Jump to content

Moto Zajednica

IV Akcija dobrovoljnog davanja krvi 1. Maj 2009. i svečani defile kroz grad

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Bilo lepo danaske. Pasulj pogotovo. Svaka cast davaocima krvi , a pogotovo davaocima - pasulja.  Salata izgazena do dzadza. Za medalju takodje.Ja imadem samo jednu fotku...ajd i njega neko da lepo uslika a ne samo on nas  :)

 

Y2vL6_gremlin.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Dao sam krv medju prvima nesto pre 11 sati.

Cak sam stigao i da odigram partiju pikada sa doktorkom  ;D

Danas mi je bilo jubilarno 25 davanje krvi. Nisam ni znao nego mi covek za kompom rek`o.

Zao mi je sto nisam bio na defileu i sto nisam imao vise vremena da ostanem duze.

Svaka cast svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Pozdrav,

 

sve je solidno ispalo, sve smo bolji i bolji, to je ono sto odmah pada u oci. Koliko god novih da se prikljuci i po prvi put, toliko se i oni stari nametnu nekim nasim inidzom i nacinom ponasanja, da naprosto uticu na novo-prikljucene da na isti nacin svi funkcionisu. Pojedinci su u ovoj prici samo oni neophodni tockici koji pomazu da se celokupna prica zvana timski rad odradi sve bolje i uigranije svaki naredni put.

 

Zao mi je sto smo sa prijavljivanjem dolaska ovde na temi toliko omanuli da smo, i pored daleko vece projekcije pasulja od najavljenih dolazaka, ostali kratki za poneku porciju. Licno sam video da je Koci i njegovoj supruzi prakticno sastrugano za dve poluporcije, a moguce je da nekome nije ni toliko dopalo. Zbog toga sam svojevremeno zamolio za ozbiljnost kod prijavljivanja jer je na prethodnim davanjima krvi ostajalo mnogo viska pasulja, a sve to ipak direktno kosta pa smo morali da se probamo malo racionalizovati, sto je u skladu sa prijavljivanjem u ovoj temi, rezultovalo ruznom greskom u proceni.

 

Ma sto se mene i g-dje tice sve je u redu. Naravno da je pasulj u drugom planu.

 

Ja bih ovde istakao ono sto nije do sada pomenuto, a to je deljenje flajera. I ako je saobracaj bio jako slab, mislim da pre svega nase dame treba da budu pohvaljene jer sam bio svedok da je prakticno 99% vozaca krajnje pozitivno reagovalo na taj deo nase akcije.

 

Mlada "gospodjica" u crnom mercedesu sa naravno 4-tvorocifrenom tablicom: " Ne hvala, ne treba" - na pokusaj da joj se krajnje ljubazno uruci flajer.

 

Sredovecan "gospodin" u krntiji neidentifikovane marke i tipa automobila: "Ma ti motoristi - 1/3 normalno vozi, 1/3 divlja i ulece pod tockove kamiona a 1/3 je pod zemljom"  :-[ :-\

 

Svi ostali - sa smeskom: A hvala, hvala, super...lepo, bravo, i sl.

 

Evo par mojih foto-svedocenja:

 

Konjica postrojena dok Drug Zlaja vrsi smotru  :)

HHsXl_smotra9481416.jpg

 

Shodno mestu okupljanja (Muzej 25. Maj) na celu BMW R75/7

R2rHJ_sta611606913750.jpg

 

ta bi bembara znala i sama da dodje na ovu lokaciju  ;D

RDtdd_sta611616925651.jpg

 

a tu je i Greca da isprica mladjanom policajcu-bajkeru kako je to nekad bilo dok je bravar hodio po zemlji.... ;)

U673A_sta611646938762.jpg

 

g-dja Kocha na radnom zadatku (odlicno se snasla kao rezervni igrac posto je mladjana Kocha morala da otkaze)  :)

jcQVF_sta611677019950.jpg

 

searcha u akciji - njoj je bilo lako da podeli svoju kvotu flajera - vozaci su se zaustavljali i na zeleno  :D

nBfJJ_sta611717032478.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

svaka cast na akciji... zao mi je sto nisam mogao da prisustvujem ... vidim da je bilo prelepo

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Zenski tim je odradio akciju za medalju, bile su nenadmasne, nasmejane, slatke, vrcave, saobracaj se zaustavljao da bi se dobio flajer vise....sto ti je lepota i mladost  :)

 

Meni je pripala "izvanzemaljska" cast da Nenad i ja delimo flajere sa internacionalnom ekipom "super mackica" u sastavu daleke i preslatke rodjake Bruce LEE-ja, Ninja jahacice motora iz Japana-od radosti nisam ime zapamtio  :) tu je bila i preslatka Makica i neodoljiva crna Ninja Jeca i naravno rekorderka u deljenju flajera na lokaciji Milosevog konaka, kamuflazna Cica Ubica  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

sad gledam slike i mogu samo da patim

al jednostavno nisam bila u stanju ni da se pojavim...

u svakom slučaju - bravo ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

IMG_1010th.jpg

 

 

IMG_1012th.jpg

 

 

IMG_1017th.jpg

 

 

IMG_1021th.jpg

 

 

IMG_1023th.jpg

 

 

Kocha: Dobar dan, ovo je akcija povecanja bezbednosti u saobracaju, delimo letke...

Baja: Kakva bre akcija, sine, brate, mis`im....

IMG_1044th.jpg

 

 

IMG_1045thh.jpg

 

 

IMG_1046th.jpg

 

 

IMG_1066th.jpg

 

 

mrki bajker....

IMG_1059th.jpg

 

...spasava svoj zivot  ;D

IMG_1110th.jpg

 

 

IMG_1040th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja