Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 23-24 maj 2009, Resava

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

:)

Ja cu moj u petak olizati da bude k`o nov .... no do Beograda ce se vec isprljati ali nema veze :D Vazno da sam ja sa olizanim motorom bar krenuo ....:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Kovceg sa mostima Kneza Lazara otvorene su od 8-10h i od 16-18h,

cisto da znate zbog organizacije.Ja jos uvek nisam siguran ali mozda

se prikljucim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

:)

Ja cu moj u petak olizati da bude k`o nov .... no do Beograda ce se vec isprljati ali nema veze :D Vazno da sam ja sa olizanim motorom bar krenuo ....:D

 

A ja mislio da sam jedini bolesnik ovde... ;)

 

Juce, onaj pljusak, spustilo se nebo, a ja u garazi razmontiravam crash barove i (ponovo) lepim izolirkom kako bi smanjio vibracije (poznat problem givi crash barova na stromu). Sve se mislim da me ne zezaju iskusniji bjbakjeri :D

 

I sto rece neko - kad vidite nas zbunjene koji prvi put idemo na voznju - be gentle... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A ja mislio da sam jedini bolesnik ovde... ;)

 

A baš... :) Valjda je veća sramota ići sa prljavim motorom nego sa prljavim cipelama :)

 

I sto rece neko - kad vidite nas zbunjene koji prvi put idemo na voznju - be gentle... :D

 

Upravo tako ... i da ponesemo crveni karanfil na reveru u znak raspoznavanja?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

 

I sto rece neko - kad vidite nas zbunjene koji prvi put idemo na voznju - be gentle... :D

 

Nemoj se brines koleza, ja cem da pazim i da ti cuvam ledja sve vreme  ;)

da te ne inicira niko drugi pre mene, jer bitno je da ostane u krugu najblizih prijatelja  :D :D :D

 

Ma bice super voznjica, ekipa lagano narasta, a i Abdulah 100K ce da ide, pa da isprobamo moj sator najzad  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

 

Nemoj se brines koleza, ja cem da pazim i da ti cuvam ledja sve vreme  ;)

da te ne inicira niko drugi pre mene, jer bitno je da ostane u krugu najblizih prijatelja  :D :D :D

 

 

Ma inicirala me vec jedna hiper zbunjena zena u Pezou pre 2 vikenda. Stigla me na kruznoj petlji kod hotela In;)).

 

One meni izgrebala malo onaj deflektor toplote iznad auspuha, a ja njoj razbio far  :D I posle kazu da Strom nije tenk...

 

PS: ja sjahao sa motora, besan k'o ris, stvorio se tu jos jedan bajker, i spremam se na okrsaj. Kad zena meni "pa nisam te videla, nekako si mi otisao". Bilo mi simpaticno, plus vidim dvoje klinaca u kolima i odmah se izduvam. Kad pita me klinac "ciko, jel' tesko voziti motor?". A ja mu kazem, "kao sto vidis" i svi umremo od smeha...

 

A kada me je prosli put na Beverlju na semaforu oborio pijan covek od pozadi (dok sam stajao!), zavrsilo je tucom i sudjenjem;)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Zajedno smo jaci, ne postoji toliko "zaslepljena" kamikaza koja bi da ulece i da obara iz grupe, a ova mala grupa "pedera" sto ide da se vozika je naoruzana do zuba......  lepim manirima i dobrim raspolozenjem, koje ce da otera sve potencijalne napadace  ;)

a i ko se kaci sa Stromicima, napunicemo ga "puzicima"   ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Nisam najbolje skapirao u koji dan vožnje spadaju ti ćevapi jer ja ne mogu oba dana da provedem sa vama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Pa pošto mogu na samo jedan dan da li bi moglo to da se postigne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Pošto je odavno poznato da život nije baš svima majka, ponekom je i negovateljica, ja, eto, od subote moram da se oprostim. ALI ZATO...Eto me u nedelju jutro da vas probudimo ja i moj 'brundo'! So, ako je još ko za varijantu da krene sa mnom u nedelju na sabajle put Resave, molim prijavite se. Krenuli bi npr. u 7.30 sa JP pumpe kod Steka i dok dlanom o dlan eto nas kod vas! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Da ponovim: za sve koji noce ili veceraju kod Zvonka (Panorama) obezbedjena je i muzika uz veceru - ne znam kakva :) al sumnjam da sviraju rock. Ako bude vise gostiju od broja kreveta Zvonko je obezbedio dodatni smestaj. Za veceru mozete da birate sta zelite, tamo postoje zemljane posude za pasulj ili gulas, bice jos jagnjetine, rostilja... za male pare. Dakle, pre polaska u popodnevne aktivnosti, recite Zvonku sta zelite za veceru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 thunderbolt

A gde se nalazi mesto koje je predvidjeno za kampovanje...mislim jel blizu Zvonka? Cisto da mi kamperi ne legnemo praznih stomaka  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

A gde se nalazi mesto koje je predvidjeno za kampovanje...mislim jel blizu Zvonka? Cisto da mi kamperi ne legnemo praznih stomaka  ;D

 

Mesta za kampovanje ima i kod Zvonka, a ima i u Strmostenu kod naseg Race, pogledaj neku od tema koja obradjuje putovanje kroz taj predeo, recimo ovu, kao najnoviju. Kod Race postoji sto za 20 osoba, a moze i da se popije njegova cuvena kafa. Samo 2km udaljen je vodopad Lisine (Veliki Buk) gde se moze vecerati za isto tako male pare.

 

E da, odgovor na pitanje: od Zvonka do "Racinog kampa" ima oko 25km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

:)

Ja cu moj u petak olizati da bude k`o nov .... no do Beograda ce se vec isprljati ali nema veze :D Vazno da sam ja sa olizanim motorom bar krenuo ....:D

 

A ja mislio da sam jedini bolesnik ovde... ;)

 

Juce, onaj pljusak, spustilo se nebo, a ja u garazi razmontiravam crash barove i (ponovo) lepim izolirkom kako bi smanjio vibracije (poznat problem givi crash barova na stromu). Sve se mislim da me ne zezaju iskusniji bjbakjeri :D

 

I sto rece neko - kad vidite nas zbunjene koji prvi put idemo na voznju - be gentle... :D

 

Samo opusteno. Ucesce na grupnoj BJB voznji je jedan od najboljih nacina da lako, opusteno, "gentle" upoznas veliki broj ljudi sa foruma a da pri tome, nakon rastanka, imas osecaj kao da ih znas 100 godina. :) Ja sam prosle sezone ucestvovao na svakoj, i naravno, jedna je morala da bude prva. Kada sam ujutro dosao na STEKO pumpu nikoga, ama bas nikoga nisam licno poznavao, niti ikada u zivotu video. Trajalo je 5 minuta. Dok sam spustio copavu. Do polaska upoznao sam prakticno sve, na prvom stajalistu bili su mi kao stogodisnje komsije, na odredistu blizi nego mnogi dugogodisnji prijatelji...a po povratku - kao rodj rodjeni.

 

Prema tome, uzivaj u iscekivanju tog jutra i prepusti se tom danu. Sve ostalo..ma pricaces mi kad se vidimo.

 

p.s.

 

na zalost, ovu voznju moracu da propustim. spletom srecnih okolnosti (hvala Lalajko) tu sam rutu prosao, off-ovao taj deo Evropske prasume, kampovao medju Racinim ovcama, pio kafu pecenu na drvima....ma uostalo videcete i sami. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Satorasi: noci su u Resavi jos uvek hladne, ponesite toplije vrece i neku udobnu garderobu za noc.

 

Endurasi: sprejevi za gume ili sta ko ima, ja nosim kompresor i sprej.

 

Svi : ispraznite memorijske kartice, napunite baterije - odnosi se i na telefone i na fotoaparate :)

      : u voznji bez preticanja! Pogledajte: http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=14598.0

      : doruckujte pre polaska, na rucak stizemo realno oko 13-14h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ljudi, nazalost honda nije gotova, slavina me zeza a gume su iz '81 jako mi ja zao ali necu moci sa Vama  :'( bar ne ovaj put! Ako neko hoce imam rezervaciju na mene i dragu u bungalovima pa da ne otkazujem javicu na p.p. Pozdrav svima, srecna i ugodna voznja  :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ako bude prilike za fudbalski revans: erovi protiv endurasa, u blizini vodopada se nalazi ovo:

 

BK9EX_picture2841024x768.jpg

 

Lopta ce se vec naci negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

[... ispraznite memorijske kartice, napunite baterije....

 

Auuuu ... dobro da si me podsetio da treba i fotoaparat da spremim :) I da pocistim fotke iz njega.... Hvala! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja