Jump to content

Moto Zajednica

triumph speed triple

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

E pa momci, dosao je i taj dan da sam uvezao sebi triumpha S3 sa 1050cc i sa oko 140 konja. boja pink, u kombinaciji sa crnom, normalno. Motor radi fenomenaqlno, presao je samo 4000km, kostao me sa svim dazbinama oko 10.000 eura. Prvi put kad sam ga video i dotakao u Beopgradu jula meseca ove godine rekao sam sebi da moram da ga imam. Posle ducatia 998 ovo doje kao pravo osvezenje. Ne toliko zbog brzine nego zbog dizajna i lepote motora. takodje i lakoce vozenja, da ne pricam o kvalitetu koji je ispred ducatia i bilo kog drugog Italijana, osim auguste mozda. kvalitetni materijali, cak vrhunski kvalitet (vidi se da je u pitanju engloeska skola) savrsen zvuk motora, jedinstvenih tri cilindara, savrsentsvo voznje... Tek sada se pitaju japanoljupci sta je to ispod mojih nogu, (kako je to tako malo a tako dobro ide?),upita me pre neki dan neki vlasnik cbr600 kada sam ga nonsalatno oladio do 150 na sat. preporucujem svima, budite razliciti, vozite kvalitet, zaboravite na kinesko japanske motore. Osim sto ih ima svaki crnogorac u gradu, bosanac sa lancem oko vrata, dotle vas i kicma boli a noge vas peku. na triumphu je temperatura kada se zagreje idealan, cuva noge, seite uspravno, lak sa upravljanje, a svi se pitaju sta je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Cestitan ti i da te polsuzi samo tako.Ali nije 140ks nego 128ks ,jer san ja ima 955i 2002 :wink:

 

Ja in to prican vec godinama da je triumph prva liga i da triba nesto da se vozi sta nemaju svi,a ovi nasi koda nikada nisu neznaju za bolje pa ti je to tako.samo ti pici sa Speed 3 i neces imati problema,a ako imas javi se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Sve najbolje sa makinom. Cestitam!

 

Postujem sve ostale marke, al Honda je ipak Honda :D

Srbija je jedno jako cudno mesto za voziti egzoticne motore i kola... Pravih servisa gotovo i da nema. :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Think pink

 

Svaka cast majstore! Ni motor, a bogami ni kola se ne kupuju dabi se popravljala. Nego da se vozis k'o covek na onome sto te cini srecnim. I kamo slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Lepo! Jako je lepo imati para za mrzeti Japance! Skup sport ta mrznja... :wink:

 

nisu u pitanju pare nego volja,a ako imas volju imas sve :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

motor je odlican, a ima tacno 136 konja sa zard-ovim auspuhom i mapom koja je ubacena, jaci je neko stariji model od 955. Inace je oko 130 fabricki. stoji mi u papirima koji sam dobio uz njega da je 95.7kw. No, nevazno, motor je extra, svuda gde prodjem ljudi se okrecu, a to vec nesto znaci, zar ne? Nemam nista protiv japanaca ali samo streetfight fazon, eventualno enduro cross fazon. Brzinke stvarno prezirem , imao sam priliku da jednom vozim R1, malo je falilo da ga i uzmem ali kada sam sisao sa njega, ledja su me zabolela. A i mislim da svaka fufa ima r6 ili r1, kao i cbr-a, pa je razlog vise da ga ni ne primecujem vise....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: dubai

vrlo sam srecan sto si ti srecan,ali malo oladi sa komentarima "svaki crnogorac vozi japanca" ili "svaka fufa vozi r6 ili r1" jer takvih ljudi ima ovde na foruma,a sigurno nisu fufe ili im nesto fali sto su crnogorci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
svuda gde prodjem ljudi se okrecu, a to vec nesto znaci, zar ne?

 

Moze svasta da znaci, recimo moze da znaci i "boze gledaj onoga umesto da kupi ljudski motor kupio je ONO" :mrgreen: :wink:

 

Bez ljutnje, ali takodje mislim da trebas malo da ohladis sa komentarima ljudi i motora, ne vole svi egzotiku kao ti a jako puno ljudi stvarno voli svoje CBRove, R1, R6 i sve ostale japance...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

moze da oladi ali ovo je demokratiaj da prica svako ko oce.Kad neko pluje po egzotici nema veze jer vecina vozi japance,a kad je obrnuto svima smeta.............i nemojmo vise u off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650
Brzinke stvarno prezirem ' date=' imao sam priliku da jednom vozim R1, malo je falilo da ga i uzmem ali kada sam sisao sa njega, ledja su me zabolela. A i mislim da svaka fufa ima r6 ili r1, kao i cbr-a, pa je razlog vise da ga ni ne primecujem vise....[/quote']

 

Prvo cestitam na kupljenom motoru.

Drugo, nisu svi Japanci "brzinci koje prezires", ima tu motora od kojih te sigurno nece boleti ledja :wink: Isto ce te zaboleti i kada sidjes sa Sport Triumpha...

ali ok, svaki ciga svoga konja... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Izvinjavam se za ono fufa, nisam mislio nista lose o tim ljudima koji to voze nego hteod reci da ih ima na svakom cosku, nista vise. Mene je licno odvratila kupovina r1 sto zbog ledja, sto zbog par lokalnih djilkosa koje znam da to voze, bez uvrede, ne kazem da su svi. A i naslusao sam se komentara po gradu;"gde kupi to, sto ne uze r1 ili r6 novi, sta ces sa delovima?" To je ko ono, jedino je golf auto, sve ostalo je sranje (u Srbiji)...

Znaci bez ljutnje momci, svako zna sta mu je ciniti i voziti. Moj moto je da sam rodjen kao unikat pa volim da vozim unikate. Jos nisam video ni jedan u Beogradu da se vozi, video sam nekog sa stranim tablicama kad me i pomamila zelja da ga kupim. Rece mi neko da ima u Subotici i u Pancevu valjda. volim jedinstvene stvari, a jos da su ovakog kvaliteta i dizajna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
vrlo sam srecan sto si ti srecan' date='ali malo oladi sa komentarima "svaki crnogorac vozi japanca" ili "svaka fufa vozi r6 ili r1" jer takvih ljudi ima ovde na foruma,a sigurno nisu fufe ili im nesto fali sto su crnogorci...[/quote']

 

Na internetu smo, nismo na slavi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: dubai
vrlo sam srecan sto si ti srecan' date='ali malo oladi sa komentarima "svaki crnogorac vozi japanca" ili "svaka fufa vozi r6 ili r1" jer takvih ljudi ima ovde na foruma,a sigurno nisu fufe ili im nesto fali sto su crnogorci...[/quote']

 

Na internetu smo, nismo na slavi!

 

:?: :?:

 

Izvinjavam se Viktore ako sam i ja mozda bio malo grub sa komentarom,u svakom slucaju razumeli smo se,a da ti je motor da jaja,do jaja je,odlican izbor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka

Cestitam na izboru. Veruj mi da se svi okrecu kada vide i cuju TRIUMPHA, o kvalitetu i prerformansama necu da govorim ja ga vozim tri godine i svaki sledeci ce biti bas TRIUMPH.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda

Ukusi su razlicite, zato i ima razlicitih klasa motora......i o ukusima ne vredi raspravljati :!: 8)

I meni se jako svidja Speed Triple. SRECNO

Pazi ova kombinacija...

feY7t_20060603bikepics601792fullva4.jpg

Ajde raci da nije lepo.... :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda
Nerazumijem se bas u motore ali ovaj sivi mi je mrak. Samo jos daje zelen.

 

Ako ti je sivi mrak, sta ce onda biti onaj crni pored R1.....crna rupa :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja