Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TT600sm 2200 evra (istekla registracija)

Recommended Posts

  • Drug član, 2659 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

A taj neko sam ja ;D,nadam se da je obostrano veselje posto je i kod Lakija u garazi dobra masina

Cestitam.

Laki , nesto si pazario ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

mada obicno ljudi predju sa trkalice na super moto ili enduro ,ja  licno posle 10god voznje raznih R-ova kada sam presao na enduro i super moto nikada mi vise nije palo na pamet da vozim R taman i da mi ga netko pokloni ,necu da vredjam nikoga ali enduro i super moto sasvim druga dimenzija voznje ali ako hocete da pokupite ribe ili da pozirate ispred kafane ili ako naprave puteve ili ako imate viska para i ako vam ne smeta bol u ramenima ako ne crvenite kada vas super moto pukne u svakoj krivini R je pravi izbor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

hoces da kazes da je hard enduro ili super moto udobniji za dalji put od r-a?Ja brate 6 godina vozim hard endurace i jako su neudobne zastita od vetra 0 a za sediste da ti nepricam,ja prvenstveno vozim motor po putu mozda sam nekoliko puta sisao van njega ali ono sto me privlaci je brzina zato sam i presao na r-a mozda kad budem stariji kupim nekog putnog endura zasad sam zadovoljan,a i nece ribe na hard enduro :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Hard enduro nije za putovanje naravno ali tt600  ili moj xt660r idealno za putovanje nasim putevima ,napomena ,retko kada putujem autoputem .izbegavam jer mi je to dosadno ,tu je naravno R zakon ,,pojma nemam stvar ukusa ,,nisam neki ljubitelj  voznje stil gas do kraja ,to me davno proslo ali ja imam 35 god , sta god vozio bitno da ima dva tocka  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Bg

Sve je naravno stvar ukus,pretprosle sezone sam vozio Xt,prosle thundercat a ove cu TT,pre toga r6,bandit itd.i svaki je lep za sebe i ima svoju namenu,ali mislim da sa enduro,cross motorom imas najvise mogucnosti i ne moze da ti postane dosadno,kad te smori grad tu je divljina da napunis baterije,kampovanje i sve sto ide uz to,zato sam i najvise promenio motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5288 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Laki nek je srecna trgovina,da se lijepo navozas sa novim magarencetom.Ti sa ttr na nesto brze ,a ja na nesto sporije...coper.. :)

 

Ja se nadam da cu sa xt-om biti brzi nego sa fzr-om  :D :D :D

 

E da , chestitam na kupovini!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Sve je naravno stvar ukus,pretprosle sezone sam vozio Xt,prosle thundercat a ove cu TT,pre toga r6,bandit itd.i svaki je lep za sebe i ima svoju namenu,ali mislim da sa enduro,cross motorom imas najvise mogucnosti i ne moze da ti postane dosadno,kad te smori grad tu je divljina da napunis baterije,kampovanje i sve sto ide uz to,zato sam i najvise promenio motor

potpuno si u pravu ,ali vidis da sam ja tt-a prepravio u supermoto zato sto se pretezno vozim po ulici zato sam i uzeo tvoj motor a verovatno cu kupiti neki cross dvotakni da imam da divljam po blatu,ja iskreno nisam imao srca da tt-a posle onakvog sredjivanja vozim po blatu i da ga unistavam u sumi,jbga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja