Jump to content

Moto Zajednica

Organizovan odlazak na Jagnjijadu, 30. Maj 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ludilo mozga  :o  bilo je potrebno samo iskljuciti glavu i provod je bio zagarantovan.... prikazali smo se i pokazali kao neprikosnoveni gosti, skakali smo do besvesti pa su eto stradali stolovi, pod naletom emocija i zgodnih mackica, plesali smo sve okretne igre i to u svim pravcima, dzentlmenski obrnuli sve lepe devojke kako ni jedna ne bi bila zapostavljena...... nije se mnogo pilo, ali se zato zestoko krkalo i lokalo....ma ekipa iz snova je bila na visini zadatka, a jagnjece brigade BJB tima su se ponele velicanstveno..... na skup smo dosli posle borbe sa kisom kroz talase u ronilackim odelima, a neko je imao ribice i u patikama, a neki su imali cast i privilegiju da prevoze i morske sirene, a kad smo tamo dosli, raspodelili smo se u strelce, obisli prirodne znamenitosti za 2 minuta i zavalili se u satru i tu je doslo do sinergije i otvaranja trece dimenzije..... na trenutke smo se skupljali u vozic koji je cetvoronoski ispod stola izletao napolje da se malko ohladi na kisi i vrati brzom brzinom da raspali po klopi, stolovima i stolicama iz sve snage....bila je to prava parada pijanstva i kica, vasarska atmosfera i dobrodusni domacini koji su ucinili da se svi osecamo kao kod svoje kuce  :D :D :D hvala im sto nas nisu dirali, a posebno mene dok sam sa zanosnom i temperamentnom  plavusom  plesao po stolovima kao John Travolta sa Oliviom Newton-John......svi su dobili medalje i titule, i oni koji su od srca iz sve snage gazili i sabijali jage, kao i oni koji su pokusali da gaze motocikliste..... stim sto su ovi drugi-koji se nisu lepo ponasali na putu, usput dobili i vruce pljeke.... svakome po zasluzi  ;)

najzad sam upoznao i velicanstvenog i gorostasnog NesketaBG, uverio se u njegovu dobrocudnost i pitomost, kao i simpaticnog BMW Alexa-protagonistu  Mikulancevih odiseja sa Tajlanda i Kine :D jos po neku curicu, misicu..... :) a slike raskalasne zabave i dobrog provoda ostavicu ljubomorno u svom srcu za dalja uzivanja i podsecanja koliko je ovaj svet sa ovakvim prijateljima, najlepse mesto za uzivanje  :);):D ;D gas, gas......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jos da napisem da su nasi junaci dana SKOLS koji je dosao skuterom od 50 ccm iz Pazove, Lord Oblivion sa JAW-orkom i naravno Forrest Gump sa nezaobilaznom stakom za koju se nadamo da nece jos dugo biti sastavni deo moto opreme:

 

post-621-12879035286076_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Sve pohvale ,ekipa fenomenalna ,redari-tzarevi (zapisao sam broj onog plavog juga ) special tnx drugaru koji nas je izveo na pravi(auto)put ,mada, zvali  su neki likovi malo pre,kao ,rampa ovo , ono spominju putarinu  ???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

.. mora da su na drogama ;D ,Forestu zelim da se sto pre odvoji od podshtapalice i nadam se da ste se svi srecno i veselo prizemljili u krevete veceras! Josh jednom pozdrav svima , vidimo se na sledecoj akciji makar to bio i pomor prasica! Prva liga ste!

post-3522-12879035286647_thumb.jpg

post-3522-12879035287241_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Gremline breee ... hvalis se tu sa 750 slika, a okacio si svega 10tak :D

'ajde ... mozes ti to i bolje! :D

 

@saxi: prijatelju .. po ovom tvom opisu ne bih rekao da smo bili na istom desavanju :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Evo jos slika....

 

Nas domacin Doda objasnio je drugovima iz MUP-a da smo mi fini bajkeri iz BJB-a, nikad ne pijemo i ne pravimo gluposti...

 

EvilBaby & MaybeMira su razmenile iskustva oko voznje  motora kinseke proizvodnje:

 

Mira: ma nece da radi kad se ne sipabenzin pa to ti je...

Beba: ma nece da radi i kad sipam benzin....ubija ga kisa...

 

A odmah zatim smo utvrdili da neki clanovi u stvari jako vole rakiju....a rakija je bila odlicna,od domacina koji nas je sve pocastio, posle hladne kishe i dugof puta  ;D ;D ;D

 

Peki je pod budnim okom Pekice probao rakiju

 

I osnivac NeshaXX takodje spada u ljubitelje dobre kaplice...

 

Misha-Pei nije probao rakiju kako je to juce rekao Ljilji, ovo je fatamorgana , opticka varka i Photoshop. Ne pokusavajte ovo da izvedete kod svoje kuce.

 

Arsa i Daki su se zblizili i grupisali  oko male "pljoskice"

 

Marko je rekao da ce kad-tad kupiti GS-a....pih....kopira me.... ;D ;D ;D

 

 

 

post-621-12879035312362_thumb.jpg

post-621-12879035312872_thumb.jpg

post-621-12879035313414_thumb.jpg

post-621-12879035313919_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Dok su neki pili, mi smo se upoznali sa starijim mestanima Jagnjila, evo par slika za uspomeu...

 

Ah, da....zamalo da zaboravim...Pablo & Six (ako imate problema sa BJB serverom, on je sigurno krivac)

 

Eto toliko o tome u slici i malo manje reci - jer jedna slika govori kao hiljadu reci....

 

 

Kao neko ko je bio zaduze da operativno vodi ovu akciju AMS-a molim Vas da sve primedne, sugestije,rad redarske ekipe, moze i pohvale ako vam je bilo lepo i prijatno  ;D ;D ;D  napisete u ovoj temi kako bi sledeca voznja bila jos bolje organizovana.

 

;)

post-621-12879035375511_thumb.jpg

post-621-12879035376004_thumb.jpg

post-621-12879035376685_thumb.jpg

post-621-1287903537726_thumb.jpg

post-621-12879035377853_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

    Ja prosto nemam reci... Kakva ste vi organizacija cobana... ;D ;D ;D , a i ja sa Vama ::)  Pa ne mogu da verujem na sta me nagovoriste. Odmah se ogradjujem od svih zbivanja i garantujem da je u onom predivnom gulasu bilo nekih supstanci za LOODLo i dobro raspolozenje... Inace sam do sada bio fino dete sa ponekim izletom ka tvrdjoj muzici i tako to... A vidi me sad, strasno. Nikad vise sa Vama nigde, osim ako vas nije blam da me zovete, pa cu morati. ;D ;D ;D

   

   Inace cu i danas otici jaer sam ogladneo, a jage su bile fantasticne, a i zaboravio sam da kupim domace proizvode od divnih mestana mesta Jagnjilo, kao sto su slatko od sumskih jagoda, kupinovo vino itd. Moram da se lecim danas...

 

post-3122-12879035378516_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja