Jump to content

Moto Zajednica

Hard enduro Kolubarski kopovi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

U subotu je trebao da bude suncan dan, ali sta je tu cudno da metereolozi pogrese. Kisica rominja, ne ide mi se ni najmanje, ali pao je dogovor da se ode do Obrenovca gde nas domacin Coka vodi u voznjicu. Nas najveci ( ne samo po kilazi  ;D ) guru Patak je morao naravno da ispali i ne daj boze da potrosi koju kaloriju, tako da smo ostali u rukama iskusnog vuka Coke.

Pun gas od Obrenovca ka kopovima. Usput se nismo mnogo slikali jer tek smo seli na motor pa smo bili malo napaljeni  :D.

Stizemo do kopova i vec nam je jasno da ce to biti malo tezi teren jer je sve kao zivo blato. Pitamo lokalne radnike kuda ali nas oni upucaju na lokalnu ambulantu da nas pregledaju  ;D

gen04_img2418i.jpg

 

Tu se premisljamo kuda dalje. Goran je vec zapucao i zaglavio pa mu se vidi osmeh na licu.

 

UB5WU_img2423.jpg

 

Nastavak je divan

 

iuXEP_img2424.jpg

 

YAY8k_img2427.jpg

 

WmPci_img2428.jpg

 

.. a onda sledi prvo ozbiljno zaglavljivanje... to je bukvalno zivo blato.. dosao je i radnik sa kopova, koji inace vozi zujalicu, da pomogne jer zna sta znaci pomoc na putu. A gde je ovde put?

 

bsn9b_img2429.jpg

 

Ovim putem se zahvaljujemo na pomoci. Na nogama ima po par kg blata

 

MRT0G_img2430.jpg

 

Magare staje na svoje noge

 

FSAWf_img2431.jpg

 

Ovde sam samo rekao da je ovo ipak KTM a ne amfibija

 

DiZp5_img2432g.jpg

 

I opet deca gacaju po vodi, nije im dosta

 

iDjr8_img2433.jpg

 

A onda srecna deca krstare plazom

 

pqQ35_img2435.jpg

 

Ehofo_img2437m.jpg

 

Predah u lokalnoj prodavnici

 

oyQEL_img2438.jpg

 

Do kuce lagano krstarimo, povremeno se igramo i skacemo

 

YJLhb_img2441u.jpg

 

P7iyD_img2446.jpg

 

I dok vozimo punim gasom po grebenu, put nam pretrcava mlada srna. U trenutku pomislih kako divan prizor u prirodi ali istog trena, na nekih 50m od nas dok je pretrcavala, zacuo se prasak. Ja sam pomislio za trenutak da nije neki auspuh pukao, okrenem se pozadi i vidim da su svi zbunjeni. Stajemo, gasimo motore i ne mozemo da verujemo da je neko pucao dok je pretrcavala ispred nas. Zagledamo se u siblje i vidimo jadnu zivotinju kako bespomicno lezi. Trk do nje ali tu joj je bio kraj

 

W03p4_img2448.jpg

 

 

N3drx_img2450v.jpg

 

Nisam lovac, volim prirodu i zivotinje i stvarno nam je bilo jako tuzno jer je srna bila mlada i steta je. Goran je toliko poludeo da je isao po sumi i trazio lovca da ga prebije.

Nesto nam se posle i nije vozilo, dovukli se do Obrenovca, jedva nasli perionicu koja nas je primila da se operemo pa lagano svako svojoj kuci.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1088 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Kod mene se nevide slike,neznam zasto ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ihhh bre .. Shto ne pitaste za Kolubaru .. Pa tamo kroz onu glinu i pehke jedwa idesh .. Zna Mikka .. Zamalo da se wrati kuci sa rukama u dzepowima .. ;D ;D

 

p.s. extra woznjica, ocu i jaaaaaaa  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

SVAKA CAST NA OVAKVOJ HRABROSTI. Vozim se i ja celu zimu i po blatu i po snegu, skoro sam se vozio i po utabanom snegu-LEDU, ali ovo sto vidim na slikama meni bi bilo previse. Uvek sam tvrdio da su blato i glina najgori. jos jednom SVAKA CAST !!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12293 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Koliko ste me obradovali akcijom i slikama, toliko ste me i rastužili slikom malog Bambija...

 

E neka ste se izvitlali po blatu, mogu da zamislim koje je to uživanje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ovo ne da je hard, nego superhard enduro :) Odlicne su vam slike, verujem da ste se super proveli.

 

A sto se tice srne, trebali ste da odmah pogasite motore, legnete na zemlju, sacekate krivolovca, uzmete mu pusku i skinete golog, pa ne ubija ponovo srne. Stoka !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Hedonizam ili Mazohizam - pitanje je sad ;D

 

Bajdvej, vikendom nikad ne idem na vožnje po prirodi baš zbog lovaca!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

U pravu si Aco,ovo nije lovac vec krivolovac posto je trenutno nije dozvoljeno izlovljavanje srna.Inace kazna za ovo je 1 000 000 (milion)dinara i oduzimanje oruzja.Pa ako saznate ko je pucao lepo ga prijavite i vise mu nece pasti na pamet.

 

Imate bas lepu lokaciju za zezanje sa enduracama i krosevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

e zbog one srne kad sam citao nisam mogao da postujem posle . sem toga pucao covek kad je bilo ljudi u blizini a jos je u krivolovu . trebali ste zvati muriju da zabeleze jos usput da napakujete da ste bili blize . kad vec se kur.... da i dobije ku..............  .

 

sto se tice terena moram priznati da ste se lepo proveli u blatu . nadam se da su vam se zene obradovale kad su vas videle . samo me zaima kako deci objasnjavate da nemogu da stoje u barici i tapkaju nogicama.  ;D ;D ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Ovo ne da je hard, nego superhard enduro :) Odlicne su vam slike, verujem da ste se super proveli.

 

A sto se tice srne, trebali ste da odmah pogasite motore, legnete na zemlju, sacekate krivolovca, uzmete mu pusku i skinete golog, pa ne ubija ponovo srne. Stoka !!!

 

kako da zlegnu na zemlju isprljali bi se u blatu  ???  ;D ;D ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Za mene bi zadovoljstvo bilo kompletnije, da sam nasao lovca, i polomio mu pusku o ledja. >:( >:( Niste trebali tu sliku da okacite......stvarno su ljudi najvece zivotinje.....samo oni ubijaju iz zadovoljstva  >:( >:(. Svaka cast na izabranoj marsuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

U subotu je trebao da bude suncan dan, ali sta je tu cudno da metereolozi pogrese. Kisica rominja, ne ide mi se ni najmanje, ali pao je dogovor da se ode do Obrenovca gde nas domacin Coka vodi u voznjicu. Nas najveci ( ne samo po kilazi  ;D ) guru Patak je morao naravno da ispali i ne daj boze da potrosi koju kaloriju, tako da smo ostali u rukama iskusnog vuka Coke.

Pun gas od Obrenovca ka kopovima. Usput se nismo mnogo slikali jer tek smo seli na motor pa smo bili malo napaljeni  :D.

Stizemo do kopova i vec nam je jasno da ce to biti malo tezi teren jer je sve kao zivo blato. Pitamo lokalne radnike kuda ali nas oni upucaju na lokalnu ambulantu da nas pregledaju  ;D

 

    A da ste odma' otisli lepo gde vam covek predlozio  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jebote patak kakvo blatishte, ne verujem..bas vam zavidim na kramponima....Alal vera.

 

Kolko ste se vozili a koliko ste se guzili od ukupnog vremena mmmm ::) ?

 

PS Dusha me boli za tu srnu, al mogli ste i vi po GUziCI da popijete SACMU  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

 

Ovo ne da je hard, nego superhard enduro :) Odlicne su vam slike, verujem da ste se super proveli.

 

A sto se tice srne, trebali ste da odmah pogasite motore, legnete na zemlju, sacekate krivolovca, uzmete mu pusku i skinete golog, pa ne ubija ponovo srne. Stoka !!!

 

Ma, to za naseg admina ciji nick pocinje na " L " je sitan dozivljaj.  ;D

 

Definitivno cu  da kupim cross da budem i ja malo dete.

Nekada je to bilo rodno mesto moga oca, a eto opet ima neke

koristi i od kopa ;)

 

Pa zar se rodno mesto moze promeniti ?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma, to za naseg admina ciji nick pocinje na " L " je sitan dozivljaj.  ;D

 

Jesi vid'o sta je off-road!? BTW, ja radim na nekoliko stotina metara odatle! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I svaki dan afrikom prolazis ovim puteljcima gde se momci pozaglavljivase ;D

 

@johann

Zbog gornje recenice i jeste sitan dozivljaj, kad predje u naviku vise i nije zanimljivo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja