Jump to content

Moto Zajednica

Ozivljavanje Honda CB750 Seven Fifty

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar

Elem danas se culi,pa se pohvalio preso vec 1000km+,kazem daj sliku zadnje gume da vidim kako vozis...paa ono mogu vam reci za pocetnika kapa dole,pitam ga jel se sprema za Trebinje,kad on...za MotoGP🤣

IMG_5922.jpeg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
Upravo sada, Alekre je napisao:

Odličan izbor.

Slazem se(imao sam uticaja)

Nego mi samo ono,brate kolika je zenska sila-uticaj,ne cudi me da su se ratovi vodili oko zena😂

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1508 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1, Kawasaki Versys 650, Suzuki gn 250, MZ 175ES/1, tomos t12 colibri

Jel prodao CBa? Dobro ga pegla, nije uopste pocetnik 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
On 9. 4. 2026. at 20:29, Zarkela je napisao:

Jel prodao CBa? Dobro ga pegla, nije uopste pocetnik 

Jos nije(a i moli se da ne ode brzo🤣),vozi ga sasvim ok,to ti je praksa dok dozvolu nije imao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
On 11. 4. 2026. at 8:36, Ponyexpress je napisao:

Jos nije(a i moli se da ne ode brzo🤣),vozi ga sasvim ok,to ti je praksa dok dozvolu nije imao

Kao da sam ga video u Novom Knezevcu,odmah sa mosta levo restoran tamo je bio parkiran,jos smo sa kolegom gledali ciji moze biti,al sve u svemu dobro si ga skockao,super izgleda i vidi se da ga odrzava,prelep uzivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
On 9. 4. 2026. at 19:24, Ponyexpress je napisao:

Drage kolege napredak...

kupljen drugi motor,gospodja sretna juhuhuuu🤣

IMG_5934.jpeg

IMG_5935.jpeg

Uhhh bome lep primerak,odlican izbor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
On 18. 6. 2026. at 22:20, Zsoci je napisao:

Kao da sam ga video u Novom Knezevcu,odmah sa mosta levo restoran tamo je bio parkiran,jos smo sa kolegom gledali ciji moze biti,al sve u svemu dobro si ga skockao,super izgleda i vidi se da ga odrzava,prelep uzivo

Jeste moguce,uglavnom sredjuje kod mene kucu pa itd,insistirao da odradi,oseca se duznim al dzaba nemoz mu objasniti,ili samo bezi od zene😂

Sve u svemu motor je skroz ok fura se sa njim,kako kaze i na poso svako jutro

Drzao bi ga u sobi siroma da moze

Ali mozes ga naci,sigurno se secka na obali Tise,nekada bio pecaros strastveni,ako dobro tumacim cak ti je i imenjak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
On 18. 6. 2026. at 22:22, Zsoci je napisao:

Uhhh bome lep primerak,odlican izbor

Uglavnom uzet je od fanatika TDM a,covek uzeo noviji da bi imao crnu vazu pa i abs,ali zaista slabo sam vidjao 2002 god tj prvi da je toliko u fulu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
pre 53 minuta, Ponyexpress je napisao:

Jeste moguce,uglavnom sredjuje kod mene kucu pa itd,insistirao da odradi,oseca se duznim al dzaba nemoz mu objasniti,ili samo bezi od zene😂

Sve u svemu motor je skroz ok fura se sa njim,kako kaze i na poso svako jutro

Drzao bi ga u sobi siroma da moze

Ali mozes ga naci,sigurno se secka na obali Tise,nekada bio pecaros strastveni,ako dobro tumacim cak ti je i imenjak!

Aa pa dobro nisam ceo projekt procitao samo na brzinu slike,btw extra odradjeno ovako mi se cini

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
pre 1 minut, Alekre je napisao:

Pa video si moj valjda 🤗😂

E preteko si me brate,taman hteo citirati,da ja znam jednog koji je u mint stanju sto Alekre ima😀

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Norsrb
  • Motocikl: Tomoskaisar
Pre 18 sati, Zsoci je napisao:

Aa pa dobro nisam ceo projekt procitao samo na brzinu slike,btw extra odradjeno ovako mi se cini

Hvala ti,eto trudio sam se a i morao sam pozuriti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja