Jump to content

Moto Zajednica

OPET :-((

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Laka joj crna zemlja!

E ovo je stvarno crno da crnje tesko moze da bude?! Poginu sa 16 godina,nije krsteno ni pocela da zivi.

Cuvajte se ljudi,Kumim vas Bogom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100
Uzas :(.

 

Trebalo bi kaznjavati i vozaca motora' date=' kad suvozac ne nosi kacigu (cak strozije nego suvozaca).

 

Suvozac ne mora biti upoznat sa rizicima i pravilima voznje na motoru, dok vozac, kao nosilac vozacke dozvole, mora.

Samim time se moze smatrati da je krivica vozaca sto prevozi putnika bez odgovarajuce zastite.[/quote']

 

Apsolutno se slazem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
A sta ce baba ne cuje ne vidi vjerovatno iza nekog auta izasla...

E ovo uvek imam na umu : mozda neko prolazi ulicom a nije pri dobroj svesti ili ima neki problem druge prirode,zato treba u naseljenom mestu voziti laganeze i tako se niko nece kajati kroz ceo zivot.

A sto se tice devojcice nemogu da kazem koliko mi je zao,to ne moze da se kaze recima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Niš

Momak koji je vozio motor, inaèe Yamahu TZR je moj drug iz OŠ. Ide u istu školu odakle i je i onaj što se slupao sa novom r6-icom.....

Neka je cura laka crna zemlja.....

 

Inaèe detalje znate.....Momak se uopšte nije promenio, ostao je isti....kao da se to nije desilo...KATASTROFA!!! pa ja bih se živ pojeo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

AU nezgodno do kraja! Ne treba uopste komentarisati momka jer sto puta smo i sami povezli nekog na motoru a time smo i sami preuzeli na sebe svu odgovornost za eventualna sr.... koja mogu da se dese! Znam momka u Banjaluci koji nikog ne vozi na svom motoru a opet ga svima daje koji hoce da probaju! mislim da je taj stav o.k.! vecina ljudi(zena) i ne zna kako se treba ponasati kao suvozac na motoru!

Sto se tice kacige tesko mi je da povjerujem da neko i moze da pomisli da je bolje prosao prilikom pada bez kacige nego da je istu imao na glavi!

Uostalom kacigu nosimo ne samo zbog sebe vec i zbog drugih ucesnika u saobracaju! Primjera radi sta ako nas (ne daj boze) tudjom krivicom udari neki vozac auta ili drugi motocikl i tom prilikom dodje do najgoreg

a da smo nosili kacigu mozda bi i preziveli tako da i druga strana drukcije "odgovara pred sudom!"

Dakle kacigu na glavu prvo zbog sebe a onda i zbog ostalih!

Zao mi je djevojcice a i momka a ova prica samo pokazuje koliko voznja i sa "slabasnim"skutrom moze da bude kobna i bez da ucestuju druga vozila u saobracajnoj nesreci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja