Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Hvala za pomoc, evo slicica iz garaze. Da mu sredim nalepnice pa ce biti jos nekoliko slicica, mozda i napravim neki klip.

 

 

 

 

 

ayfc.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

Hvala za pomoc, evo slicica iz garaze. Da mu sredim nalepnice pa ce biti jos nekoliko slicica, mozda i napravim neki klip.

 

 

 

 

 

ayfc.jpg

Super da te sluzi uzdravlje.!! Nemoj ni da lepis nista mnogo je zesci bez nalepnica, ja sam moje bio skinuo posle dve nedelje mnogo je opak crn!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha 500XTZ Tenere (3AJ) - AGAIN :)

Slazem se sa dunjom (mada su ukusi vrlo licna stvar :) ) Ja sam moje morao da skinem jer su krenule da se odlepljuju, pa sam plastike ofarbao ''bumper sprejom'' sa teksturom zeleci da postignem svojevrsni ''Stealth look''. Mislim da mu to dobro stoji zbog dosta ostrih linija na plastikama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Meni najlepse izgleda u ovoj crno-sivoj kombinaciji, ali bez narandzastih nalepnica. :moto3:

 

Ali, da, stealth look je pun pogodak! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Hvala, planiram sutra da snimim klip, lepo izbliza da se sve vidi, i da snimim kako radi. Trazio sam na YouTube jos kad sam ga kupovao da vidim kako izgleda i nasao nekoliko klipa gde ga voze na jedan tocak koce naglo i tolko o njemu sve ukupno 1min.

 

 

Iz Sprinta su mi rekli da trenutno nemaju nalepnice za apolla. Ako neko zna gde moze da se nabave, dobro bi mi dosla informacija.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Pitanje, uvek kad mu dam kontakt on mi racuna brzinu u MPH i onda moram da kliknem dugme da prebaci u KM/h. I opet kad ga ponovo ukljucim opet se vrati na MPH.

 

 

Da li postoji nacin da zapamti i uvek stoji na KM/h ili moram uvek da kliknem.

 

 

 

 

 

 

 

Pozz

 

 

 

 

EDIT: Sve ok, malopre sam gledao nesto i kazem ajde da proverim dam kontakt i stoji na KM/H... Reseno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Одличан ти је снимак, само настави да снимаш, али без музике да чујемо звук мотора. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Imam ja kameru za kacigu Full HD mogu da snimim dok vozim. Upravo sam snimio nekolko kruga oko njega sa kamerom i kako radi, postavicu i to uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Pre bi reko da je taj auspuh kupac ugradio, ne ide fabricki. Meni se svidja kako se cuje ovaj moj fabricki. To sve zavisi i od mikrofona, na ovom gore klipu sto sam ja snimao malo se drugacije cuje zvuk motora nego sto je stvarno.

 

Ali dobro, najvaznije je da se odlicno cuje uzivo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

Pre bi reko da je taj auspuh kupac ugradio, ne ide fabricki. Meni se svidja kako se cuje ovaj moj fabricki. To sve zavisi i od mikrofona, na ovom gore klipu sto sam ja snimao malo se drugacije cuje zvuk motora nego sto je stvarno.

 

Ali dobro, najvaznije je da se odlicno cuje uzivo!

Sve je orginal to je model 2011/2012 samo sto ovaj nema alufelne. Na forumu unazad ima jedan nas forumas iz Hrvatske koji je kupio takav model KTM svetlo,alufelne,sauk na levoj rucici itd. Prvu sliku je slikao pre kretanja na voznju i na toj voznji na prvoj raskrsnici izleti dzip udari u njega i polomi motor. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Zna li neko gde mogu da se nabave original nalepnice za Apolla, zvao sam sprint I kazu da trenutno nemaju. Ne znam gde bi mogu dalje da trazim?

 

 

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Apollo

fulka motor :) sa srecom da se vozis pa se prosetaj do komren da vidis mog crnog djavola :) Ti si u mokranjcevu gore ? Mogao si da se javis pre kupovine da dodjes da vidis moj motor moj je isti samo sa belim felnama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

fulka motor :) sa srecom da se vozis pa se prosetaj do komren da vidis mog crnog djavola :) Ti si u mokranjcevu gore ? Mogao si da se javis pre kupovine da dodjes da vidis moj motor moj je isti samo sa belim felnama

 

 

Kako znas da sam u Mokranjcevu?

 

 

 

 

edit: Vido si preko klipa? (sad sam se setio)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

zar je to sad bitno. :D tacnije stanoja glavasa. video sam klip koj si snimio kad si vozio :)

 

 

Heheh, pretpostavio sam. Nisam ga jos registrovao, planiram da ga registrujem tek na prolece... Ajde ako oces posalji mi Skype pa da se dogovorimo, da se provozamo gore posto nema tolko cajkana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Zna li neko gde mogu da se nabave original nalepnice za Apolla, zvao sam sprint I kazu da trenutno nemaju. Ne znam gde bi mogu dalje da trazim?

 

 

 

Pozz

 

 

 

Zna li neko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Ma idi svi zivi skidaju jedino ti hoces da ih lepis, pusti malo masti na volju vec kad hoces da lepis lepu u svom stilu/nahodjenju. Ja sam moje skoro bacio dugo su se vukle.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aleksandar Gal, 88 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6 2006,2012 Kawasaki Zx6r 2006 Honda Shadow V2 125 2003

Prodajem Sprint Apollo 250ccm 2009 godiste prvi vlasnik. Presao ni 2000km. Crko lezaj na frajlaufu. Na nekih 1500km cini mi se ili pre toga. Od tad ga palim na kurblu pali iz prve na kurblu. Inace motor ide kao i svaki SPRINT Apollo sto znaci da je fabricki nije budzen. Ima sitna ulaganja oko plastike to je do 20e maximum. I ima zicica od 2 brzine da se zalemi to je za dzabe. Lezaj frajlaufa je 30e. Ako neko hoce da stavi taj lezaj i da motor pali na dugme treba da saceka decembar. Trenutno imam vremena na pretek ali nemam volje da namestam ovaj motor. Cena 750e. Ili zamena za pulsar uz vasu doplatu. (i drugo u zameni sve prihvatam sem kultivatora traktora i tako tih dzidzabidza) moze auto,motor,skuter. Garancija na kilometrazu itd.

Znam da ce dosta vas da napise imas oglase itd. ali ovde je namerno stavljen motor iz razloga da ga sto pre prodam. Posto ne mogu ni u dvoristu da ga gledam. Bolje da ga prodam nego da ga zapalim.

Takodje imam i moto jakne abri speed i bmw. 20e komad bez protektora. slike saljem na emali. Pozz drugari 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

kineski EGR ventil sluzi vise za ukras nego da funkcionise, kad vam krene pucati i stucati motor to skinete i zatvorite cev na glavi.

 

 

Mora da se skine blatobran onaj i onda moze lagano da se odviju matice...

 

 

 

 

Ne znam zasta sluzi ovo, i da li ovako treba da bude otvoreno?

 

 

 

gvs8.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja