Jump to content

Moto Zajednica

tema prebacena

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Andrejp, jedva cekam da odes na neko putovanje... ne zato jer te onda nema na forume, nego sto znam da cu kad se vratis imas sto procitat i kvalitetno ubit 15 minuta :) putopis EXCELLENT!! samo si me malo razocarao to za zene... sto je to jbt, ada nisu skandinavke pa da su toliko frigidne...

 

sto se cijena parkinga tice, ljetos sam bio do Holandije pa sam vidio kakve su cijene... do 16E/h. Fino auto-tabanovici pa put pod noge.

 

Iduce ljeto planiram Alpe definitivno pa mozda i odradimo turu, pa necu ni svjestan bit kako mi je lijepo bilo dok ne procitam putopis od tebe :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

e posle vam srbija i crna gora ne valjaju, sve vas treba tuc, svjesni nismo kolko nam je dobro i u kako dobrom okruzenju zivimo , moz go lec na sred ulice i nishta ,hehehehehehehe kakva svajcarska i matraci, nego svaka cast na tektu, svojski trud nema shta imash dva piva sledeci put kad se vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Amer se malo prokakio :).

 

Nijedna kompanija' date=' da ja znam, ne nudi posebnu klopu na kontinentalnim letovima u ekonomskoj klasi. Moje iskustvo kaze se klopa svodi na cokoladu, sendvic i kolac... ako oces dijetalno pij kiselu :lol: .

 

[b']Ameri su verovatno presedali negde u EU, pa JAT-om isli do Beograda[/b], tako da se to broji kao kontinentalni let.

 

Upravo tako, dosli su iz San Hozea preko Frankfurta... Ali su nudili klopu.

 

Kad god sam isao u San Francisco, uvek sam dobijao sendvic i tokom leta do Frankfurta ili Minhena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja