Jump to content

Moto Zajednica

Uskrsnja akcija NACRTAJ OSMEH - 19 april, Beograd

Recommended Posts

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Koliko god se trudili u životu neke stvari ne možemo preduprediti…..ali izvesnim potezima, nekima važnim koliko i sam život, možemo uticati na promenu svesti i „nacrtati” osmeh...

 

Ovo je poziv da nacrtamo osmeh onima kojima je to potrebno, da priču o bezbednosti podelimo sa drugima, i generalna proba pred Tour Around Serbia 2009... 

 

Mesto okupljanja motorima je plato ispred Skupštine grada Beograda, dana 19. Aprila u 10 časova, odakle ćemo organizovano i u pratnji policije u 11 časova dostojanstveno krenuti u novu akciju druženja sa klincima iz doma u Sremčici. Oko 14 časova bi naše zajedničko „tucanje“ i druženje bilo gotovo  :)

 

Za sve učesnike biće obezbeđena već ofarbana jaja koja će biti ukrašena za ovu veselu prigodu, mada nije na odmet da i svako ponaosob ponese i nekoliko sljubavlju ukrašenih jaja od svoje kuće, a po već utvrđenom scenariju kao i za BJB Deda Mraz akciju okitićemo motocikle balonima......

 

dal da napominjem da je svako ukrašavanje balonima u sopstvenoj režiji više nego dobro došlo, kako bi što ukrašeniji i šareniji krenuli da se slivamo ka centru iz svih delova grada i na taj način privučemo sto veću medisjku pažnju nasih sugrađana. Usput ćemo da iskoristimo priliku da  slučajnim prolaznicima podelimo flajere o bezbednosti i pokažemo koliko je srce bajkersko široko i veliko  ;)

 

Potrebno je sam malo dobre volje i veliki osmeh....pa jeste li spremni da jos jednom kolektivno zablistamo i pokažemo svu našu plemenitost i humanost na delu  :)

 

Pošto je zadataka i ideja mnogo, a kako bi što bolje iskoristili vreme pred nama u dogovoru sa BJB timom prihvatio sam se odgovornosti za organizaciju ove vesele manifestacije, tako da Vam stojim na raspolaganju za sva pitanja i predloge.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Tako je, Aljosa! Evo jos jedne prilike za druzenje i zajednicku voznju, sve sa ciljem da obradujemo decu u Domu za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju. Secate se kako su nam se obradovali kad smo dosli kao Deda Mrazovi? ;)

 

Saxiju je poveren zadatak da organizuje uskrsnju akciju zato sto se dokazao kao pravi prijatelj, drug na drumu i covek sposoban za velika dela. Eto prve konkretne prilike da dokaze i u organizaciji ovakvog dogadjaja. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Saxiju je poveren zadatak da organizuje uskrsnju akciju zato sto se dokazao kao pravi prijatelj, drug na drumu i covek sposoban za velika dela. Eto prve konkretne prilike da dokaze i u organizaciji ovakvog dogadjaja. ;)

 

 

 

ma ajde sve je to jer je kupio pravi mototr  :D :D :D :D ;D ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Nadam se da ce se akciji odazvati sto vise ljud.

Na zalost ja necu mocu posto sam na putu bas subota nedelja.  :'(

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jedno je sigurno, ovo ce biti jedna od najboljih ako ne i najbolja BJB akcija, ne sto predhodni organizatori nisu bili dobri, naprotiv bili su sjajni - ali Saxi je prosto nenadmasan lik! Tu sam, Saxi, "Zovi, samo zovi, svi ce, bajkeroni...." i tako dalje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

+1

 

posto nisam "motorizovan" ja cu se prikljuciti s mecku, pa stim u vezi da me organizator ima u vidu ako treba nesto da se preveze....

naravno isao bi ili pre svih ili poslednji (da cuvam odstupnicu)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Temu treba okaciti vidljivije na sajtu, jer mislim da nije primecena.

 

Polako se narod budi, uredjivacki deo BJB tima je krenuo sa gomilom novih obavestenja, a i sunce je izmamilo veliki broj zaljubljenika na 2 tocka u voznju, a vesela druzina polako ko kvasac narasta  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Temu treba okaciti vidljivije na sajtu, jer mislim da nije primecena.

 

Polako se narod budi, uredjivacki deo BJB tima je krenuo sa gomilom novih obavestenja, a i sunce je izmamilo veliki broj zaljubljenika na 2 tocka u voznju, a vesela druzina polako ko kvasac narasta  ;)

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Uskrs je praznik koji se provodi sa porodicom, kakva je mogucnost da supruge i deca dodju drugim prevozom do doma u Sremcici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Uskrs je praznik koji se provodi sa porodicom, kakva je mogucnost da supruge i deca dodju drugim prevozom do doma u Sremcici?

 

Bice organizovan prevoz i za one koji bi da povedu svoje najmilije, samo da se prebrojimo ko sve ide  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja