Jump to content

Moto Zajednica

Malaguti f12 100cc morini ne vuce

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Dobro vece svima, imam malaguti f12 100cc f morini agregat, motor kad je zagrejan  i presalta u "drugu brzinu" posle 25kmh iygubi snagu i vuce se kao baba do nekih 50 60 kmh i posle toga dobije obrtaje i ide i do 100, da naglasim da se motor ne ugusi kao ono kad se cuje "Uuuuuuuuu" a i ne trokira vec samo na saltanju izgubi snagu, svecica ngk tamno braon boje je, smeša karba je odlicna, ocisceni su karb i filter, sto se kaze sve je na svom mestu sto se toga tice, inace motor kad je hladan ide odlicno aliodma posle 500metara predjenih iygubi 80posto snage, u leru radi odlicno i pali kao na zub, takodje start mu je odlican i kad je vruc i kad je hladan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1982 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Da probas da stavis veci filter za gorivo?Lici kao da nema dovoljno goriva.Potrosi,pa dok ponovo napuni lonce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Moguce, vidis na to nisam obratio paznju, mada ne verujem jer kad sam cistio karb skinuo sam crevo ya gorivo i normalno je da iscuri malo gorivo ali kod mene gurivo curi kao ludo, kao da nemam vakum pumpu nego slavinu za gorivo, jedino kad prstom zapusim odusak rezervoara onda gorivo ne izlazi jer nema gde vazduh da udje ali ovako kad nista ne diram gorivo ide kao ludo i ne preataje dok se ceo rezervoar ne isprazni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Vakum slavina mi svakako ne radi, gorivo dolazi u karb prirodnim putem i to samo ako imam 2 ili vise litra u rezervoaru, upravo sam testirao, sutra je menjam pa javljam sta i kako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4428 postova

Мали карбуратор или мала главна дизна, и откуд F12 прва друга или то само фигуративно?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4428 postova
Nista nije menjano ni dirano, karb je delorto 17.5 njegov fabricki
Не може 17,5 а да буде 100ка. 17,5 је стандард 50ка.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6348 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa nije baš.

17,5 je zaista original za 100tku Malaguti....a za "obične" 50ke ide se čak od 12...pa na dalje. Oni koji su u startu malo nabrijani imaju 17,5 kao prvu ugradnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4428 postova

Искрено ја нисам срео са мањим карбуратором али ако колега Пронто кога изузетно поштујем каже тако онда је тако и тачка

Sent from my SM-G998B using Tapatalk



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja