Jump to content

Moto Zajednica

Uskrsnja akcija NACRTAJ OSMEH - 19 april, Beograd

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Odlicna vest je upravo stigla, a to je da su pregovori sa sekretarijatom za saobracaj urodili plodom i da smo od njih dobili zeleno svetlo i podrsku za akciju skretanja paznje i prevenciju nesreca na putu  ;)

 

      Dobili smo nekoliko hiljada flajera od sekretarijata za gradski saobracaj.Flajeri su obostrano stampani, i namenjeni su prvenstveno vozacima automobila sa slikom u retrovizoru i skretanjem paznje da i mi postojimo na drumu, ali i sa porukom motociklistima da ne voze bez zastitne opreme i da brzinu prilagode uslovima puta, pa cemo sutra krenuti u prvu akciju raspodele flajere.

    Ideja je sledeca, sutra cemo se raspodeliti u nekoliko manjih grupica od po 3-5 motora koje cemo uredno parkirati u okviru raskrsnice, tj. na trotoaru vodeci racuna da neometano tece saobracaj, ali i protok pesaka van ulica, a mi cemo iskoristiti trajanje crvenog svetla da vozacima i automobila i motora podelimo flajere  :)

 

Eeee, dragi kolega saxi, ja te flajere delim celu proslu sezonu. Sad su se setili da ih daju u vecoj kolicini. Odstampani su prosle godine u maju i oko 1000 komada sam podelio tokom leta jer nikome nije palo na pamet da se zavati i deli ih. Bukvalno su spaseni iz kontejnera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Hotel  YU, 09,45 ko hoce, a iz kraja je, sireg, uzeg,,,odatle smo kretali zimus za Sremcicu, proletos, Glogonj, Rudnik, idemo dalje...

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ja sam gore sa kolima u 9:30... trenutno imam jednu rezervaciju sto znaci da ima jos 3 mesta ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Hotel  YU, 09,45 ko hoce, a iz kraja je, sireg, uzeg,,,odatle smo kretali zimus za Sremcicu, proletos, Glogonj, Rudnik, idemo dalje...

 

Racunajte na mene,samo da ne pada kisa. Nemam bas neku opremu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Hotel  YU, 09,45 ko hoce, a iz kraja je, sireg, uzeg,,,odatle smo kretali zimus za Sremcicu, proletos, Glogonj, Rudnik, idemo dalje...

 

Racunajte na mene,samo da ne pada kisa. Nemam bas neku opremu

 

kisa posle 18h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

Hotel  YU, 09,45 ko hoce, a iz kraja je, sireg, uzeg,,,odatle smo kretali zimus za Sremcicu, proletos, Glogonj, Rudnik, idemo dalje...

 

Racunajte na mene,samo da ne pada kisa. Nemam bas neku opremu

  Ajde machoru spremi se, i zovi Ivana, ja bez tebe ne idem nigde  ;D vidis da Djomla ima neke informacije o kishi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

Ajde, nas dvoje sad sišli s motora. Samo je mokro ali ne pada više.  :) Vidimo se oko 9:45.

Mishko i ti se spremi i dolazi...i ponesi neki sharafCiger (jel se tako kaze?)  ;D Znas da jos nisam montirao tablicu  8)  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

Nosim ja to u koferčetu.  ;D Moj motor mator, nikad se ne zna.  ;D ;D ;D Jel treba i š'afići?

Hahahah  ;D treba Mishko i sh'afici, josh ako imash one sa maticom da mu stegnemo shiju...i nema da brinem  :D Jooj ubice nas "ochevi sajta"  ;D ;D skrenusmo sa teme. Sutra cemo da prichamo...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Hotel  YU, 09,45 ko hoce, a iz kraja je, sireg, uzeg,,,odatle smo kretali zimus za Sremcicu, proletos, Glogonj, Rudnik, idemo dalje...

 

Racunajte na mene,samo da ne pada kisa. Nemam bas neku opremu

ponecu ti ja kisobran, nista se ne sekiraj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Nosim ja to u koferčetu.  ;D Moj motor mator, nikad se ne zna.  ;D ;D ;D Jel treba i š'afići?

Hahahah  ;D treba Mishko i sh'afici, josh ako imash one sa maticom da mu stegnemo shiju...i nema da brinem  :D Jooj ubice nas "ochevi sajta"  ;D ;D skrenusmo sa teme. Sutra cemo da prichamo...  8)

oces na imbus, ili krstasti?  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Ekipa Banovo brdo - Rakovica, polazna tacka bazeni.

 

Southend juzni Bg u koliko sati se nalazimo?

 

Znaci ako neko procita... Dirtysouth bazeni u kosutnjaku 9.00h! krecemo u 9.30 pred Skupstinom smo u 10.00h Over and out...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja