Jump to content

Moto Zajednica

EXTRA NABAVKA GPS/GSM NOSACA!

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

samo sam se zajebao..nece da mi stane GPS unutra jer je malo vecih dimenzija  :(

 

Da vas obavestim da kod Gorana (Nikolic) mozete da narucite drzac BAS namenski pravljen za GPS uredjaje. Ovaj koji ste do sada narucivali podrzava sirine do 120mm, dok GPS nosac ide do oko 140mm. To znaci da recimo Crypton staje bez problema, cak mora da se suzi. Uredjaj poseduje mehanizam pa se ne moze sam opustiti kad se jednom stegne, a otpusta se na dugmence, kada se pipci sami rasire.

Ako nekoga zanima, mogu da okacim fotografije. Deluje robusnije od uzeg nosaca.

 

Postoji samo jedan problem, uz drzac se dobija samo vakuum nosac za staklo, dok se prethodni uredjaj dobijao sa nosacem za cev kormana. Ja sam problem resio tako sto sam kupio oba nosaca i zamenio delove.

 

Za detalje oko nabavke vidite sa Nikolicem, mozda moze da se naruci sira verzija sa nosacem za cev kormana, ali o tome sa Goranom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

evo i ja da se javim!  ;)

poslao sam pre par dana kompletnu kolicinu nosaca, ali vidim da mnogima nije stiglo  :( ???

elem, neke posiljke su mi vracene (sa duplom postarinom), a ne znam zasto. mozda nikoga nije bilo na adresi, ili nemarni postari ili nepotpuna adresa. takodje, od nekoliko posiljki mi nije stigao nikakav odgovor. sacekacemo jos malo.

 

sto se tice nosaca, u veleprodaji sam pokupovao svu kolicinu nosaca za upravljac (malo su cudno gledali  ;D) i to sam sve poslao, a opet nije bilo dovoljno za sve porudzbine. daxcell mi je obecao da cim stigne nova roba, da ce mi odmah javiti.

u medjuvremenu, stigli su novi modeli nosaca za vizir, zapravo jos dva nova modela. razlikuju se od prvobitnog po MNOGO CVRSCEM kacenju "shape" koja nosi GPS/GSM za ostali deo nosaca, a i po vecoj sirini koju shapa zahvata. Postolje je takodje vece, tako da komotno staju GPS 4.3 incha navigacije itd.

hmm, trenutno sam i to sto razaslao - sto prodao kod mene u radnji, ali toga ima sada u nabavci.

 

ako neko vec ima fotografije (mozda Lalajko) neka ih ubaci.

 

Veliki pozdrav svima, hvala na strpljenju, i nadam se da ce te svi biti zadovoljni!  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

ako neko vec ima fotografije (mozda Lalajko) neka ih ubaci.

 

v72Cp_picture1131024x768.th.jpg DKi0A_picture1141024x768.th.jpg

 

Na slici je nosac sa Cryptonom S2000. Danas sam provozao malo da proverim kako izgleda i uredjaj je odlicno podneo voznju. Ali sam se ja smrzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Na slici je nosac sa Cryptonom S2000. Danas sam provozao malo da proverim kako izgleda i uredjaj je odlicno podneo voznju. Ali sam se ja smrzo.

 

Sta da se radi, jos nije izasao model sa grejanjem! :D

P.S. Sta vredi sala, ja sam prehladjen i bez voznje! :(;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

prva tri nosaca se mogu kombinovati sa nosacem na upravljac (kupuju se svaki posebno), tako sto mozete staviti uzu ili siru "shapu" koja prihvaca GSM/GPS/stagod. potpuno odgovara. iskreno, primetio sam da se siroka shapa mnogo cvrsce kaci za konstrukciju (nego uza), ali i uzoj mozete dodati npr. 2cm2 od unutrasnje gume, radi boljeg stezanja i - radi! pa su i vibracije skoro neprimetne, cak iako citate SMS ili kucate lokaciju, dok je motor upaljen, naravno, u leru, sa obe noge na tlu ;D.

na cetvrtoj slici je uzi nosac sa, dosad najbolje odradjenom konstrukcijom kacenja. steta, deo kacenja od shape do polugica se ne vidi na fotografiji. takodje steta jer nije kompatibilan ni sa cim ostalim.

sto se tice nosaca na upravljac (korman, sipku, cev,...), on je nepromenjen, pa nisam ubacio sliku. ocekujem ga sad u utorak.

evo fotki:

 

 

post-2732-12879025811799_thumb.jpg

post-2732-12879025812122_thumb.jpg

post-2732-12879025812435_thumb.jpg

post-2732-12879025812752_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Pozdrav,

pitanje za bajkere koji voze sportske motore:

Gde kačite nosače?  ???

Ja se lično ne bih usudio da ga zakačim za vetrobran, a nisam siguran da ima mesta da zakačim za heblove onaj "sigurniji" sistem...

 

Pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Pozdrav,

pitanje za bajkere koji voze sportske motore:

Gde kačite nosače?  ???

Ja se lično ne bih usudio da ga zakačim za vetrobran, a nisam siguran da ima mesta da zakačim za heblove onaj "sigurniji" sistem...

 

Pozz

 

 

izgleda da cu i ja imati taj problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Ako ima nekog od novosadjana da narucuje, nek posalje meni PP pa da naruci i meni jedan, ja nisam kuci nikada prepodne !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam pokušao da naručim za novosadsku moto berzu (prodavali bi po nikolicevim cenama, bez profita), ali mi još niko nije odgovorio  ??? ??? ???

Čekam  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

@ duleduka

ne stizem svima ponaosob da javim na PP, ali svi nosaci su bili prodati! Pogledajte ostale postove, pa ce te videti sve odgovore!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

@ duleduka

ne stizem svima ponaosob da javim na PP, ali svi nosaci su bili prodati! Pogledajte ostale postove, pa ce te videti sve odgovore!

 

Posto sam i ja jedan od tih kojima ne stizes da odgovoris na PP, moram da te pitam ovde. Ja sam te prvi pitao za nosace, predlozio ti da postavis na forum da bi i drugi mogli da ih nabave po povoljnoj ceni i na kraju sam ostao kratkih rukava ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

@ duleduka

ne stizem svima ponaosob da javim na PP, ali svi nosaci su bili prodati! Pogledajte ostale postove, pa ce te videti sve odgovore!

 

Posto sam i ja jedan od tih kojima ne stizes da odgovoris na PP, moram da te pitam ovde. Ja sam te prvi pitao za nosace, predlozio ti da postavis na forum da bi i drugi mogli da ih nabave po povoljnoj ceni i na kraju sam ostao kratkih rukava ?

 

aco-pn! pa naravno da nisi!

posto si se prvi javio, za tebe sam ostavio 1 nosac sa strane. i sam znas da si prvu turu propustio jer mi nisi poslao adresu (a ja u medjuvremenu raspodao sve sto sam nabavio). pa si onda dodatno porucio i model za na staklo (koji su takodje u medjuvremenu svi otisli!). e, sad kad si konacno poslao adresu, tvoj primerak stoji, treba da sve posaljem, cekam novu nabavku nasaca za vizir (kojih imaju na lageru).

 

i to ce biti poslednja tura, jer to vise necu raditi.

sto se tice hronologije, ispostovao sam sve po redosledu porudzbina, tj. nije se desilo da neko poruci posle a da dobije isti nosac pre nekog ko je pre njega porucio. osim ako su u pitanju konkretni razlozi, ili nedostatak nosaca za korman, a tu je moguce da onaj ko je porucio nosac za vizir dobije taj nosac pre, jer takvih nosaca ima konstantno na lageru.

toliko. ja se raspisah, ko veruje - veruje, ko ne - nek' proverava!

 

Poslednju turu, nabavljam 1.IV (nije sala  :)), i odmah saljem, znaci najkasnije 2.IV. Tu ce biti i nosaca za korman (pronasao sam ih u drugoj veleprodaji, nemaju slike, ali su siri, za GPS, skuplji) i naravno, 4 prethodno opisana modela za vizir.

Nadam se da sam opravdao Vase poverenje, i da ste zadovoljni. Toliko od mene!  :)

Pozdrav svima, Goran!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja