Jump to content

Moto Zajednica

Off ili Road ili Off-Road

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Sve je pocelo sasvim slucajno kada sam pozvao BigMuzzy-a i kao ajmo na neku kratku voznjicu tu negde po nekoj okolini jer mi necemo da se druzimo sa endurasima jer nemamo konje koji skacu sa kamena na kamen  ;D, medjutim ajd da pozovemo i Djokic-a

jer je i on nekako nas covek. Djokic je to prihvatio oberucki jer  je i on planirao tako neku voznjicu a usput nas obavestava da dolazi sa prijateljem Nesom BM ili ti KLE ...

Skupili smo se svi kod mene na kafu, i dok pijemo , pozivamo i Elvis-a koji takodje prihvata voznju  jer je uhvatio lufta od posla i sklapanja gvozdjurija, menjaca, lagera, klipova  ( viska delova  ;D) i posto su svi prihvatili i pristali na voznju kladili smo se i da ce Hammer  da pobegne sa posla i podje sa nama ali jbg....izgubili smo opklade jer  poso je poso....

 

Krenuli smo do OMV da tankamo rezervoare  i na kompletan dogovor gde ce mo, jer su pola endurasi koji skacu sa kamena na kamen, a pola  ljudi sa normalnim motorima  ::)  ;D

Resili smo da idemo u pravcu Bora  pa gde stignemo , ko prvi skine kacigu moze da mu padne neka ideja na glavu pa da vidimo sta ce mo... :-\

 

jtIW6_53079959.jpg

 

FV79m_78593099.jpg

 

V4Yz5_22754115.jpg

 

 

Stali smo na nekoj poljani da protrljamo gume od trave  i krenemo preko nekih sela do Bora

 

404.jpg

 

m2yyg_65917158.jpg

 

 

I naravno Djokic u enduro fazonu –sad ili nikad—samo brdo kao sto je vec neko ovde reko ’’ off road je zakon, treba probati ’’  ::)

 

JiuG0_79886558.jpg

 

HwaQI_37011257.jpg

 

 

Stali smo  (naravno opet na travi jer endurasi dominiraju)  na raskrsnici  pravac Bor i Zlotska pecina  ili ti Lazareva Pecina ...Idemo do pecine koja je zatvorena, ne moze se uci unutra jer  vodici rade samo na poziv turista ali mora da se zakaze  par dana unapred

 

mXkiv_34765647.jpg

 

GdsyA_75921853.jpg

 

f9DSI_63050081.jpg

 

UOt07_60685854.jpg

 

f62fc_54314007.jpg

 

 

Ajmo pravac Borsko Jezero koje se nalazi pored Bora, da napojimo nase konje 

 

 

Ag3hT_81952531.jpg

 

404.jpg

 

 

U povratku za Zajecar, opet preko nekih sela , dogovaramo se jer ce mo kroz enduro tunel  ili ne . Tu vec postoji problem ,odnosno dva problema .Jedan je XJ 600 a drugi Marauder 125....

 

9oQOA_27669399.jpg

 

 

Resimo da krenemo pa gde pukne neka pukne  8)( neki od nas su bivsi endurasi i nisu mogli da odole na poziv sume i  makadama  :P )

 

asvHM_991.jpg

 

6ruOn_993.jpg

 

 

Stajemo negde usput, pojma nemam gde da proverimo da li su nam svi tockovi na mestu

 

1TM5b_994.jpg

 

JXosD_995c.jpg

 

GHZ9L_996j.jpg

 

Poredak pre tunela i razmatranje situacije biti ili ne biti  ???

 

404.jpg

 

rY3SE_998.jpg

 

1DA56_999kca.jpg

 

 

Krece prvi Elvis XTZ 750 , da utaba stazu jer on ima najdeblji i najtezi motor  ili Poglavicu ’’Crni Bik koji puca ’’

 

fqLvj_9991.jpg

 

1h4e3_9992.jpg

 

uZwp4_9993.jpg

 

X7zTt_9994.jpg

 

 

Elvis—BigMuzzy

 

 

XZSUQ_9995.jpg

 

HKjdj_9996r.jpg

 

wwWZK_9997.jpg

 

 

E doesene, doesene pa nije ti to XT nego XJ , promasio si neko slovo u voznji ( rece djokic i nestade u vidu prasine ) ...

 

4S5Wv_9998.jpg

 

 

Vuko sam neko lisce samnom, sumske plodove, pecurke a ko zna mozda je bio i neki srndac zakacen ispod ;D    pa da ga skinem jer se vracamo u civilizaciju a  Elvis i BigMuzzy su morali da izigravaju dizalicu    ;)

 

ZTsd4_9999n.jpg

 

 

Idemo pravac kod Djokica na casicu razgovora i razlaz kucama ....Tu Djokic razmislja naglas ’’ e, jbg sad moram da ih perem ’’

 

NQfLb_99991.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

pa dobro sad,...kafanica..pice....i ostali plavi, crni svet sa zgodnim zadnjim trapom ili ti podignut rep sto kazu bikeri;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

ovo je probna voznja za off ali ako se ponovi moracu da ga menjam za nesto kao sto je enduro... 8)

 

    Eto probao si i ne ide  ;D ;D ;D, odma to prodaj pa ponovo enduro. :);)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Sto se opires,neces da priznas kao da ce te ovi pojesti.. Pa vidis da su svi primetili..iz sekte se ne izlazi tako lako  :D

Prodaj Yamija ili pocni da jedes asfalt kao i svi drugi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

bice i toga Makice...vraticu se u sektu ali mi za sada vise prija asfalt, dok ne pocnem da ga jedem...ili da imam dva konjica jedan asfalt jedan off..sve je u razmatranju ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

pa ima dana za jedan pa za drugi sve zavisi od drustva i antistresa, kao sto kaze Aca-Pn ..kada sam nervozan odoh u sumu sa jednim ,a kada sam ok idem na voznju i  pice sa drugim... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

mislim da je to dobitna kombinacija ;D ;D a i kad mi prijatelj kaze da nema motor da se vozi a ja nemam drustvo , onda je opet ok palimo i idemo  ::) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 593 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Pa evo...Ja nemam!!! Mislim,neki grbavac,ko tvoj( :P )

Aj kupi jos jedan XJ,pa tako kad ti treba kolega za voznju ti napuni rezervoare i zovi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja