Jump to content

Moto Zajednica

Koso grejaci rucki

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 591 postova
  • Motocikl: ZZR 1400

Grejaci su novi. Kupio sam ih za sebe i nikad ih nisam montirao. Mene su sa postarinom i carinom iskostali preko 100E pa neka bude cena 70. Inace po meni najlepsi aftermarket, nemaju onu groznu kutiju kao oxford i ostali. Sve je pod prstom leve ruke.

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Grejaci rucki, nikad montirani. Novo.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja