Jump to content

Moto Zajednica

STRASNO!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Bar je za mene ovo jako strasno!

Pre sat vremena sam dosao iz bolnice. Moj drug sa kojim sam svaki dan, sa kojim sam u drustvu, sa kojim se vozim... Danas oko 17h imao je udes. Desilo se u Kikindi. Da skratim, vozio se, u susret su mu dolazila kola koja su skrenula u jednosmernu ulicu (gde je zabranjeno skretanje) i presekla mu put i udario je u njih...

Koliko sam mogao da cujem od lekara i tamo prisutnih (u bolnici) ima otvoren prelom skocnog zgloba (na prvi mah su hteli da mu odseku to parce noge), neki kazu da mu je smrskan skocni zglob... Posle izvesnog vremena lekari su rekli da su mu nogu koliko toliko namestili, usili arteriju..., svi ligamenti su mu pokidani, po malo moze da pomera prste. Sad je pod anestezijom i spava. Cekaju nekog doktora da dodje u trecu smenu (valjda je na nekom sluzbenom putu pa ne moze da dodje odmah) da mu snimi nogu pa da vide da ga nose za Beograd... Nadam se da ce me sutra pustiti u posetu da cujem sta je bilo. A i ocekujem poziv od njegovog caleta veceras. Inece njegov cale i moj cale rade zajedno pa se dosta dobro zivimo i familiarno... Inace on vozi suzuki sv 650, 2004god. (ovo uopste nije bitno, ali cisto da znate).

Jako sam potresen i ne mogu da dodjem sebi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Katastrofa.E,ima debila...Dobro,barem je ziv.Pozeli mu brz oporavak od BJB-ovaca i NGC Racing team-a iz Bora,ako mu sutra odes u posetu...A tog lika sa kolima treba na lomachu...Pa da vidi dal' je prijatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Sad su mi javili da su mu nogu sredili koliko su mogli i trebalo bi da bude dobro... Bog da srece! Sutra kad odem u posetu prenecu mu pozdrave i lepe zelje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Kako god,noga mora da ostane tu gde jeste jer ako zglob ne moze da se spase,moze da se ugradi vestacki a i sa njim se vozi bez vecih problema.Zelim brz oporavak momku(ne poznajem ga ali mi je supruga iz Kikinde pa mi nekako zao kao da je iz mog mesta).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Stvarno strasno... Nadam se da ce sa deckom biti sve ok...

 

Slicnu situaciju sam i ja imao pre par dana, a kolima sam bio. Lik koji mi je dolazio u susret je hteo da skrene u njegovo levo, a posto sam dolazio u susret, normalno je stao da me propusti. Bas u trenutku kad sam mu prilazio, on najnormalnije krece.. Kao da me nema! Sva sreca te se dozvao pameti i na 2-3 metra od mene stao i kao podigo ruku da se izvini... Prosto ne bih imao vremena da se izvucem da nije stao. Kako li bi bilo da sam tek na motoru bio.... Uh :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kikinda
Sad su mi javili da su mu nogu sredili koliko su mogli i trebalo bi da bude dobro... Bog da srece! Sutra kad odem u posetu prenecu mu pozdrave i lepe zelje...

Jako,jako mi je zao Tome,i hocu i ja sutra da idem sa vama u posetu.

Celo vece sam bio skenjan i samo o tome mislio,rekli su mi za to tek kad sam dosao na zurku,inace ne bih ni izlazio.

Samo nek bog pomogne da se sto pre oporavi i da sve bude u redu.

Jos sam pod utiskom... :cry: :cry:

P.S. Cuo sam da je posle udesa auspuh bio na 10-20 m od motora... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
Sad su mi javili da su mu nogu sredili koliko su mogli i trebalo bi da bude dobro... Bog da srece! Sutra kad odem u posetu prenecu mu pozdrave i lepe zelje...

Jako' date='jako mi je zao Tome,i hocu i ja sutra da idem sa vama u posetu.

Celo vece sam bio skenjan i samo o tome mislio,rekli su mi za to tek kad sam dosao na zurku,inace ne bih ni izlazio.

Samo nek bog pomogne da se sto pre oporavi i da sve bude u redu.

Jos sam pod utiskom... :cry: :cry:

P.S. Cuo sam da je posle udesa auspuh bio na 10-20 m od motora... :([/quote']

Da, top od aupuha je bio 20-tak metara od motora...

Ja nisam ni otisao na zurku...

Zvacu te sutra kad krenem iz Mokrina pa cu doci po tebe da idemo u posetu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Veceras smo se Toma i ja dopisivali i kaze da ga ne boli nego otkida i kaze da samo sreca moze pomoci i kaze ako da bog vozacemo se sledece sezone... Citirem njegove reci, on se meni obraca: "Veruj mi ne treba vezbati zadnjak, vec kocenje! To je mnogo neophodnije!"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Jako mi je zao Tome!!! Mozda treba napomenuti da je tek napunio 18...

Celu sezonu smo se vozali, i sad kad je dobio dozvolu je pao, U p... materinu...

 

SRANJA SE DESAVAJU!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Danas sam mu bio u poseti, sutra treba da dodje neki doktor da vidi sta cemu raditi dalje sa nogom... On je sad cetvrta godina ekonomske skole, a rekli su mu bar 6 meseci strogog mirovanja (lezanja u krevetu), skolu ce vandredno zavrsavati... Daj boze da mu sa tom nogom bude sve uredu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
... Citirem njegove reci' date=' on se meni obraca: "Veruj mi ne treba vezbati zadnjak, vec kocenje! To je mnogo neophodnije!"[/quote']

 

E ovo bi ladno moglo da bude "light motiv" kampanje za bezbednost u saobraæaju o kojoj toliko prièamo.

 

Puno pozdrava za drugara sa željom da se što pre oporavi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

STRASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jbt desila nam se indeticna stvar, sto znaci samo da smo sve vise i vise ugrozeni od stane vozaca automobila...........

 

Zelim mu brz oporavak......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Nadam se da ce se brzo oporaviti!

 

Offtopic

Zbog takvih vozaca bolida, ja se trudim da gledam u oci vozaca kad vidim da hoce da skrene ispred mene. Pa ako skontam da me ne gleda, da telefonira ili da se zamislio, lepo mu svirnem ili blicnem da prodje... ako me ni tada ne vidi onda lepo usporim/stanem i sacekam da prodje.

 

Verovatno zvuci nenormalno, ali sam vec nekako to izvezbao i radim po automatizmu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Pozdravi drugara,

najbitnije je da mrda prste, znaci nervi nisu pokidani, mada i samo cupanje tetiva zna da ostavi teske posledice. U svakom slucaju sledi mu dugi oporavak ali bitno da je glava dobro (i sve ostalo).

Pozdrav od doktora iz Nisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja