Jump to content

Moto Zajednica

15.03.2009. - voznja do Palica - godisnjica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Srecan put ljudi i lep provod,ja danas imam nekih obaveza a motor sam juce prodao tako da se ovaj put necemo upoznati,al ima dana.U ''Maloj gostioni'' vam je hrana extra,niste mogli izabrati bolji restoran.Ajd cujemo se veceras sa utiscima i fotografijama sa Palica.Poz.

P.S. Dobro se obucite nije bas toplo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Stigli smo kuci,kisu smo uspeli izbeci  ;D

Odlicna voznja,vreme je moglo biti i malo bolje,ali ni ovako nam nije pokvarilo raspolozenje.

Puno pozdrava svim ucesnicima,i naravno vidimo se nekom narednom prilikom!

Evo i slika:

post-305-12879024587445_thumb.jpg

post-305-12879024588019_thumb.jpg

post-305-12879024588518_thumb.jpg

post-305-12879024588946_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav svima, i drago mi je što ste se lepo proveli,  ;D

danas smo pokazali da naša mala zajednica (BJB) ima snage da napravi dve uspešne i lepe akcije u istom danu.

Svaka čast, i verujem da ćemo ubrzo organizovati još lepše i veće akcije, vožnje, ...  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Sad stigosmo.. BIlo je odlicno! Upoznali gomillu BJB-ovaca, imali srece sa vremenom (citaj, nije bilo provale oblaka), klopa je bila stvarno dobra! Od zakuskice do dezerta sve cista desetka! Cajger kaze 433 km.. Toliko od mene, dok ne otopim prste brenerom.. Cudo je i da sam ovo iskuckao :)

 

A da.. Hvala domacinima na organizovanoj voznji!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

:) otkochih se .... super vozhnja... u povratku uz kishu ali lep dan kad se sve sabere.. klopa za 10ku :D

 

pozdrav svima, vidimo se sledeci put :)

 

th_IMG_0035.jpg th_IMG_0036.jpg th_IMG_0038.jpg th_IMG_0039.jpg th_IMG_0043.jpg th_IMG_0047.jpg

 

PS

oprosticete na (ne)kvalitetu slika, slikano telefonom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Pozdrav svima... stigli i mi u NS posle male pauze u Kuli. Drago mi je sto sam vas opet sve video i upoznao. Bice jos voznji pa se vidimo uskoro ponovo  :)

 

PS

- 2008... 7 motora / 11 osoba

- 2009... 15 motora / 19 osoba

- 2010...

- 2011... zakupljujemo celu "Malu Gostionu"  ;)

 

*******

slike sutra sa posla... kod kuce sam na modemu jos uvek  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Z750, BMW K1300R

BRAVO LJUDI,SLEDECOJ VOZNJI CE  MO SE PRIDRUZITI I MI ;D ;D ;D ;D

 

P.S.POCINJE SEZONA POLAKO  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 

Podržavam, iz tehničkih razloga ova vožnja je propuštena !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo da se javim ponovo... i jos jednom da kazem kako sam se lepo proveo, i kako mi je drago sto smo se ovako lepo okupili i druzili.

 

Sledece godine zahtevamo spojene stolove pa da budemo svi zajedno... na gomili...

 

evo i par slika od mene:

 

ppho1_aaahqq.jpg

 

pdYgD_bbbt.jpg

 

N4fV9_cccl.jpg

 

I2SJG_dddwcv.jpg

 

gxzUU_eeeode.jpg

 

CyozH_fffvia.jpg

 

vWNCt_gggi.jpg

 

3Tzoz_hhhv.jpg

 

XAq21_iiik.jpg

 

 

PS - Damirs... ima ukor razrednog staresine! Pa dobro sto ne udje u restoran da popijes nesto sa nama? Ja tek kasnije cuo da si bio ispred i malo popricao sa nekima... c c c Moraces da se iskupis sledeci put kad budemo bili u blizini.

 

Inace evo jedne interesantne price sa ove voznje:

 

Znaci, Damirs se javlja dan pre polaska i najavljuje moguce vidjenje sa njim. Da dodam da , naravno nisam upamtio ni username sa foruma ni motor koji vozi. Stizemo u Suboticu, jedna afrika ulece ispred nas i staje na crvenom na semaforu. Stajemo i mi i ja pitam da li na raskrsnici treba levo za Palic... Lik kaze : naravno, samo zamnom. U tom momentu skontam da je to lik koji se javio na forumu. Ulazimo na Palic, on mi mase da mu pridjem... priblizavam se i pita me da li cemo u centar ili imamo nesto zacrtano. Rekao sam mu da idemo odmah u malu Gostionu, posto vec kasnimo na rezervaciju. Parkiramo se, ulazimo, smestamo se, narucujemo kafu, pice... Nas "vodic" seda do mene i ja ga odmah pitam, koji mu je nick, posto ne mogu da se setim... Lik me bledo gleda... Spominjem forum, BJB... Kaze da nema pojma o cemu pricam. Na kraju se ispostavlja da je on upravo izasao iz kafica posto je popio kaficu, video nas i eto... poveo da se upoznamo  :). U pitanju je Velja, i pozdravlja celu veselu ekipu BJB.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Imao sam dva odela, dva pojasa, podkapu, rukavice.....i nije mi bilo bas prijatno. Smrzo sam se. Nema veze.  Upoznali smo mnogo dobre ljude, i rastali  se uz dogovor da cemo se sresti opet na skupu, poslednjeg vikenda, na Palicu. Jedva cekam.....Hvala organizatorima na svemu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

  Imao sam dva odela, dva pojasa, podkapu, rukavice.....i nije mi bilo bas prijatno. Smrzo sam se. Nema veze.  Upoznali smo mnogo dobre ljude, i rastali  se uz dogovor da cemo se sresti opet na skupu, poslednjeg vikenda, na Palicu. Jedva cekam.....Hvala organizatorima na svemu!!!

 

Kupi akrivni ves, odes u "Gajic" kupis termo potkapu za 1000 din, i kupis zimske rukavice ;)

Ne mozes bez k...a u svatove ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Potpuno si u pravu, ali sada trebam da radim redovan servis na Africi, pa mi crkla sajla od kilometar-sata,....pa reko, bolje da uradim redovan servis, i da se mrznem jos ovo nekoliko dana. Vidimo se na sledecoj voznji. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

evo i ja da se javim

voznja bila super, ekipa odlicna, vreme-nije lose moglo je i bolje a hrana....to se mora doziveti, da ne pricam, hladno predjelo( sirevi, prsute.... )

glavno jelo sa sve salatama, prilozima.... a tek kolaci mmmmmm

Ajd, do sledeceg vidjenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Izvinjavam se sto nisam mogao da ostanem duze zato sam prethodni dan rekao mozda se vidimo posto sam morao na familijarni rucak (proslava godisnjice) i morao sam biti obavezno prisutan. Mislio sam da cete doci malo ranije tako da sam krstario po Subotici od 11:30, isao sam do restorana dva puta i vec sam bio odustao i krenuo kuci kada sam vas slucajno ugledao na raskrsnici i krenuo za vama, tu sam se pozdravio sa gospodinom na BMW-u (ako ne gresim), odvozio sam tih par km do restorana sa vama i bila mi je cast. Zao mi je sto nisam imao vise vremena, no ima jos dana. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Subotica -Vojvodina -YU

POZDRAV motorasi

Meni je zao sto nismo znali da dolazite pa da vas docekamo pa da se druzimo

Posto sam iz SUBOTICE mogao sam vas odvesti na jos neka zanimljiva mesta

Kad budete sledeci put dolazili javite pa cu vam pokazati jos neka mesta  NA primer SLEDECI put NEMOJTE ICI u MALU GOSTIONU(ne kazem da je tamo lose vec da vidite i druga mesta)VEC cu vas odvesti U VINSKE DVORE -TOJE NEGDE oko 1KM od auto puta ili PALICKE petlje

moj tel je 063 552055

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

POZDRAV motorasi

Meni je zao sto nismo znali da dolazite pa da vas docekamo pa da se druzimo

Posto sam iz SUBOTICE mogao sam vas odvesti na jos neka zanimljiva mesta

Kad budete sledeci put dolazili javite pa cu vam pokazati jos neka mesta  NA primer SLEDECI put NEMOJTE ICI u MALU GOSTIONU(ne kazem da je tamo lose vec da vidite i druga mesta)VEC cu vas odvesti U VINSKE DVORE -TOJE NEGDE oko 1KM od auto puta ili PALICKE petlje

moj tel je 063 552055

Jel mislis na Vinski dvor u Hajdukovu? To je kod Palica blizu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Izvinjavam se sto nisam mogao da ostanem duze zato sam prethodni dan rekao mozda se vidimo posto sam morao na familijarni rucak (proslava godisnjice) i morao sam biti obavezno prisutan. Mislio sam da cete doci malo ranije tako da sam krstario po Subotici od 11:30, isao sam do restorana dva puta i vec sam bio odustao i krenuo kuci kada sam vas slucajno ugledao na raskrsnici i krenuo za vama, tu sam se pozdravio sa gospodinom na BMW-u (ako ne gresim), odvozio sam tih par km do restorana sa vama i bila mi je cast. Zao mi je sto nisam imao vise vremena, no ima jos dana. Pozdrav!

 

;D ;D ;D Hahaha!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Kawa ER-5, ZX6R

Izvinjavam se sto nisam mogao da ostanem duze zato sam prethodni dan rekao mozda se vidimo posto sam morao na familijarni rucak (proslava godisnjice) i morao sam biti obavezno prisutan. Mislio sam da cete doci malo ranije tako da sam krstario po Subotici od 11:30, isao sam do restorana dva puta i vec sam bio odustao i krenuo kuci kada sam vas slucajno ugledao na raskrsnici i krenuo za vama, tu sam se pozdravio sa gospodinom na BMW-u (ako ne gresim), odvozio sam tih par km do restorana sa vama i bila mi je cast. Zao mi je sto nisam imao vise vremena, no ima jos dana. Pozdrav!

 

Da to je bio herr Josef

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja