Jump to content

Moto Zajednica

Uskrsnja akcija Novi Sad - 19.04.2009.

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Pa da vidimo kako cemo i sta cemo... Juce sam imao "sastanak" sa Makins-om i dogovorili smo se oko najosnovnijih generalija. U narednih 2-3 dana cemo imati 100%-tno tacne informacije i najavu.

 

Od prilike bi trebalo da izgleda ovako:

 

* Okupljanje 19.04.2009. na Novosadskoj Moto-Berzi oko 8-9h

* Odlazak u Dacje selu u Sr. Kamenici oko 10h

* Odlazak na Novo Naselje u odeljenje doma za decu ometenu u razvoju  oko 11h

* povratak na moto-berzu oko 12h

 

Grubo racunamo na max 200 dece, a sve se svodi na simbolicnu podelu farbanih jaja i na kratko druzenje sa decom.

 

Treba videti koliko nas je raspolozeno za akciju pa da rasporedimo "uloge", da prikupimo jaja i da ih ofarbamo. Za ovo postoje dve varijante, a zavisi koliko ce nas ucestvovati

1) da podelimo broj dece sa brojem ucesnika i da svako od kuce ponese odredjenu kolicinu farbanih jaja

2) da se prikupe sredstva, kupe jaja i ofarbaju u zajednickoj akciji

 

****************

Ovo su prve i grube informacije!!! U narednih 48h cemo izbaciti manje-viuse tacan plan i program!!!

****************

 

Zamolio bih da se u ovoj temi prijave svi koji su zainteresovani da ucestvujum ali bih zamolio da se prijave samo oni koji zaista misle da ce doci i ucestvovati u akciji da bismo znali sa koliko ljudi baratamo. Oni koji misle da ce samo mozda prisustvovati ce biti dobrodosli, naravno ali bi bilo jako losa varijanta da se u poslednjem trenutku broj ucesnika prepolovi. Znaci ako smatrate da cete zaista da ucestvujete prijavite se ovde!!!

 

Kontakt osoba i organizator akcije je Makins i njemu se mozete takodje prijavljivati za akciju, i on ce vam i davati konkretne informacije o svemu

 

***************

 

Vremena nemamo mnogo, pa neka prijavljivanje i izjasnjavanje pocne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja se prijavljujem!

Mislim da datum nije baš pogodan,jer pada na sam praznik.Sve zavisi od vašeg dogovora sa ustanovama.

Jaja je najbolje poneti od kuće,samo treba da se odredi tačan broj i raspodeli u zavisnosti od broja učesnika.

Bilo bi jako slatko da im napravimo i neke sitne poklončiće (čokoladica,bonbonica i sl.),zavisi kako se dogovorite.Prijavljujem se da pomognem oko pravljenja istih.

Malo je vremena ,tako da bi trebalo što pre da se tačno sve odredi.

Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Do sad prijavljeni za akciju:

 

1. Duka

2. Dalmatino

3. Žabac

4. Darkman

5. Jamana

6. Makins

7. Drumskalisica

8. Grdoje

9. Malonja

10. Čičak

11. Gio

12.Ivan_ZR

14.lencuga ( ako osposobim motor do tada  )

15. Joker-ns

16. Chopper

17.Zmajcek

18.Killer NS

19. Sonja _ns

20.quasaar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Mozda da skupimo nesto para pa da napunimo dve velike korpe sa vocem,cokoladicama,bombonama...

Tek da ne idemo praznih ruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

nije praznih ruku, nose se jaja da bi se kucali sa decom :)

 

To je originalna zamisao jos od prve Uskrsnje akcije u Beogradu. Doduse, uvek neki predlog dobrododje, samo je za sam taj dan tesko pronaci nesto primerenije, bar do sada, pa su ideje i ostale na nivou rganizovane posete, defilea i samih jaja u ustanovama posecenim za Novu godinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

OK, ovo je sasvim lepa cifra i mozemo da zakljucimo da je akcija zvanicno u toku.

 

U ponedeljak cu se cuti sa obe ustanove pa cemo se videti sa malikem da razradimo detalje i napravimo plan akcije.

 

Prijavljivanje je, naravno i dalje otvoreno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Lacika je ponudio ako treba kod njega mozemo grupno farbati jaja, posto nekima poput Duke nije zgodno da sami farbaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

1. Duka

2. Dalmatino

3. Žabac

4. Darkman

5. Jamana

6. Makins

7. Drumskalisica

8. Grdoje

9. Malonja

10. Čičak

11. Gio

12.Ivan_ZR

14.lencuga ( ako osposobim motor do tada  )

15. Joker-ns

16. Chopper

17.Zmajcek

18.Killer NS

19. Sonja _ns

20.quasaar

21. Anton

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Trebalo bi o ovaj akciji obavestiti i ljude koji su banovani sa ovog foruma Safeta,Marka Pegaza..... verujem da ce se odazvati akciji.Ako imate njihove brojeve obavestite ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Za sve one kojima trebaju informacije o akciji... kontaktirajte makins-a. Svaki dan posecuje forum pa ce vam odgovoriti na pitanja, a mozete ga naci i u "ckvi" t.j. fashion kafeu na bulevaru izmedju supa i zeleznicke stanice.

 

Sto se tice farbanja jaja... misljenja, zelje,... su razlicita... Nekima ne odgovara da se nalaze grupno na farbanju, a nekima odgovara. Moj predlog je da se sa sutrasnjim danom (utorak) okvirno zakljuci koliko je ucesnika, pa ko nece da farba u svojoj reziji neka se dogovara o grupnom farbanju. Sutra cemo znati i koliko je ucesnika pa cemo znati i koliko jajca treba da spremimo.

 

********

 

A sad mali update, posto sam celo pre podne sastancio u vezi ove i drugih akcija:

 

1. Postignut dogovor sa Decjim Selom u Kamenici... 19.04.2009. - nedelja - u 10:00 nas ocekuju na "tucanje" i kratko druzenje

2. Odeljenje dnevnog boravka za decu poremecenu u razvoju Veternik, na Novom Naselju u Novom Sadu ce nam konacan odgovor dati u cetvrtak ujutro posto zavrse sastanak sa roditeljima. Te dece nema mnogo (30-40) i nece biti problem da ih dodamo ili oduzmemo u zavisnosti od njihove odluke. Ta deca imaju specijalne potrebe, potrebu za pripremu za ovako nesto, neka od njih ce praznike mozda provoditi u drugom okruzenju sa roditeljima,... pa imajmo razumevanja sto nemaju jos konacan stav. Nazalost napravili smo propust da ih ranije kontaktiramo i da pocnemo sa organizacijom malo ranije. Velikim delom je to i moj propust, izgovora nema, tako je kako je.

 

U varijanti SAMO Decje selo radi se o oko 140 dece, u varijanti obe ustanove o oko 180 dece.

 

Cela akcija nije nista narocito zahtevna!!! Recimo da se radi o 180dece, nas ima prijavljenih 20-25. Znaci da treba da svako pripremi (skuva i ofarba) 7-10 jaja. Ako nas bude vise, onda ce se broj jajca smanjivati.

 

Plan je nepromenjen, okupljanje oko 8-9 sati na moto berzi

Polazak za decje selo oko 9:30 i dolazak tamo oko 10:00

Kratko druzenje sa decom

Odlazak na N Naselje opet kratko druzenje

Povratak na moto berzu najkasnije do 12:00

 

Za sve dodatne informacije, dogovore oko okupljanja, lokaije berze,... kontaktirajte makins-a koji je zaduzen za organizaciju akcije

 

******************

Mala napomena:

molio bih sve ucesnike da se suzdrze od obilazenja u koloni tokom voznje, da ne turiraju, pucaju,... ovo se pogotovo odnosi na lokaciju Novo Naselje!!!!!

 

******************

Direktorka Decjeg sela ce da obavesti i organizuje medije (RTV, Apolo,...) o akciji i u celu pricu ce ukljuciti i lokaciju N Naselje, tako da je i taj deo pokriven

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Pa u biti je sve dogovoreno, ostaje samo da usaglasimo stavove oko farbanja jaja. Ako nemate ništa protiv mogli bi da se nađemo u crkvi sutra u 20.00 pa da preciziramo i to. Predlažem još da kupimo dve pletene korpe u kojima ćemo nositi jaja, svaka košta 200 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ako mi skinu gips u Cetvrtak, evo i mene, s malim Sax-om Madas 125 ! Fosamsto mi je na bolovanju  :-\

 

Al sve zavisi od Cika Doce dal ce se smilovati i narediti skidanje gipsa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ako mi skinu gips u Cetvrtak, evo i mene, s malim Sax-om Madas 125 ! Fosamsto mi je na bolovanju  :-\

 

Al sve zavisi od Cika Doce dal ce se smilovati i narediti skidanje gipsa.

 

Dodji ti lepo Alfom,rano ti je za motor i ako ti skinu gips.

Taman ces poneti korpe u gapeku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Ruma

1. Duka

2. Dalmatino

3. Žabac

4. Darkman

5. Jamana

6. Makins

7. Drumskalisica

8. Grdoje

9. Malonja

10. Čičak

11. Gio

12.Ivan_ZR

14.lencuga ( ako osposobim motor do tada  )

15. Joker-ns

16. Chopper

17.Zmajcek

18.Killer NS

19. Sonja _ns

20.quasaar

21. Anton

22.Stanisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Situacija se dodatno komplikuje jer 99% su sanse da moto-berza nece biti odrzana jer nece biti prodavaca koji ce se odazvati zbog uskrsa.Ali uvek nam ostaje Fashion gde smo dobrodosli,samo treba sve utanaciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ehhh to bar nije komplikacija... ako bude tako, onda cemo samo promeniti mesto i vreme okupljanja...

 

Ako nesto saznate, javljajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Ja sam ispao shupak, masovno sam prijateljima & poznanicima najvljivao Moto Berzu 19.04. kao bice lepo okupl;janje, zezanje uz pikada, tucanje jaja i sl...

 

Neka se niko ne ljuti, vise necu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nije problem do nas nego do prodavaca.Mi ćemo se svakako skupiti taj dan pa gde god to bilo.Problem je u prodavcima koji neće doći a glupo je organizovati berzu bez prodavaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

I bre što si na kraj srca, pa hoće ljudi da na Uskrs da ručaju sa svojim porodicama. Lako je nama, kad sve završimo samo zbrišemo kućama a svima nam je kuća na par minuta.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ako mi skinu gips u Cetvrtak, evo i mene, s malim Sax-om Madas 125 ! Fosamsto mi je na bolovanju  :-\

 

Al sve zavisi od Cika Doce dal ce se smilovati i narediti skidanje gipsa.

 

Dodji ti lepo Alfom,rano ti je za motor i ako ti skinu gips.

Taman ces poneti korpe u gapeku.

 

Ouraj, onda i mene pribelezite u spisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

ja cu poneti nesto jaja.samo je li problem sto imam samo 125ccm?nekada kada kupim jaci motor ici cu svuda sa vama.

 

nisam ukljucena u ovu konkretnu akciju, ali odmah ti mogu reci da tvojih 125 ccm, nije problem niti ce ikada kubikaza predstavljati kljucni faktor za ucesce u humanitarnim akcijama organizovanim ovde ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja