Jump to content

Moto Zajednica

Sta je komercijala i sticanje dobiti......

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mislim da je ovo resenje:

 

Da bi se izbegle ovakve i slicne polemike,

1. Samo svoji motori da se oglasavaju u ovoj rubrici, oglas tipa prodaje drug brisati odmah (bez izuzetaka)

2. oglas bez CENE da se izbrise odmah (bez izuzetaka)

3. obavezno neki opis motora (god, km,...)

 

da bi izbegli davanje oglasa u ime druga i brisanje istog, dovedete druga kod sebe kuci, i na vasem kompu se registruje na sajt, ako vec nema internet, predstavi se u rubrici namenjenoj za to i postavi svoj oglas.

 

;)

 

Tako je i zamisljen ovaj podforum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako se bude uvek polemisalo oko bilo kakvog oglasa,najbolje bi bilo da se ukinu rubrike sa oglasima,

da uopste nista ne moze da se oglasi,

a ko sta ima da proda nek da oglas u oglasnim novinama.

I niko nece glavobolje imati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Mislim da se kreiranjem nivih "clanova" nece nista postici naime mogu je ili neko drugi nebitno da napravim jos jedan nick\nalog na drugo ime i da se predstavim kao neko peti,slozicete se da to nema smisla! A ako cak taj novi clan i napravi nalog on ga zasgurno nece koristiti odnosno nece biti aktivan iz razloga sto nema net ili komp tako da smo opet na istom! Ja sam clan jos jednog foruma koji se bavi drugom tematikom i tamo je to reseno tako sto svako ko ima ispod 100 (primer) poruka NE MOZE da daje oglas u rubrici mali oglasi forumasa,dakle onaj ko napise 100 i vise poruka je vec neko vreme proveo ovde upoznao se sa nacinom funkcionisanja sajta\rubrika i mi smo ga koliko toliko upoznali!

 

Tako da je moj predlog da tako bude i ovde! (naravno ako me neko pita ;D)

 

 

Sto se svega drugog tice mislim da je skroz korektno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

E da i oglasi se NE MOGU up-ovati svaki dan vec najranije 7 dana od datuma oglasavanja,za sta takodje mislim da ima smisla!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

funkcija foruma je da bi se dobile informacije o motoru koji bi neko zeleo da pazari a ovde se desava, da ljudi koji prodaju model koji neko zeli da kupi, hvale da bi sto pre prodali.

u oglasniku to ne bi moglo

 

?????

sta ti u ovoj recenici nije bilo jasno da ti pojasnim?

 

Sta je funkcija foruma?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

funkcija foruma je da bi se dobile informacije o motoru koji bi neko zeleo da pazari a ovde se desava, da ljudi koji prodaju model koji neko zeli da kupi, hvale da bi sto pre prodali.

u oglasniku to ne bi moglo

?????

sta ti u ovoj recenici nije bilo jasno da ti pojasnim?

Sta je funkcija foruma?

Pošto smo se mnogo udaljili od teme, koja je ionako i pogrešna, a i na pogrešnom je mestu, funkcija foruma je: upoznavanje, druženje, razmena informacija i iskustava,  zajedničke vožnje, iz početka, pa nadalje, povećavanje bezbednosti motocikllista u saobraćaju, edukacija....

        Autor je dobio odgovor na pitanje, mislim da je tema zaokružena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Mislim da se kreiranjem nivih "clanova" nece nista postici naime mogu je ili neko drugi nebitno da napravim jos jedan nick\nalog na drugo ime i da se predstavim kao neko peti,slozicete se da to nema smisla! A ako cak taj novi clan i napravi nalog on ga zasgurno nece koristiti odnosno nece biti aktivan iz razloga sto nema net ili komp tako da smo opet na istom! Ja sam clan jos jednog foruma koji se bavi drugom tematikom i tamo je to reseno tako sto svako ko ima ispod 100 (primer) poruka NE MOZE da daje oglas u rubrici mali oglasi forumasa,dakle onaj ko napise 100 i vise poruka je vec neko vreme proveo ovde upoznao se sa nacinom funkcionisanja sajta\rubrika i mi smo ga koliko toliko upoznali!

 

Tako da je moj predlog da tako bude i ovde! (naravno ako me neko pita ;D)

 

 

Sto se svega drugog tice mislim da je skroz korektno!

 

ima koristi od "novih" clanova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja