Jump to content

Moto Zajednica

Pozdravljam sve bajkere

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda NTV 650 revere

Pozdrav svima,

Evo i ja da se predstavim kako i red nalaže, obzirom da sam nov na forumu. Zapravo nisam samo nov na forumu, relativno sam nov i na motoru.😄 Iako vozim motor od kad mi to zakon dozvoljava, pa i malo ranije, kažem da sam nov na motoru jer do sad sve su to uglavnom bili mopedi.

Moje ime je Damir, 1990. godište, iz Zrenjanina. Zaljubljenik u motore od kad znam za sebe. Počeo na Tomos automatiku u osnovnoj, prešao na APN 4 u srednjoj školi, kratko vreme vozio mali skuter sprint eagle i onda najzad, 2014. godine položio A kategoriju. Prvi malo veći motor opet skuter Piaggio X9 180cc, a od 2021. ponosni vlasnik Honde NTV 650 revere '96 godište. Nemam puno vremena za vožnju, ali uživam u svakom momentu provedenom na motoru. Već neko vreme pratim forum i evo reših i ja da se učlanim. Uglavnom u vožnju idem sam, ponekad sa suprugom. Vrlo rado bih se odazvao nekoj vikend varijanti, ili kad god imam vremena i vozio u društvu sa kolegama. Ukoliko ima nekog u blizini, ili pak negde dalje, ko je raspoložen za vožnju, ja sam tu za dogovor. Slike motora trenutno nemam, ali biće koliko sutra. Još jednom pozdrav svima i radujem se budućem druženju.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja