Jump to content

Moto Zajednica

Uskrsnja akcija NACRTAJ OSMEH - 19 april, Beograd

Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Pitanje za organizatore, da li da ponesemo i neku garderobu za klince iz doma (polovnu) naravno na krs nego ocuvanu a deca nam prerasla.

 

 

Ne. Mogao si da das za dom u Kulin,i ima posebna tema, al mislim da si zakasnio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12304 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mogli bi mi iz Blokova da se nađemo oko 9:15 na OMV pumpi kod Kineza? Ima li zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Mogli bi mi iz Blokova da se nađemo oko 9:15 na OMV pumpi kod Kineza? Ima li zainteresovanih?

evo ja sa lepsom polovinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ja sam sa kolima pa ako postoji potreba da se neko/nesto prebaci od grada do Sremcice neka me organizatori imaju u vidu..

ili da ne pravim guzvu i da sacekam u Sremcici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ja sam sa kolima pa ako postoji potreba da se neko/nesto prebaci od grada do Sremcice neka me organizatori imaju u vidu..

ili da ne pravim guzvu i da sacekam u Sremcici...

 

ici ce i moja supruga kolima i verovatno sa njom neko da snima. Kola se uredno skupe na kraju kolone, tako da nikad nije problem, samo treba najaviti dolazak kolima da se ukomponuje u kolonu.

Nema izdvajanja, ovde smo svi zajedno, zajedno idemo i u Sremcicu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Mirijevci hocete li niz Bulevar?Ako idete niz Bulevar da vas sacekam oko Cvetka.

 

Da tuda prolazimo sigurno samo da se mi dogovorimo kad i gde se okupljamo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

pozdrav ljudi,

hehe gume su zrele za menjanje, ulje u viljusci lagano ponestaje, kaciga je kineska, a povrh svega nakacili mi i "L" tablicu.....pa sad ako me primate u drustvo da nadjem neki "bagaz" pa da se prikljucim i ja?  ;D

 

e sad se setih:mozda sa motorima ne stojim najbolje al` mogu da dam svoj doprinos kombijem.Ako treba nesto da se preveze pre skupa ili za skup javljajte nije nikakav problem.Stoji mi mazga, podgojice se previse :D

064 9622672 robert

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3153 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ekipa Banovo brdo - Rakovica, polazna tacka bazeni.

 

Southend juzni Bg u koliko sati se nalazimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

jel polazi neko mozda sa NOVOG BEOGRADA,pa da se nadjemo negde??

ili mozda kod  Sava Centra,i tuda moram da prodjem...

Juga 9:45

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pa ajmo sad jednu generalnu probu da odradimo  :)

 

Okupljanje je sutra u 10, ja cu tamo biti od 9:30, pa bih molio i redare koje je organizaovao NesaXX da se pojave u isto vreme,a  drage koleZe i Drugare ocekujemo da pocnu da se skupljaju od 10 sati i tom prilikomj bih Vas sve od srca zamolio da motore parkirate i redjate po uputstvu redara koji ce za ovu priliku biti okiceni narandzastim prslucima, kako ne bi doslo do zabune ko sta treba da radi i gde, jer ce nas biti poprilicno  :)    Na licu mesta ce biti podeljeni zeleni fluorescentni prsluci sa nasim logom za sve ucesnike-vozace, na zalost imamo ih samo 90.Organizovana povorka krece u 11 sati sa platoa ispred gradske skupstine, a za ovu priliku smo dobili i policijsku pratnju, a redari ce se brinuti o tome da nam semafori ne iseku svecani defile do doma i dece u Sremcici  ;)

   Za one koji su se najavili da ce usput da nam se pridluze iz opravdanih razloga, zbog male dece i liturgije apelovacu da se samo prikljuce kraju kolone, da se ni u jednom trenutku ne narusi harmonija grupne dobro organizovane voznje, jer ce kamere sve beleziti pa da ostavimo st bolji utisak na sugradjane :)

   Po dolasku u dom u Sremcici, opet cemo se svi parkirati po uputstvima i navodjenjima redara, a potom ce nam biti podeljena i jaja ukrasena sa nalepnicama.Sto se tice poklona za malisane, u dogovoru sa direktorkom Marijom Bilbijom utanaceno je da se iskljucivo nose ukrasena jaja od kuce, jer dom ima trenutno potrebe za zavrsetkom metalne ograde, dodatnim krevetima i video nadzorom.

    Posle druzenja i kuckanja sa najmladjima u svecanom defileu i pod pratnjom policije i nasih drugara redara nastavljamo put Stenke gde se iskljucujemo, pa ko zeli i ima vremena ovde nastavlja druzenje, a ko mora odavde nastavlja dalje  :)

 

Pored prsluka bice obezbedjenje i nalepnice i ramovi za okvir tablica, pa ko zeli moci ce da ih pazari na licu mesta  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

Ekipa Banovo brdo - Rakovica, polazna tacka bazeni.

 

Southend juzni Bg u koliko sati se nalazimo?

 

Koliko?

 

 

Pa recimo neko okvirno vreme neka bude 9:30. Dok se svi skupimo, doci ce vreme  da se krece dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: KTM Adventure 620

jel polazi neko mozda sa NOVOG BEOGRADA,pa da se nadjemo negde??

ili mozda kod  Sava Centra,i tuda moram da prodjem...

Juga 9:45

 

Moze li blizi info, gde kod Juge? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Odlicna vest je upravo stigla, a to je da su pregovori sa sekretarijatom za saobracaj urodili plodom i da smo od njih dobili zeleno svetlo i podrsku za akciju skretanja paznje i prevenciju nesreca na putu  ;)

 

      Dobili smo nekoliko hiljada flajera od sekretarijata za gradski saobracaj.Flajeri su obostrano stampani, i namenjeni su prvenstveno vozacima automobila sa slikom u retrovizoru i skretanjem paznje da i mi postojimo na drumu, ali i sa porukom motociklistima da ne voze bez zastitne opreme i da brzinu prilagode uslovima puta, pa cemo sutra krenuti u prvu akciju raspodele flajere.

    Ideja je sledeca, sutra cemo se raspodeliti u nekoliko manjih grupica od po 3-5 motora koje cemo uredno parkirati u okviru raskrsnice, tj. na trotoaru vodeci racuna da neometano tece saobracaj, ali i protok pesaka van ulica, a mi cemo iskoristiti trajanje crvenog svetla da vozacima i automobila i motora podelimo flajere  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

jel polazi neko mozda sa NOVOG BEOGRADA,pa da se nadjemo negde??

ili mozda kod  Sava Centra,i tuda moram da prodjem...

Juga 9:45

 

Moze li blizi info, gde kod Juge? :)

 

Kod perionice, tehnickog pregleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja