Jump to content

Moto Zajednica

Koju opremu kupitii ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Ljudi,

pomozite mi da odaberem neku jaknu, pantalone, rukavice: koja, koliko para, gde ima da se kupi.

Budžet je ograničen i ne tako veliki, tako da ako možete da mi preporučite više modela raznih cena, pa da se ja odlučim....

 

Iz Bg-a sam, i oprema mi treba za Strom-a.

 

Pozzzz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa mnogo zavisi od toga na kakva putovanja ces ici, naravno zavisi dosta i od budzeta. Nekakav minimum ti je 200e za jaknu (ja preporucujem Modeku) i oko 100e za pantalone (recimo IXS). Mozes da prodjes i sa manje para (Louis recimo) ali je ovo sto sam naveo kao primer oprema sa kojom ces moci da vozis bez problema par sati po kisi, da se ne smrzavas po hladnom a i da se ne kuvas (previse) po toplom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Prosle nedelje sam pogledao nove held jakne.Zapali su mi za oko modeli kod kojih se skidaju neki delovi i time dobijas neku letnju varijantu.Preporuka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Pa mnogo zavisi od toga na kakva putovanja ces ici, naravno zavisi dosta i od budzeta. Nekakav minimum ti je 200e za jaknu (ja preporucujem Modeku) i oko 100e za pantalone (recimo IXS). Mozes da prodjes i sa manje para (Louis recimo) ali je ovo sto sam naveo kao primer oprema sa kojom ces moci da vozis bez problema par sati po kisi, da se ne smrzavas po hladnom a i da se ne kuvas (previse) po toplom.

 

pa za pocetak ne planiram nista daleko, ni mnogo daleko. Probao sam neku IXS jaknu (kosta 230e) i svidela mi se, a pantalone su bile oko 165e. u medjuvremenu sam dosta gledao po Netu, citao, i sada vise nemam pojma sta bih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Prosle nedelje sam pogledao nove held jakne.Zapali su mi za oko modeli kod kojih se skidaju neki delovi i time dobijas neku letnju varijantu.Preporuka

Ko prodaje u Bg Held opremu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ko prodaje u Bg Held opremu ?

 

Koliko je meni poznato, niko. Najbliža prodavnica ti je u Mladenovcu, ako se ne varam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Preporuka za Held od mene.

Nude, po mom misljenju, najbolji odnos cena - kvalitet, i za 100 do 150 eura moze da se kupi bas pristojna jakna.

 

Trenutno imam Held Maddox, a pre nje sam imao koznu, takodje Held (ne mogu da se setim koji model), i stvarno sam prezadovoljan, i jednom i drugom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Pa mnogo zavisi od toga na kakva putovanja ces ici, naravno zavisi dosta i od budzeta. Nekakav minimum ti je 200e za jaknu (ja preporucujem Modeku) i oko 100e za pantalone (recimo IXS). Mozes da prodjes i sa manje para (Louis recimo) ali je ovo sto sam naveo kao primer oprema sa kojom ces moci da vozis bez problema par sati po kisi, da se ne smrzavas po hladnom a i da se ne kuvas (previse) po toplom.

 

pa za pocetak ne planiram nista daleko, ni mnogo daleko. Probao sam neku IXS jaknu (kosta 230e) i svidela mi se, a pantalone su bile oko 165e. u medjuvremenu sam dosta gledao po Netu, citao, i sada vise nemam pojma sta bih...

 

Ma ima i jeftinijih!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja