ovde i da dodam sledece matori mi je radio u JAT-u do Juna kada je popio otkaz (dextere da ti kazem odma da me posle ne pitas :) da je bio F/E na avionu koji poslednji izbacen iz Jat-ove flote) i sad zamislite sta mu je neki tamo sluzbenik rekao kad je dosao da sredi papirologiju "kud vas nisu sve otpustili mamu vam vasu ova firma bi procvetala bez pilota" i pazi sad kakvu mislis da ces dobiti uslugu u ovakvoj kompaniji kad neki njeni sluzbenici ovako razmisljaju, ah da setih se filma posle ovih reci "Ima li pilota u avionu", nema letite Jat-om, a pilote smo otpustili koji ce nam oni q u avio kompaniji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Ma JAT je u stvari gomila idiota koji se igraju aviokompanije.

 

Jedina svetla tacka su im oni sendvici sa prsutom koje ponekad sluze.

 

Dace bog pa ce ih drzava prodati nekome... ako ih ko bude hteo kupiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Ma JAT je u stvari gomila idiota koji se igraju aviokompanije.

 

Jedina svetla tacka su im oni sendvici sa prsutom koje ponekad sluze.

 

Haha, ima jedna smesna i na zalost istinita prica, u vezi tih Jatovih sendvica :) Kolege iz USA su nam dosle pre par meseci i ispricali su da je jedan on njih dvojice uzeo 'normalnu' klopu (sendvic i sl.), a da je drugi trazio dijetalnu klopu i dobio jabuku :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Amer se malo prokakio :).

 

Nijedna kompanija, da ja znam, ne nudi posebnu klopu na kontinentalnim letovima u ekonomskoj klasi. Moje iskustvo kaze se klopa svodi na cokoladu, sendvic i kolac... ako oces dijetalno pij kiselu :lol: .

 

Ameri su verovatno presedali negde u EU, pa JAT-om isli do Beograda, tako da se to broji kao kontinentalni let.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja