Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Pa to i kazem, motor dodje 95% sklopljen u kutiji, jedino se skida korman ili prednji tocak da kutija ne bi morala biti vislja samo zbog prednjeg kraja motora. Ja samo kazem da problemi sa apolom nemaju veze sa nestrucnim sklapanjem u srbiji.

 

Na ovoj slici sto si stavio, skinuti su i zadnji amortizeri da bi motor bio sto nizi, ali opet to nema nikakve veze sa kvarovima od apola.

 

Bilo bi dobro kad bi uvezli ovaj model iz kine. Kazu da ga kinezi prave po licenci honde crf250.

 

To je enduro verzija, a ima i supermoto.

 

SM

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Lepo izgleda ovaj SM (Pobesneli) MAKS, al jbg nema nista od toga kod nas...

 

 

 

*Edit:

 

 

Marko Tomic

 

Gde ti stoji bobina, ja sam jedino to morao da premestam jer fabricki je stavljena iznad hladnjaka i onda se dosta greje bobina i ponekad nece da baca iskru, pa sam je ja prebacio ispod sedista i od tad nisam imao nikad problema sa motorom.

Obicno na vecim obrtajima nece da baci uvek pa trokne malo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

@ zorge

 

Počeo sam da vozim sa 7 god sa onim malim pocket bike-om,sad imam 17 god,jesam mlad priznajem,ali se dovoljno razumem i apola sam odrzavam,ćaća je tu ponekad da potpomogne ako zatreba :-)

Možda to održavanje dobro samo odlaze kvarove pa će se desiti kasnije,to ne znam, videćemo,baš me zanima, ali siguran sam 99% da do 10k neću imati nekih problema.

 

@ mile

 

Meni bobina stoji fabrički na onom nosaču, baš je i iznad mašine i kod hladnjaka,ali nisam imao nikakih problema sa njom,ne trokira,sve je ok,u leru ide u blokadu 10700rpm,ovako u vožnji nisam pokušavao do kolko tacno ide rpm jer mi ga žao :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

@ zorge

 

Počeo sam da vozim sa 7 god sa onim malim pocket bike-om,sad imam 17 god,jesam mlad priznajem,ali se dovoljno razumem i apola sam odrzavam,ćaća je tu ponekad da potpomogne ako zatreba :-)

Možda to održavanje dobro samo odlaze kvarove pa će se desiti kasnije,to ne znam, videćemo,baš me zanima, ali siguran sam 99% da do 10k neću imati nekih problema.

 

@ mile

 

Meni bobina stoji fabrički na onom nosnosaču, baš je i iznad mašine i kod hladnjaka,ali nisam imao nikakih problema sa njom,ne trokira,sve je ok,u leru ide u blokadu 10700rpm,ovako u vožnji nisam pokušavao do kolko tacno ide rpm jer mi ga zao zao. :-P

 

Epa eto vidis kod mene nije mogla tu da prezivi prvo je poceo da guta na velikim obrtajima np. kad ubrzavam pa kasnije je i teze palio...

 

A odrzavam ga i uvek je sredjen i cist podmazan i utegnut, posle svake voznje sacekam da se oladi i obrisem ga i proverim srafove i ocistim lanac ako vidim da je prljav ili ako je cist samo ga podmazem... Podmazem sajle sve, podmazem cak i za suvozaca ono sto se spusti da stavi nogu sve...

 

I dobro je eto jedino sto mi se pokvarilo je ta bobina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

To je pitanje da li je ta tvoja bobina uopšte i bila ispravna,moguće da ti je zapao neki skart ili možda nije valjao neki kontakt,jer nisam čuo iko da je imao taj problem osim tebe,a kolega djbikers nije naveo taj problem ali je zato naveo probleme sa alnaserom,i po tome može samo da se zaključi da je svaki apolo za sebe,svaki ima drugu manu,plus one zajedničke(hladnjaci,amortizer)

 

Mada evo meni je amortizer zadnji malo mekši nego što bi trebalo,a takav je od kad sam ga uzeo,sad sam uzeo da ga servisiram,nije uopšte teško,smakne se opruga,izvadi se semering odvije se jedan sraf veliki koji to drži i ispadne ona glavna sipkica koja ulazi unutra,sipacu atf da napunim,sklopim,stavim nov semering,napumpam amort na 8 bara i biće bolji nego nov,ubacicu slike kad udjem na laptop.

Tako da ko oce da servisira amortizer ima objašnjenje ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

To je pitanje da li je ta tvoja bobina uopšte i bila ispravna,moguće da ti je zapao neki skart ili možda nije valjao neki kontakt,jer nisam čuo iko da je imao taj problem osim tebe,a kolega djbikers nije naveo taj problem ali je zato naveo probleme sa alnaserom,i po tome može samo da se zaključi da je svaki apolo za sebe,svaki ima drugu manu,plus one zajedničke(hladnjaci,amortizer)

 

Mada evo meni je amortizer zadnji malo mekši nego što bi trebalo,a takav je od kad sam ga uzeo,sad sam uzeo da ga servisiram,nije uopšte teško,smakne se opruga,izvadi se semering odvije se jedan sraf veliki koji to drži i ispadne ona glavna sipkica koja ulazi unutra,sipacu atf da napunim,sklopim,stavim nov semering,napumpam amort na 8 bara i biće bolji nego nov,ubacicu slike kad udjem na laptop.

Tako da ko oce da servisira amortizer ima objašnjenje ;-)

 

Ja na mom imam drugi amort, od suzukija TS... :D

Odlicno drzi, jedino nema stelovanje mekoce-tvrdoce...

Prethodni vlasnik @anbeast, ga je mehanicki usavrsio...:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Da,da,sećam se,bio na oglasima ranije,to je dobro, ali na slikama mi se činio kao da je niži,taj amortizer ga spušta kolko se sećam jer je kraći,ali zasigurno je bolji od fabrickog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Vidis to ne znam, nisam jos seo na drugog apollo-a, taj je bio prvi koji sam pogledao i pazario sam ga...:lol:

Nije iskljuceno da je nizi, mada on je to modifikovao, vario, stavio oprugu od originalnog, sklepano je da funkcionise.:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Kontakt je bio sigurno, posto kad sam skinuo bobinu i istu vratio da proverim upalio je iz prve, ali sam za svaki slucaj premestio posto na starom mestu prska mnogo voda.

 

A ja ako moram vozim ga i po kisi nemam. Evo sad sam se vracao poceo sneg zabelio se :D, ali cim sam doso kuci u garazi je ceo prebrisan i sad cu da sidjem da ocistim lanac i stavim wd40 u bravu posto je usla sigurno voda dok je bio napolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Heh zimske čarolije :-)

 

To obavezno ponekad da se sipa ili kapljica ulja ali pogodniji je wd40,ja dok sam bio novopecen i vozio kros po snegu nisam podmazivao pa je zaribala kontakt brava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Heh zimske čarolije :-)

 

To obavezno ponekad da se sipa ili kapljica ulja ali pogodniji je wd40,ja dok sam bio novopecen i vozio kros po snegu nisam podmazivao pa je zaribala kontakt brava.

 

Ma bezi, to ga vozim sto moram, nebi nikad vozio po snegu, uzmem nekad biciklu pa se zezam po snegu ali motor ne! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Ja sa apolom ne jer nema dobre gume,al dok sam imao krosa sa kramponkama voleo sam da se obučem debelo pacse sa ortacima vozio po šumi i po putu i po livadama,ma bas de god smo hteli tu smo i dospeli,za krosa malo snega nije ništa.Apolo nije za to malo naidje na vlažnu podlogu odma kliza da ne pričam po snegu, ma nece da se mrdne ako ga ti ne guras,..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: Sprint Apollo RX 250

Ja tih problema nemam,ja gume imam na pretek,i u razlicitim oblicima, za pozadi imam onu koja fabricki dolazi,obicnu endruo sa malo vecim kanalima nego na obicnim gumama,gumu koja ima krampone u vidu kvadrata,i full kros gumu,a za napred sam uspeo da nadjem kramponk 17. coli,tako da nista ne prepravljam da bih namestio,a planiram da prepravim neku vecu felnu,jer se vise vozim po poljskim putevima i planini nego asvaltu,a jos sada pao sneg,tako da ujutru pre skole planiram da isprobam kako ce da se kotrlja,pa mozda ubijemo i neku fotku 1moto3.gif

Inace posle prve voznje stizu fotke1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Sprint Apollo rx 250 sm

Pozdrav svima!

 

Krajem prosle godine sam uzeo Apolla sa 1100km u njemu, sada sam presao sa njim oko 700-800km. Pre toga sam vozio tomosov SM od 125ccm (sa originalnim Yamaha masinom) i mogu reci da sam zadovoljan sa ovim motorom (sa obzirom na cenu).

Sad kad je hladno, poceo sam da ga sredjujem polako, ali samo estetiku 1jee1.gif

Za sada imam dva problema 1moto3.gif

 

1. Km sat - pokazuje manje nego sto inace ide (kako sam citao, svima je obrnuto), kod mene recimo max. pokazuje 70-75km/h (nije u miljima) a obilazim kola i van grada. Cisto sumnjam da od jednom niko ne vozi brze od 60km/h, tako da mislim da je ipak km sat problem. Ime neko ideju kako to da nastelujem ili nesto?

2. temperatura motora i kad je zagrejan motor na display-u ne pokazuju fale 3 crtice do kraja, jos nisam video i cuo da je ventilator upaljen. kako da proverim da li radi?

P.S. nijem i se pregrejavao masina, ali cisto da budem siguran da to i radi.

 

Citao sam dosta na ovom forumu, (jos nisam stigao sve, posto ima dosta) i mogu reci da je extra... dosta sam saznao o ovom motoru...

 

evo i par slika dokle sam stigao... slikao sam mob. tako je malo mutnija slika inace je sav karbon folijom pesvuven :-D

post-36065-0-12429300-1422455384_thumb.jpg

post-36065-0-25953000-1422455435_thumb.jpg

post-36065-0-08661200-1422455534_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Gde ti pokazuje na displey za temperaturu???

 

Ako hoces da proveris da li pali ventilator skini sondu sa levog hladnjaka i gurni je u vrelu vodu np. stavis na reso lonce i zagrejes vodu i daj kontakt motoru.

 

 

Lepo izgleda ovo sto si radio sa ivicama samo mislim da nije bas kompletetirano rep je dobar ali se na sredini gubi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Svaka čast za estetiku, ja radim nešto slično samo u narandžastoj boji..

Ventilator izvadiš žice iz dzeka i spojis ih,ako radi, radi, ako ne, menjaj.

Ali radi sigurno, nego nema kad da se uključi.Apolo ima termostat koji preko 60 stepeni pusta vodu iz motora da protiče kroz hladnjake,a ventilator se pali tek kada temperatura u hladnjaku dostigne 82 stepena,a to se dešava u gradskoj gužvi,visokoj spoljasnjoj temperaturi ili offroad vožnji kad ga forsiras,ali dok voziš normalno neće se paliti ventilator.

A sto se tice toga na cajgeru što misliš da je pokazivač temperature-nije,apolo to nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Sprint Apollo rx 250 sm

Ne na Apollu, nisam dobro napisao... Imam neki "rucni merac" temp. koji ima svoj senzor (samo sto ne pise koliko stepen ima, vec samo digitalna skala). To me zanimalo kolika temp. treba da bude u hladnjaku... onda je kod mene oko 60 stepeni bilo, pa se verovatno zato i nije palio. Svakako cu proveriti da li funkcionise... cisto da znam :-D

Koji vi antifriz koristite? kako sam primetio ovaj fabricki i nije neki...

 

 

Sto se te te neon zute linije, to zavisi od ugla gledanja, inace je kompletna. Inace je reflektujuca traka, tako da u mraku jos bolje izgleda.. i naravno bolje me primecuju ostali u saobracaju, sto je po meni isto bitno...

 

 

 

Kad budem sastavio sve, bice jos slika, u boljem kvalitetu da se vide detalji...

 

Hvala za savet...

 

E da, koliko ulja ide u masinu kada se menja (naravno i filter) ?... posto mi vise nije u garanciji, pa sam mislio sam to da odradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Svaka čast za estetiku, ja radim nešto slično samo u narandžastoj boji..

Ventilator izvadiš žice iz dzeka i spojis ih,ako radi, radi, ako ne, menjaj.

Ali radi sigurno, nego nema kad da se uključi.Apolo ima termostat koji preko 60 stepeni pusta vodu iz motora da protiče kroz hladnjake,a ventilator se pali tek kada temperatura u hladnjaku dostigne 82 stepena,a to se dešava u gradskoj gužvi,visokoj spoljasnjoj temperaturi ili offroad vožnji kad ga forsiras,ali dok voziš normalno neće se paliti ventilator.

A sto se tice toga na cajgeru što misliš da je pokazivač temperature-nije,apolo to nema.

 

Ja razmisljam da na tu foru da uradim nesto ali crveno, a moze i ventilator tako da proveri ali sta ako mu je termostat otiso zato sam reko da je bolje onako!

 

E zaboravi da pitam gde si kupio stitnike ja ocu bas tako neke slicne da uzmem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Ne na Apollu, nisam dobro napisao... Imam neki "rucni merac" temp. koji ima svoj senzor (samo sto ne pise koliko stepen ima, vec samo digitalna skala). To me zanimalo kolika temp. treba da bude u hladnjaku... onda je kod mene oko 60 stepeni bilo, pa se verovatno zato i nije palio. Svakako cu proveriti da li funkcionise... cisto da znam :-D

Koji vi antifriz koristite? kako sam primetio ovaj fabricki i nije neki...

 

 

Sto se te te neon zute linije, to zavisi od ugla gledanja, inace je kompletna. Inace je reflektujuca traka, tako da u mraku jos bolje izgleda.. i naravno bolje me primecuju ostali u saobracaju, sto je po meni isto bitno...

 

 

 

Kad budem sastavio sve, bice jos slika, u boljem kvalitetu da se vide detalji...

 

Hvala za savet...

 

E da, koliko ulja ide u masinu kada se menja (naravno i filter) ?... posto mi vise nije u garanciji, pa sam mislio sam to da odradim.

 

Pa oko 1l ako ga bas cedis i obaras levo desno da sve izadje mozda 1,3l max, ali najbolje je da meris nivo preko onog cepa i onog prozorceta.

 

Ako imas onaj prvi antifriz zeleni onda moras da skidas poklopac od pumpe i da proplaknes hladnjake posto se sigurno do sad napravio zeleni zele oko pumpe a i u hladnjacima, poklopac se lako skida i to mozes lako da ocistis a ceo sistem ocisti tako sto ces da sipas samo destilovanu i da vozis motor da se zagreje pa sacekas da se oladi pa ispustis i tako 2-3 puta da bude sigurno cisto.

 

Ja sam stavio G12 se valjda zove pise na flasi da je za aluminiumse hladnjake i crvene je boje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Sprint Apollo rx 250 sm

Pa da, probacu sa vodom, da vidim da li ce da pali kad treba...

 

Pogledaj na Kupujem prodajem... evo ti link od ovih: https://www.kupujemp....htm?filter_id=

Da odma napomenem, da ako imas fabricki korman, ne odgovaraju drzaci (od 22mm su), ja sam uzeo dve selne (saraf prolazi preko cele) od mislim 32mm, izvadis te sarafe, kombinirkama malo ispravis selne, pa stavis kad moniras stavis sarafe od stitnika. na srirnicima sam nekih 6-7mm odeskao od olastine gde naleze na korman.

i naravno moras i krajeve od rucke da odseces... ti ulaze ti drugi drzaci, dobijes u dve velicine, tako da to nije problem.

Malo se zanimas sa tim, ali nje nista strasno. Ako te zanima kako izgleda, mogu ti uslikati to iz bliza...

 

Te trake zute-zelene trake sam imao od predhonog motora, to ti je obicna traka za felne...

ili tako nesto https://www.kupujemp....htm?filter_id=

 

Sto se folije tice, ja sam uzeo 1,5m X 1,5m folije, presvuko ceo motor, jos neke detalje i jos imam, za rezervu...

ako uzimas foliju, bitno da bude sa kanalima za vazduh, mnogo lakse i lepse se stavlja...

http://www.autofolija.rs/ ovde imas raznih.... tu sam uzeo u foliju za far.

 

 

Ako te jos nesto zanima, pitaj slobodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Hehe mile odgovotio si sekund pre mene pa nisam ni video šta si napisao.Može i tako, pa sad panteru kako ti lakše :-)

I ja ocu da stavim te stitnike ali koji imaju aluminijumsko ojacanje.

Ja Juče sipao ulje ali tek sam sklopio motor pa je bilo prazno sve i sada sam sipao 1.4l,i nzm dal treba još malo kad je na ćopavoj prazno staklence, kad je motor uspravan puno je. Kad izmerim sa onim dok je uspravan kaže nemoj vise ni malo da sipas,a kad je na ćopavoj kaže podmazii me jos,suv sam ko barut i sad nzm,bilo bi mi logično da se gleda dok je uspravan jer je i u vožnji motor uglavnom uspravan al eto ne znam to.

 

A taj fabrički antifriz je da ne kažem šta, izgleda ko samleven mozak od nekog aliena ahaah :-P

Menjaj to i ispiraj hladnjake,ja sam sad sipo Nisotec G12 za sve vrste hladnjaka(roze boje) bas je lep.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Sprint Apollo rx 250 sm

Pa bolji su sa aluminiumskim ojacanjem, ali su i skuplji naravno.

Jedino sto onda moras i korman menjati ili da pravis neke svoje drzace...

Uz ovaj sam dobio aluminiumske drzace, ali za 22mm, posto je to neki recimo standard kod SM.

Verovatno cu vremenom svakako promeniti korman, ali sada mala finansijka pauza :-D

 

Na predhodnom mororu sam isto menjao i mogu reci u krivinama po klizanju je dosta precizniji osecaj....

https://www.kupujemprodajem.com/Korman-za-kros-enduro-fi22-13961170-oglas.htm?filter_id=

 

ali polako....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Pozdrav svima!

 

Krajem prosle godine sam uzeo Apolla sa 1100km u njemu, sada sam presao sa njim oko 700-800km. Pre toga sam vozio tomosov SM od 125ccm (sa originalnim Yamaha masinom) i mogu reci da sam zadovoljan sa ovim motorom (sa obzirom na cenu).

Sad kad je hladno, poceo sam da ga sredjujem polako, ali samo estetiku 1jee1.gif

Za sada imam dva problema 1moto3.gif

 

1. Km sat - pokazuje manje nego sto inace ide (kako sam citao, svima je obrnuto), kod mene recimo max. pokazuje 70-75km/h (nije u miljima) a obilazim kola i van grada. Cisto sumnjam da od jednom niko ne vozi brze od 60km/h, tako da mislim da je ipak km sat problem. Ime neko ideju kako to da nastelujem ili nesto?

2. temperatura motora i kad je zagrejan motor na display-u ne pokazuju fale 3 crtice do kraja, jos nisam video i cuo da je ventilator upaljen. kako da proverim da li radi?

P.S. nijem i se pregrejavao masina, ali cisto da budem siguran da to i radi.

 

Citao sam dosta na ovom forumu, (jos nisam stigao sve, posto ima dosta) i mogu reci da je extra... dosta sam saznao o ovom motoru...

 

evo i par slika dokle sam stigao... slikao sam mob. tako je malo mutnija slika inace je sav karbon folijom pesvuven :-D

 

Proveri na tocku da ti nije ispao neki magnet :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

To sam i ja mislio za magnet ali mi zvuci nemoguće da je ispao neko je sigurno problem u onom senzoru što beleži kad su prošli magneti.

 

Vidjao sam takvah dobrih volana i jeftinije nešto oko 2500din na moto-bike.rs

 

Napravicu ja nosače nije to problem ;-)

 

Odakle si panteru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Lelelele, 3.500 DIN nastavljam da vozim bez stitnika mnogo, pre sam nalazio na ebay za manje a imaju aluminiumsko ojacanje po sredini.

 

 

Panther

 

Obavezno ako budes ispirao hladnjake ko sto sam ti reko koristi destilovanu vodu, ne znam koliko se razumes pa za svaki slucaj da napisem :D

 

 

Ja sam moji isto presvuko u karbonsku foliju cim sam ga uzeo novog! Bilo pre 1god od prilike kad sam to radio a tad nisam naso te sa rupicama za vazduh pa sam mehurice iglom busio i sklanjao ali trudio sam se da ih sto manje ima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja