Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna rucica kvacila

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd/Borcha

Treba mi deo na koji se stavlja rucica kvacila i retrovizor. Ne znam ni da li to moze da se nadje odvojeno ili mora da se uzme sve u kompletu. Da li neko zna gde bih mogao to da potrazim i sa kog bi mi motora odgovarala? Motor je Sachs X-Road 125, a postavio sam i sliku koja mozda moze da pomogne.

Inace polaganje za A mi je za desetak dana pa bi bilo lepo da do tada imam kvacilo koje radi :)

 

3530334669_f57a3be08b.jpg?v=0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd/Borcha

Zvao sam ih pet puta u protekle tri nedelje i prvo je bilo stizu za par dana, a poslednji put mi rekli da ne znaju kad ce stici i da ce mi javiti. I tako mi motor stoji u garazi a polaganje se blizi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Zvao sam ih pet puta u protekle tri nedelje i prvo je bilo stizu za par dana, a poslednji put mi rekli da ne znaju kad ce stici i da ce mi javiti. I tako mi motor stoji u garazi a polaganje se blizi...

 

Video sam da se otvorilo još jedno predstavništvo kod one pijace u bloku 70 valjda, kod piramide.. to je neka okretnica.. Pogledaj tu, ništa te ne košta.

 

Ili alternativa, ako ti baš prigusti, jbg pitaj nekog člana foruma sa Sachsom da ti pozajmi ručicu kvačila za polaganje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ako je hitno, a ne nabavis original uzmi od nekog MZ-a ili Kineza. Uostalom mozda je od nekog kineskog endura ili supermota identican deo kao i na tvom motoru, posebno sto kinezi vole da stavljaju iste komponente na vise modela, a kako je i Suchs "made in china" velike su sanse da i bude tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Treba mi deo na koji se stavlja rucica kvacila i retrovizor. Ne znam ni da li to moze da se nadje odvojeno ili mora da se uzme sve u kompletu.

3530334669_f57a3be08b.jpg?v=0

 

Baš ovaj deo (nosač retrovizora i ručice kvačila), doduše, za KLEmentinu, nabavio mi je Bera sa foruma (oblaznuo navoj za štelovanje kvačila). Dečko može bezmalo sve da nabavi. Kontaktiraj ga, ubeđen sam da će ti pomoći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd/Borcha

Hvala svima na odgovorima. Kontaktirao sam Beru pa cekam da mi se javi.

Da li imate kontakte ili adrese prodavnica gde bih mogao da nadjem rucicu od MZ-a ili nekog kineza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja