Jump to content

Moto Zajednica

Menjam-Prodajem XJ 600s 99god za Enduro

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Menjam ili prodajem XJ 600s 99god, sad uvezen i registrovan, vlasnik, sve novo na njemu: diskovi, gumei, akumulator, ulje  i filter

lanac i lancanici...MRA-Produzeni Vizir. Bukvalno pali i teraj ili ti kljuc u dzep ;D  Menjam ga za Enduro a prednost imaju XTZ-750,  XTZ-660 , xt-600 ..naravno zamena uz vasu doplatu. Evo vam link pa sami procenite da li vredi ili ne.:

   

   Tell: 064/ 176-175-9

 

   cena:  2800  eur

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=32295.0

post-861-12879029410517_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 594 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Eh,Misko...sta bi??  Pa ko sto "kaze" aca-pn: ;D ;D ;D

Dosadilo mu vec da guta prasinu iza Chesterfielda  :D

Ja vec dve nedelje ne perem motor(lepo mu cuce blatnjavi tockovi),a on mora da ga glanca svaki dan - motor mislim :D

Najvaznije  je da nisu u pitanju pritisci sa strane,nego je ljubav zvana ENDURO isplivala na povrsinu  ;)

 

Daklem ljudi,evo motor k'o iz fabrike,pa izvolte...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

znate kako ja sam sa ovi motorom do sada preso nekih 1100km i odlican je sto se tice puta ali,( ono ali devojci srecu kvari ;D) moji prijatelji iz Zajecara i okoline su svi endurasi a ja sam sa njima kao ono eheee cekajte me jer moram da biram put kako stici do nekog zacrtanog cilja pa zato ako se javi neka normalna ponuda razmislicu, pogledacu a sto se mene tice sve jedno mi je ako i ostane i XJ jer je stavarno u odlicnom stanju ali onda moram da i dalje biram put do cilja ili kako je vec neko reko  '' Ja sam dole na asfaltu,podnozju, i cuvam prase ,a vi endurasi penjite se po planinama i vidimo se kad sidjetre''    ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

 

  @ braca1

 

  Ja ne trpim pritiske nego ajd da dam oglas da se vrti i taman kad mi dosadi motor, na kraj sezone javice se neko za zamenu da uzmem enduro....ne ide tako lako prodaja..jbg privatnik sam znam kako se prodaje...vidis i ti isto..odlican je i tvoj motor ali nema narod para , daju samo nesto jeftinije ali bez doplate.I ja bih uzeo nekog GS-a ali bez doplate i to GS 1200 , ako vec mogu da biram ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

eto, super tenere na prodaju u oglasima i to sa extra popustom, pa ajd da prodam ovaj moj i da pazarim Tenere ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

cena se nije promenila jer mi nista nije hitno ( za pravog kupca ima mesta za dogovor ) a nisam je ni zamenio jer su sve ponude do sada traljave i nesto mnogo cene svoje motore u zamenu ???.. trazim realno stanje i realnu zamenu pa videcemo 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar

ja bi ga iskreno kupio ali je to i suvise jaka masina za mene...s obzirom na to da nemam iskustva ... 8)...ali evo da dodam za potencijalne kupce:motor je u odlicnom stanju,ne havarisan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

nije prodat i neznam ni da li zelim da ga proajem jer je izbor endura  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja