Jump to content

Moto Zajednica

Gumice za klipove cheljusti

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Petak: Hidraulika i Bolech

Subota: Bubanj potok (Sigurnost)

 

Ako ni tada ne nadjem nishta onda lepo prebrishem stare gumice, ako je potrebno prepravljam na meru i vracam i kljeshta. U subotu su mi kochnice moraju biti na motoru.

 

 

pa da si narucio gumice taj dan kad si otvorio temu do sad bi se vozio ;D

mislim da ne bi bilo bash tako, nas dvojica smo u istom s*anju sa SF-ima, osim ako nisi prijavio da si zavrshio bike?! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

gumice narastu od at ulja tako da su stare vece u svakom slucaju ,po meni  najbolje naruci original a skarabudji nesto dok nestignu samo da koci i obaveznio zameni svo at ulje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

gumice narastu od at ulja tako da su stare vece u svakom slucaju ,po meni  najbolje naruci original a skarabudji nesto dok nestignu samo da koci i obaveznio zameni svo at ulje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Gde je to u BG-u?Posto slabo ga poznajem.Znaci trebao bih poneti gumice iz klesta pa uporediti da su iste...

 

auto pijaca u bubanj potoku subotom delovi , na izlazu iz bgd kod rampe u bubanj potoku auto put za nis sa desne strane .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

pa da si narucio gumice taj dan kad si otvorio temu do sad bi se vozio ;D

mislim da ne bi bilo bash tako, nas dvojica smo u istom s*anju sa SF-ima, osim ako nisi prijavio da si zavrshio bike?! :P

Ima li informacija o radnji u Boleču  ;D ,Jesu li uspeli da oprave šta ? ::)

 

 

Sve se moze napraviti, samo je  pitanje  kako funkcionise i koliko traje. ??? :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Nisam stigao danas da odem do Bolecha, ishao na paraglajding, nisam mogao da se obuzdam na ovako lep dan danas ;D (sa hebenim juzhnim vetrom >:()

Pomera se sve za sutra, obilazak bubanj potoka, Hidraulike i servisa u Bolechu. Tada javljam sve shto budem saznao.... pozz

 

 

a ne, ne. moj KOCHI! ;D ;D ;D

 

Makina je u voznom stanju ali nije gotova. ove godine mrka kapa sto se tice voznje ali jbg.

Pa kochi kada stoji u mestu :P ;D Daj bre 'opravi' to pa da ljudi shvate shta je true-SF!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

E ovako...

 

Bolech: na putu za Smederevo, na samom pochetku naselja sa leve strane, crveni kompleks lokala, pored je neka PVC stolarija i auto-perionica. Ljudi koji rade tamo mi deluju ljubazno (manje bitno), a gazda vozi Suzanu K5! ;D Servis je specijalizovan za popravku kochionih sistema i nosi naziv "Voja-Vlada".

Kada sam otishao tamo sa sve starim gumicama, cheljustima i klipovima skontali su shta sam ih pitao preko telefona a to je da meni ne trebaju kompresione gumice vec, kako su ih oni nazvali - brisachi, a njih naravno nemaju. :( Imaju samo kompresione gume, koje dihtuju klip, bla bla bla.. tako da ako nekome treba za to neka ih zovne ili potrazhi kod njih, to mozhe da se nadje.

Brojevi tel: 011/8062-313, 011/8064-799, 063/33-44-44 i 063/299-157

 

Hidraulika: se ustvari zove HIDRAULIK 2S i imaju sajt www.hidraulik2.com. Sa njega mozhete videti adresu (ukratko- kod Ljermontove). Tamo nema gumica, ali imaju dobar izbor kochionih creva pa kome trebaju... ;)

P.S.tamo radi tip koji se zove Dragan 064/1707-208 koji radi armirana (teflonska?!) creva za motore, cena je 2000din po metru ;)

 

Sigurnost (Bubanj potok): tamo nisam uspeo da stignem :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Mi cemo se bas nazezati izgleda :)

 

 

Pa pazi ovako, ako tebi curka ulje onda ti i trebaju te kompresione, a ako ti trebaju i 'brisachi' evo da te oraspolozhim: majstori iz servisa u Bolchu su mi rekli da mogu da stavim bilo koje gumice kao brisache jer one ni ne dolaze u dodir sa uljem a vecinu termichkih opterecenja trpe kompresione! Chak su mi i rekli da stavim one iz frizhidera, samo ako mogu da stanu! :D Tako da je cela ova moja potraga manje/vishe ispala nepotrebna. :-\

 

Znachi - GRUNFOVANJEEEEE!!! :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Nisam ga pitao za naruchivanje, dogovarao sam neshto drugo i zaboravio. :-\

Tip ima nick "zogu", nadji ga na spisku chlanova i poshalji mu pp! Uostalom mozhesh i da ga nadjesh u ovoj temi, on je i pisao za taj sajt!

 

Koliko je meni poznato nema nikakve provizije jer ti shalju direktno na tvoju adresu bez posrednika tako da placash samo poshtarinu a za to je ipak najbolje da kontaktirash ljude sa sajta i sa njima vidish kako/shta, sve je to u zavisnosti od tezhine i gabarita poshiljke. Ako uvozish neke delove proveri nashe carinske zakone, mislim da tu postoje neke cake, chisto da te ne nagaze za neke gluposti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja