Jump to content

Moto Zajednica

Napala me tri ludaka

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

@SSzgo kako mozesh da pisesh tako neshto,kako te nije sramota jbt..

 

Tiću, mojne se kačiš s njim, vozi R1 i bilduje.... eeej bre, nalupaće ti šamare ako ga pogledaš popreko :D:D

da ali vozi i rolere...a svi znamo kakve prica kruze za bildere i one koji voze rolere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Ma pistolj majka! Ne mozes ti sa seljacima razgovarat!

 

i seljacine bi mogle da imaju pucu,najcesce i imaju...i sta onda?bang bang neko zavrsava kao mrlja krvi na plocniku....

 

A kakva prica kruzi?

 

ANALiticar(pozadinac)  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Banja Luka // \\ Herceg Novi
  • Motocikl: Cagiva Mito 125

a bolje i da rizikujes sa utokom nego da te neko ganja sa pajserom ili necim slicnim... kod nas je to dosta cesta pojava!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista
Зар ти ниси до пре неки дан возио трактор ???

 

Hahhahahahahahhahhahah ajme meni  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ne bi trebalo da ova prica krene pogresnim tokom, a cini mi se da jeste, pa bar mi izmedju nas bi trebalo da se maximalno uvazavamo i postujemo. Najvise me na ovom sajtu odusevljavaju reci tipa, okupljanje, druzenje, bilo nam je super,  i slicno, a kada se vec ovakve stvari dese, kakve se u ovoj temi pisu, treba biti iznad toga. Stravicna negativna energija se siri i emituje svakodnevno. Nesrecnici i agresivci raznih boja po svaku cenu hoce da uvale svoj kofer pun raznih .....Ne nasedajte, prodjite, ne uzimajte kofer jer to oni i hoce. Zelim vam prijatan i nasmejan dan. Osmeh na lice, ma koliko bilo zajebato.......Tu je snaga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A kakva prica kruzi?

 

...bolje da pitam nego da se pravim pametan, a da ne znam sta znaci...

furunasi ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ne nasedajte, prodjite, ne uzimajte kofer jer to oni i hoce. Zelim vam prijatan i nasmejan dan. Osmeh na lice, ma koliko bilo zajebato.......Tu je snaga.

 

Lepo rečeno :) Ja sam, po tom pitanju, slabić... Dižu mi pritisak drski vozači (uglavnom po gradu), a mnogo bih voleo da mogu samo da se osmehnem i produžim. Uspeva ponekad, ali samo kad sam ekstremno dobro raspoložen, što je u poslednje vreme retko :(...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Potpuno ste u pravu svi. Ali, otkud frajeru pravo da udara nekome po kolima i onda pun gas? Ako te je isekao, stanes lepo napusis ga i budes spreman za frku, naravno ako imas 00, ako je situacija drugacija, i nisi tip za svadju palis dalje i cao. Ali da mi neko lupa po kolima?! Pa isekao bi i njega i motor iako sam i sam bajker i najbolje razumem takve probleme. Nego baja, lupio po retrovizoru i zapalio a ti se druze namesti  majmunima da te peglaju?  Strasno brate moj,pojedini klinci su danas pijani,drogirani,imaju kintu i misle da su popili svu pamet ovog sveta. Zato ,ako niste tip koji voli ili ume da se frka ,sklonite se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Ne bi trebalo da ova prica krene pogresnim tokom, a cini mi se da jeste, pa bar mi izmedju nas bi trebalo da se maximalno uvazavamo i postujemo. Najvise me na ovom sajtu odusevljavaju reci tipa, okupljanje, druzenje, bilo nam je super,  i slicno, a kada se vec ovakve stvari dese, kakve se u ovoj temi pisu, treba biti iznad toga. Stravicna negativna energija se siri i emituje svakodnevno. Nesrecnici i agresivci raznih boja po svaku cenu hoce da uvale svoj kofer pun raznih .....Ne nasedajte, prodjite, ne uzimajte kofer jer to oni i hoce. Zelim vam prijatan i nasmejan dan. Osmeh na lice, ma koliko bilo zajebato.......Tu je snaga.

 

Istina, sve sto kazes. Proslog leta, u tunelu u Brankovoj (jbg neiskustvo, vise ne prolazim tuda, ne moze da se dise) provlacim se izmedju kola, jako polako, i u jednom trenutku kacim svojim retrovizorom retroviror od jednog Tamica. Stajem u trenutku, dizem ruku, i izvinjavam se, suvozac me najsmrknutije gleda (tipa: kome ti kacis Tamic od 35 god. ;D), ali vozac potpuno iskulira,nasmeje se, mahne mi i kaze ovom da namesti nazad retrovizor. Hebiga, treba biti tolerantan, moja je greska bila i ja sam u skladu sa tim reagovao. Vecina ljudi je u sustini ok, ali uvek ima budala.

Inace, toliko mi je smesan naslov teme bio (ne znam zasto ;D) da sam se 5 min smejao pa tek onda procitao.... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Upravo tako.

 

Mislim da ako krenes sa nekim civilizovanim gestom mozes dosta nesuglasica resiti za 5 sekundi.

Opet ima budala, ali se od njih treba sklanjati. Nisu oni vazan deo nasih zivota.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Potpuno ste u pravu svi. Ali, otkud frajeru pravo da udara nekome po kolima i onda pun gas? Ako te je isekao, stanes lepo napusis ga i budes spreman za frku, naravno ako imas 00, ako je situacija drugacija, i nisi tip za svadju palis dalje i cao. Ali da mi neko lupa po kolima?! Pa isekao bi i njega i motor iako sam i sam bajker i najbolje razumem takve probleme. Nego baja, lupio po retrovizoru i zapalio a ti se druze namesti  majmunima da te peglaju?  Strasno brate moj,pojedini klinci su danas pijani,drogirani,imaju kintu i misle da su popili svu pamet ovog sveta. Zato ,ako niste tip koji voli ili ume da se frka ,sklonite se!

 

Ako sam miran treba da dopustim da me majmuni koji neznaju ni da voze ta kola skidaju s motora?? Ma sigurno cu, i naravno da cu da odvalim retrovizor, najmanje sto mogu i onda pun gas pa nek se *ebe. Prvo napus ako se buni i psuje onda ode retrovizor, zasigurno cu to odsad da radim, dosad nisam, al sad hocu i to sa zadovoljstvom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2304 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ja sam to uradio, tj ulubio mu krilo. I nisam to uradi iz cista mira. Prvo mi svira pola sata hoce da me obidje, a ja sam jedino mogao na trotoar da se popnem. A onda je dosao do pola motora i krenu da cima volan u stranu, kao da hoce da me udari (i to par puta), u fazonu stani ili cu da te udarim. Sledeci put ce gore da prodje.

Inace ja sam takav lik koji se nikad motorom neprovlaci, ni na semaforu a kamoli u toku voznje, Takodje sam jedan od onih koji mislim da ako se neko izvini da ce atmosvera spasti i da ce sve biti ok.

Ali uvek se nadje neka budala koja misli da je iznad i zakona i koja pored sebe ima neku sponzorusicu i hoce da ispadne vazan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Ja sam to uradio, tj ulubio mu krilo. I nisam to uradi iz cista mira. Prvo mi svira pola sata hoce da me obidje, a ja sam jedino mogao na trotoar da se popnem. A onda je dosao do pola motora i krenu da cima volan u stranu, kao da hoce da me udari (i to par puta), u fazonu stani ili cu da te udarim. Sledeci put ce gore da prodje.

Inace ja sam takav lik koji se nikad motorom neprovlaci, ni na semaforu a kamoli u toku voznje, Takodje sam jedan od onih koji mislim da ako se neko izvini da ce atmosvera spasti i da ce sve biti ok.

Ali uvek se nadje neka budala koja misli da je iznad i zakona i koja pored sebe ima neku sponzorusicu i hoce da ispadne vazan.

 

Bas tako, najgore je sto je dovoljno da se okrenem onako sav izgubljen jer me je mogao ubiti i onda mi on psuje, ma ufff... Da sam znao za retrovizor ranije dosta bi ih izgubilo isti, al tek neko pomenu prosle godine pa sam se setio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

cekaj,cekaj....kako sam ja razumeo vi hocete da napusite lika i onda ako vam on uzvrati da mu odvalite nesto sa auta i pobegnete....braco po meni je ovo cista definicija PI**E. Kao prvo desi se svakom da napravi gresku u saobracaju ali ok ajde da uzmemo u obzir da nas sve to iznervira ali ja ne razumem ljude koji pocnu napusavanje i onda beze. JBg sto ulazis u frku kad si slabiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

cekaj,cekaj....kako sam ja razumeo vi hocete da napusite lika i onda ako vam on uzvrati da mu odvalite nesto sa auta i pobegnete....braco po meni je ovo cista definicija PI**E. Kao prvo desi se svakom da napravi gresku u saobracaju ali ok ajde da uzmemo u obzir da nas sve to iznervira ali ja ne razumem ljude koji pocnu napusavanje i onda beze. JBg sto ulazis u frku kad si slabiji.

 

Bas tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Banja Luka // \\ Herceg Novi
  • Motocikl: Cagiva Mito 125

cekaj,cekaj....kako sam ja razumeo vi hocete da napusite lika i onda ako vam on uzvrati da mu odvalite nesto sa auta i pobegnete....braco po meni je ovo cista definicija PI**E.

JBg sto ulazis u frku kad si slabiji.

 

Mudro receno!

Mislim realno, sto se neko kaci ako ne smije da se tuce i zna da ce bjezat?!

Vozim i auto i motor, al smjesno je sta bi radio nekome kad bi mi rukom udario u auto a pogotovo otkinuo il razbio nesto pa bjezao...naravno ako ga uhvatim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Slusajte ljudi ja nisam nikoga udario ni psovao isl. nego jednostavno sam bio tu prvi lik na motoru, mislim da bi mentoli startovali bilo ,koga da je naisao. A ko god da je prosao morao je da primeti da nesto nije u redu jel su me dvojica drzali za ruke sa svake strane po jedan , a treci stojao ispred mene i pikirao pesnicu da mi utera kroz kros kacigu. Terali me da je skinem , cak su pokusali na silu, ali kaciga zakacena ispod brade pa nisu mogli. Mislim ok pobio bi se ja sa njima, ali nisam mogao da sidjem sa motora , dovoljno da me je jedan zakacio po labrnji ja bi pao i motor preko mene, pa bi bilo izvodjenje slobodnih udaraca po mojoj glavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Slusajte ljudi ja nisam nikoga udario ni psovao isl. nego jednostavno sam bio tu prvi lik na motoru, mislim da bi mentoli startovali bilo ,koga da je naisao. A ko god da je prosao morao je da primeti da nesto nije u redu jel su me dvojica drzali za ruke sa svake strane po jedan , a treci stojao ispred mene i pikirao pesnicu da mi utera kroz kros kacigu. Terali me da je skinem , cak su pokusali na silu, ali kaciga zakacena ispod brade pa nisu mogli. Mislim ok pobio bi se ja sa njima, ali nisam mogao da sidjem sa motora , dovoljno da me je jedan zakacio po labrnji ja bi pao i motor preko mene, pa bi bilo izvodjenje slobodnih udaraca po mojoj glavi.

ne kazem ja nista za tebe,ti si se tu nasao ni kriv ni duzan vec pricam za ove mudadzije sto lupaju po kolima,psuju pa hvataju pedalu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Ma to naravno nije u redu, ali pitam se sta bi bilo da ovaj kolega nije uspeo da se izvuce i da ga je lik sa seatom oborio ili nedaj boze ubio , kolko bi onda bio skup retrovizor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Realno, totalno si bez svoje krivice upao u nezgodnu situaciju. Sve sto mi sada pricamo kako bi ko postupio, nema mnogo veze sa realnocu. Evo, meni sada iz fotelje pored kompa pada na pamet da je trebalo odmah pred njima da zoves muriju ili jos bolje da ih prebijes svu trojicu  ::)

Takodje, ocekivati da neko skoci da se bije sa trojicom zbog nepoznatog coveka, je malo nerealno. Mogla je da te spasi samo grupa od 5-6 bajkera koji voze po gradu i traze da biju nekog..... opet nerealno.

Sve u svemu, neka si nam ispricao, kao anegdotu, da vidimo kako covek moze bezveze da upadne u bas neprijatnu i potencijalno opasnu situaciju.

 

pitam se sta bi bilo da ovaj kolega nije uspeo da se izvuce i da ga je lik sa seatom oborio ili nedaj boze ubio , kolko bi onda bio skup retrovizor.

Ovo je vec drugo pitanje. Bio bi to jako skup retrovizor. Tu su u pravu oni koji kazu "što se .urči kad ne zna da leti"

 

PS

sad vidim da si mozda mislio, "sta bi bilo da ga je oborio pre celog dogadjaja sa retrovizorom i bezanjem". 

Ako je tako, izvinjavam se. To vec, nazalost, ide u rok sluzbe. Ko vozi kroz grad, svakodnevno se susrece sa mogucnoscu da popije asfalt ili neciju haubu, a tudjom krivicom..... E sad, kako reagovati na to.... je u stvari ova tema.... Ne znam, ja se ne upustam u tucu dok mi na padne roletna, jer tek onda u stvari mogu i smem da se bijem. Tada jedino ne razmisljam o posledicama. Na srecu, u saobracaju nisam imao takvih momenata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Realno, totalno si bez svoje krivice upao u nezgodnu situaciju. Sve sto mi sada pricamo kako bi ko postupio, nema mnogo veze sa realnocu. Evo, meni sada iz fotelje pored kompa pada na pamet da je trebalo odmah pred njima da zoves muriju ili jos bolje da ih prebijes svu trojicu  ::)

Takodje, ocekivati da neko skoci da se bije sa trojicom zbog nepoznatog coveka, je malo nerealno. Mogla je da te spasi samo grupa od 5-6 bajkera koji voze po gradu i traze da biju nekog..... opet nerealno.

Sve u svemu, neka si nam ispricao, kao anegdotu, da vidimo kako covek moze bezveze da upadne u bas neprijatnu i potencijalno opasnu situaciju.

 

pitam se sta bi bilo da ovaj kolega nije uspeo da se izvuce i da ga je lik sa seatom oborio ili nedaj boze ubio , kolko bi onda bio skup retrovizor.

Ovo je vec drugo pitanje. Bio bi to jako skup retrovzor. Tu su u pravu oni koji kazu "što se .urči kad ne zna da leti"

Upravu si brate hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Kad vidim motor na ulici uredno se svima javljam nebitno jeli R , skuter ili enduro !!! Javljam se vozaču a ne mašini !!! ;)

 

 

 

smiley-thumbsup.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

cekaj,cekaj....kako sam ja razumeo vi hocete da napusite lika i onda ako vam on uzvrati da mu odvalite nesto sa auta i pobegnete....braco po meni je ovo cista definicija PI**E. Kao prvo desi se svakom da napravi gresku u saobracaju ali ok ajde da uzmemo u obzir da nas sve to iznervira ali ja ne razumem ljude koji pocnu napusavanje i onda beze. JBg sto ulazis u frku kad si slabiji.

 

Po meni je prava definicija za picku onaj koji se izivljava na slabijem, tako da ovo s bezanjem ne pije vodu. Kazem ako mu kazem pazi malo, pa on krene da me napusava ili psuje,cima i slicno ode retrovizor il cega se dokopam pre. Naravno da se greske desavaju, ali ako mu se desilo moze i da se izvini, i naravno da cu to prihvatiti i iskulirati najnormalnije. ali retard koji svesno radi to sto sam vec 5x pomenuo onda ode deo auta kojeg se prvo docepam i naravno nisam ja pi*ka nego on ;) lako je izivljavati se na slabijem, a lako je i naduvanim motorasima palamuditi o tome da se ne ulece u frku ako si slabiji, te fore su mi smesne za medalju. give me a brejk....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

sumnjam da bih se ti ili ja ili bilo ko drugi izvinuo kad bi mi gospodin prvo pokazao da sam ludak ili slicno,po tvome onaj ko je napravio gresku ima pravo samo da se izvini a ovaj drugi i da mu se posere na glavu i odlomi retrovizor. Stavite sebe u situaciju da slucajno izletite nekom i da ti taj namerno posle napravi stetu na vozilu. Cekaj ako si iznerviran i isprovociran sta ti je auto kriv,resi to sa vozacem ako mislis da treba da resavas ili iskuliraj i nastavi dalje. A ne kao majmune sto ne gledas kud vozis pa kad majmun krene da izadje da te pita sta ti nije jasno ti gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja