Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Princ 250 (Jinlun 250-5) i Princ 125(Jinlun 125-11)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

kupis u radnji za kineze ili narucis iz NS da ti salju postom , naravno prvo ih pitas mailom , ima ga negde u temi , za cenu pa probas sa jeftinijom varijantom (polovno ). mislim da pase sa calendzera trebalo bi da su slicni ali nisam 100% siguran

pozz1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

ne znam ti bas te detalje al tako kazu da ima zica,treba to proveriti sa nekim ko ima znanja aparaturu za kablove

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Imam jedan problem sa Prince 250, nece da baci varnicu, proverio sam svecice i dobre su. Motor je radio normalno, zadnji put je vozen pre oko nedelju dana, ostavljen je u garazu i nije paljen od tada. Pre 3-4 dana sam menjao migavce i povezao zadnje svetlo posto mi nije radilo. Sve sam namestio jedino mi nije palilo stop kad pritisnem kocnicu, onda sam malo cackao oko toga i zakljucio da mi ne radi prekidac za stop. Da li je nekim slucajem moguce da zbog njega nece da baca varnicu, posto sam ga skinuo sa motora?

Evo tog prekidaca (nalazi se ispod rucice prednje kocnice)
222.jpg

221.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

Nije do toga. Verovatno si prilikom čačkanja instalacije otkačio CDI. On se nalazi izmedju sedišta i rezervoara, pa proveri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova

ovako, ja neleteo na dobru ponudu za challengera, osetio, cari njegove udobnosti, na duze relacije (o cemu cemo u njegovoj temi) i pri tome zapostavio princa, koji je trunuo na suncu leti, kisi zimi na primorju.... prosto mi ga bilo zao i donesem konacnu odluku IMA PONOVO DA ZABLISTA. Usledilo smirglanje laka njegove fenomenalne metalik sive boje koji je vremenom poceo da se ljusti od stajanja na suncu. mastehnik poslao 2 nova klipa sa karikama, nov lanac, lancanike, silen blokove, lamele i akumulator, jos neke sitnice narucene sa strane i trebalo je jos samo poceti.... sto je potrajalo, ali....

post-22576-0-90737400-1427737462_thumb.jpg

post-22576-0-52479100-1427737474_thumb.jpg

post-22576-0-73667700-1427737484_thumb.jpg

post-22576-0-40027200-1427737504_thumb.jpg

post-22576-0-38527500-1427737515_thumb.jpg

post-22576-0-04536600-1427737540_thumb.jpg

post-22576-0-32334800-1427737543_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova

Masina uzaludno skidana i otvarana , kaze majstor spakuj  ti ovo nazad a te klipove i karike cuvaj za rezervu . Ja sam s njim , do duse nikad sam presao finih 10000 km . Moram ubaciti jos koju sliku od napred gdje se vidi ksenon i maglenke inace uzeo sam alarm sa daljinskim paljenjem koji zbog obaveza nikako da namontiram kao i grijace za ruke . Interesuje me kako vam se cini , ostalo je jos par sitnica vezanih za estetiku tipa naljepnice i auspuh za koji se dvoumim da spojim u jedan top kako bi se nova niskoprofilna guma bolje vidjela ...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki er6n

Druze reci mi gde si nabavio stop svetlo i gume? I koliko te kostalo to zadovoljstvo? Super izgleda masina, stavi jos koju sliku. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova

Hocu za koji dan samo nalepnice da nabacim... Far je oko 35 e cak i jeftiniji i dolszi u kompletu sa migavcima u obliku malih lobanja, ne znam koliko se vifi na slikama. Pozz

Druze reci mi gde si nabavio stop svetlo i gume? I koliko te kostalo to zadovoljstvo? Super izgleda masina, stavi jos koju sliku. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Bor

Mozda je i neko postavio ovo pitanje ali ne zamerite ako se ponavljam jer mi je bas puno da prelistam 1500+ odgovora...

da li neko zna da li su radilice i klipnjace od princa 125 i 250 iste ili se razlikuju??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Prince 125

Jel moze neko da mi preporuci majstora dobrog za stelovanje.

Bilo nekih servisa ranije za mog princa ali svi pozatvarali, promenio sam karike, obradio ventile, sve spakovao, tiho radi ali nesto gas ne prima gusi se....

Sad bi mi najbolje dosao neko ko je uvezban da to sredi i usteluje za cas, pa ako imate nekoga ostavite mi broj da ga oteram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Бела Црква-Нови Сад
  • Motocikl: ExHonda Transalp XL600V, Suzuki V Strom 650XT

Da li  je nekom potrebana zadnja viljuska? samo mi zauzima mesta u garazi.. povoljno 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: princ

vozimo ga ko zlotvora(i suprug i ja),stoji napolju,kisne(nije zardjao)... Prepravljan auspuh cujem se 5 blokova okolo MILINA
i zimi i leti ide ko zmaj...
:) 
jedino imamo problem s karburatorom -curi gorivo menjali dihtung ali moracemo iglicu i plovak da zamenimo >:( 
Ako iko zna gde da se nadje molim da javi.
Hvala
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: smederevo

Pozdrav.

Negde pročitah da je neko menjao semerig na prednjem amortizeru (u pitanju Princ 125) , da je oznaka  37x50x11.

Da li je dimenzija dobra i ako neko ima broj telefona prodavnice gde može da se poruči.U Mastehniku ih ne drže, a u Smederevu nemogu da ih nađem.

Bio bih vam jako zahvalan za informaciju i telefon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Pozdrav Braco:)

 

Evo mene ponovo na motoru pa ponovo na Kinezu, na moje veliko zadovoljstvo:) Od juce sam ponosni vlasnik Princa od 250ccm, posle Pulsera 200 nisam se dvoumio ni sekunde kad mi se ukazala ova prilika. Motor je u odlicnom stanju, crn sa hrom roll barom, sisibarom i nosacima bisaga ali bez bisaga, motor je presao nesto preko 7000km.. Nije trenutno registrovan ali imam planove za narednu sezonu.. Farbanje u metalgun gray u kombinaciji sa crnom, zamenu pneumatika.. Fali mi zastita za lanac i to moram pronaci negde.. Neke sijalice su za zamenu ali polako pa ce se sve srediti..

 

Pozdrav svima koliko Vas ima:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja