Jump to content

Moto Zajednica

Skoplje pomoć

Recommended Posts

  • Integrisan, 8829 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Vozi normalno ako ga puni, posto volis da vozis sa oba svetla, sijalice kada kuci stignes stavi LED tipa (trose obe kao jedna halogena) i teraaaaaj!

 

Aj sretan put ( i na sat vremena kontrolisi voltazu akumulatora, ako zateknes ispod 12.5v znaj da nesto nije ok (punjenje ume da zeza tek kada se dobro ugreje).

Dokle god, dok je motor ugasen a posle sat voznje ocitavas 13+ volti sve je ok!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 370 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Drugari hvala na savetima i pomoći. Nadam se da ću večeras da se javim da sam stigao bez problema🙂

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8829 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

.... i ovo (izvinjavam se na skretanju sa teme ali smatram da je bitno), kada idemo na visednevnu voznju, cesto i nocu a desi se ovakav peh valja imati neko svetlance koje ce druge vozace upozoriti da smo kraj puta, ili jednostavno premine sijalica stop svetla nazad!  (Ok, znam da imamo katadioptere ali cesto budu van ugla refleksije ili zaklonjeni necim)

 

Ovo za bicikle iz lidla kosta 200din jedan par! Sada sam kampovao po nekim sumetinama na jugu (ko nije bio u sumi nocu taj pojma nema sta je mrak! :D ) ovo svetlance je blicalo po celu noc i evo u funkciji je i dalje.

 

Kada sam cbf1000 hondom isao nocu do Bar-a, negde na Zlatiboru, oko 01h posle ponoci sam pomislio, jbt sta ako ovde premine struja?! Sam na putu i na motoru! Mora se par led lampi imati uvek, ne uzimaju mesta niti su teske a glavu da sacuvaju, porodici da se vratimo...

4.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 594 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Tek sada vidim, nije bilo neta. 

Moj tel broj je +389 70 205 719. Nisam majstor ali mogu da ti pravim drustvo :) . Mozda i pomognem ako znam ili imam neki info ...

 

PS

Posto je pakao napolju, mozes i kod mene kuci, da se malo ohladis i odmoris. 

Promenio član Petre
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3592 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
33 minutes ago, ske said:

Drugari hvala na savetima i pomoći. Nadam se da ću večeras da se javim da sam stigao bez problema🙂

Možeš u povratku da svrstiš u Aleksinac da ti proverim stanje napajanja (i da štogod popijemo).

Ako svraćaš javi se prethodno na 0631063937.

Srećan put!

Promenio član zika56
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4587 postova
Kolege, naš drugar @ske iz Beograda je ostao u kvaru u Skoplju, motorom je. Svaka pomoć dobrodošla !
Ako neko ima telefon od @Krokodilo, @Petre ili nekog drugog, njegov broj je +38162218636 Bojan
Ја сам у Грчкој до 1ог аугуста

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Paracin

Bilo je to do aku, prespojio se unutra po meni cim je 10,8v napon. Ja jedino 21og u povratku iz Grcke, nedaj Boze da zatreba, mogu da te povezem. Poneo sam kuku, ali nemam prikolicu za motor, da ne baksuziramo. Nego jel ovo N.F.S vezao tablicu vezicom🤔?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8829 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Osigurao vezicom!

Ne uliva mi ovaj nikakvi nosac tablice sigurnost, dok ga ne zamenim vezica stoji :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4587 postova

Имамо и комбије за превоз мотора, сервис се налази на задњој страни бивше "Ауто Македоније" испред је Триумф салон а иза је сервис. Биче све проверено до танчине.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 370 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Drugari, hvala svima. Za sad je sve ok, evo pravim pauzu u Predejanima. Izmericu stanje akumulator i nadam se da ću do večeras biti u Bg. Još jednom hvala svima

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja