Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Smederevo 24.,25. i 26.04.2009

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

a da od BJB-ovaca sam sreo titju i ivana_zr. video sam i sivi enduro (mislim da je TA) sa nalepnicom na viziru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

dodjoh i ja kuci... bilo je bas kul. upoznao sam Brku iz mladenovca, ponovo video Dragana(luncugu), i videli nekoga ko nam se ucinio da je Acim... lokacija odlicna, puuuno motora,a pasulj iskreno bas i nisam imao neku zelju da probam :P... jedino je bilo malo zahebano naci skup, ali pratili smo neke 'austrijance' i ubrzo naslii ;)... slike kacim cim malo odmorim guzicu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Bili,videli,vratili se. Bilo je fino , isao sam sa suprugom (lacky woman) i cerom tako da smo moral iranije da zbrisemo.

Neznam sta da kazim osim da je kritika urodila plodom. Vidi se veliki napredak u organizaciji. Pohvalno!!!

Mikica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Mk Topola bila i sve pohvale organizatorima ali i svim bajkerima koji su dosli posto je bio jedan od najposecenijih skupova.Evo slikice za one koji nisu mogli da vide festu!

post-3106-12879030479452_thumb.jpg

post-3106-12879030479982_thumb.jpg

post-3106-12879030480753_thumb.jpg

post-3106-12879030481278_thumb.jpg

post-3106-12879030481805_thumb.jpg

post-3106-12879030482333_thumb.jpg

post-3106-12879030482854_thumb.jpg

post-3106-12879030483371_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Svratio sam na skup, mnogo motora, puno poznatih lica, od bika ostala samo glava pa se malo razočarao, kasno sam došao.. usput mi pukne sajla kvačila u gradu, bilo je to interesantnih 40km do kuće :)

 

Ono kratko što sam se zadržao video da je amosfera dobra, što se tiče organizacije, ne mogu da komentarišem ništa jer nisam ništa ni video, kratko se zadržao... Jedina zamerka što nisu imali brojeve majci za nas nindže al ipak uzeh na rizik jednu XXL, biće dobra dok smršam malo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

posto licno poznajem malo ljudi sa foruma ceo dan sam u ruci nosio kacigu u nadi da ce neko primetiti nalepnice i reci "ej ja sam taj i taj"

 

medjutim nista ??? ??? ???

 

25042009093.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trenutno na 4 tocka

Sve pozitivno,još da nije bilo kiše u dolasku bilo bi još bolje.Al ne smeta,video nas onaj od gore pa nam posla sunce,gde da pokvari prvi susret ove godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pozdrav...ne bih hteo da smaram ali dacu moje misljenje o skupu sa dve tacke gledista kao posetilac i kao prodavac na moto skupu..

Pozdrav i hvala Ivti sa BJB-a koji nas je obavestio o desavanu u Smederevu ali on je covek dobronamerno to uradio jer je kao sponzor hteo da pomogne skupu.Posto se na forumu niko od pravih organizatora niko nije javio nastaju mali problemi iako Ivta kao sponzor nije kriv jer on nema pravo odlucivanja vec organizatori.

Sa tacke posetioca...

1.dosao sam u 08h subota i usao u kamp.Docekao me je polu pijan lik iz organizacije i posto sam mu rekao ko me je pozvao kao prodavca nije mi naplacen ulaz ali nisam dobio ni kafu, a o rakiji nije bilo ni govora...verovatno su je oni popili...

2.posle pola sata taj isti lik iz organiacije pocinje da se bije sa nekim likom i tazdvajaju ih pola sata.Ovaj drugi ga stalno proziva i pokazuje mu svasta nesto nepristojno...skida se go i sl...08h i 30 min vreme desavanja

3.Vo na raznu se prodavao po gramazi i cena je bila od 150din-380din, zavisno da li pada kisa ili ne...bilo je skuplje dok je padala kisa.

4.Pasulja je bio ceo 1 kazan koji je nahranio samo jedan deo posetilaca...

5.Posle defilea se napravila velika guzva na ulasku u kamp jer je prolaz bio toliko uzak da se slucajno neko ne prosvercuje u kamp a da nije platio ulaz pa se na ulaz u isti cekalo bas dosta...

6.O stanju toaleta necu mnogo ali nama muskima je lako mada na skupove dolaze i devojke a one ne mogu bas kao i mi uz bilo koje drvo vec zahtevaju neki prostor...pa zar nije mogla kada se vec naplacuje sve da se naplacuje i sa 10 din koriscenje istog ali da se od tog novca angazuje neka osoba koje ce se starati o istom i stanju da ne kazem sranju u njemu...

ovo je kao posetilac

 

kao prodavac sve gore napomenuto+shok...

U privatnoj prepisci sa Ivtom sam mu objasnio ko sam...da mi je Raja rekao da u Smederevo valja doci...da Smederevci nikada nisu naplacivali prodacima taksu za prodaju opreme...da se uvek davao poklon za lutriju u vidu potkape,cirade,rukavica i sl...

Ivta mi sve to potvrdjuje i na moje pitanje da li treba da platim npr.ulaz 400 din kaze ne,da li treba da platim ulaz kao prodavac kaze ne...samo poklon za lutriju kao i uvek.

Ponesen time zahvaljujem mu se i pozivam Srdjana iz Bgd Fiva doo da dodje kao i Djovanija i Bosketa i kazem im da se ulaz ne naplacuje za prodavce...

Ulazim u kamp, organizator me rasporedjuje gde da stanem...u jednom trenutku kada sam se vec raspakovao dolazi domacin predsednik kluba i kaze usluga kosta 3.000din.+poklon za lutriju

Ja mu kazem da mi nije tako receno na sta ce on a ko ti je to rekao...kada sam mu objasnio menja pricu i kaze za tebe onda 1.500 +poklon za lutriju...ja mu odgovaram da mi niko to na ulazu nije rekao i da je to trebalo da se kaze na ulazu...Placam 1.500 din...ne dobijam nikakvu potvrdu o tome a covek stavlja pare u svoj novcanik...Raji naplaceno 3.000, Brki naplaceno 3.000, Srdjanu koji je dosao preko mene 1.500, za Djovanija za sada ne znam a Boske nije srecom ni dosao posto je bio sprecen.

Organizatoru porucujem da ima skupova gde se prodavcima ne naplacuje ulaz vec se daje samo poklon za lutriju i nagrade,npr Skup na Zlatiboru, Skup u Lazarevcu itd...

Na drugima se naplacuje od 20e-30e ali se i dobije nadstresnica da se covek sakrije od kise ili sunca pa cak i prikljucak za struju...Neka dodju organizatori u Sremsku Mitrovicu i da vide kako se prodavci paze za novac koji daju na ulazu...

 

To je to znaci nije sve bas dobro kako izgleda...ja sam u Smederevu od 2005. mislim da je tada na tvrdjavi bilo mnogo bolja organizacija nego sada ovde...ali mene Smederevo vise videti nece ni kao posetioca ni kao prodavca...a ko me budea .... pitao kako je bilo cuce istu ovakvu pricu....

 

Ivta tebi hvala sto si hteo da pomognes ali vidis i sam da se nekada ne isplati vec pusti organizatore da obavestavaju ljude a ti budi sponzor sto je pohvalno ali bar da imas pravo na neki glas u celoj prici da ne misle ljudi da si pisao jedno a da je bilo drugo...

 

pozdrav svima...

 

Dejan

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Nismo dugo vremena proveli na skupu pa nemogu da komentarišem organizaciju ali mogu da kažem da mi se sam ulazak na skup nije dopao zbog skučenog prostora.Lepo je to što je bilo dosta motora i na lepom mestu je održan skup.I dalje ima "pucača" što me najviše nervira po skupovima.Toliko od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Meni je bilo super osim sto nisam sreo nikog sa bjb znakom a bas sam se trudio. Put nazad je bio do OO. Ostaje mi samo da je parkiram i pokrijem. Honda je Honda:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: KRAGUJEVAC
  • Motocikl: Kavasaki EN450A Yamaha Diversion 900

Pozdrav...ne bih hteo da smaram ali dacu moje misljenje o skupu sa dve tacke gledista kao posetilac i kao prodavac na moto skupu..

Pozdrav i hvala Ivti sa BJB-a koji nas je obavestio o desavanu u Smederevu ali on je covek dobronamerno to uradio jer je kao sponzor hteo da pomogne skupu.Posto se na forumu niko od pravih organizatora niko nije javio nastaju mali problemi iako Ivta kao sponzor nije kriv jer on nema pravo odlucivanja vec organizatori.

Sa tacke posetioca...

1.dosao sam u 08h subota i usao u kamp.Docekao me je polu pijan lik iz organizacije i posto sam mu rekao ko me je pozvao kao prodavca nije mi naplacen ulaz ali nisam dobio ni kafu, a o rakiji nije bilo ni govora...verovatno su je oni popili...

2.posle pola sata taj isti lik iz organiacije pocinje da se bije sa nekim likom i tazdvajaju ih pola sata.Ovaj drugi ga stalno proziva i pokazuje mu svasta nesto nepristojno...skida se go i sl...08h i 30 min vreme desavanja

3.Vo na raznu se prodavao po gramazi i cena je bila od 150din-380din, zavisno da li pada kisa ili ne...bilo je skuplje dok je padala kisa.

4.Pasulja je bio ceo 1 kazan koji je nahranio samo jedan deo posetilaca...

5.Posle defilea se napravila velika guzva na ulasku u kamp jer je prolaz bio toliko uzak da se slucajno neko ne prosvercuje u kamp a da nije platio ulaz pa se na ulaz u isti cekalo bas dosta...

6.O stanju toaleta necu mnogo ali nama muskima je lako mada na skupove dolaze i devojke a one ne mogu bas kao i mi uz bilo koje drvo vec zahtevaju neki prostor...pa zar nije mogla kada se vec naplacuje sve da se naplacuje i sa 10 din koriscenje istog ali da se od tog novca angazuje neka osoba koje ce se starati o istom i stanju da ne kazem sranju u njemu...

ovo je kao posetilac

 

kao prodavac sve gore napomenuto+shok...

U privatnoj prepisci sa Ivtom sam mu objasnio ko sam...da mi je Raja rekao da u Smederevo valja doci...da Smederevci nikada nisu naplacivali prodacima taksu za prodaju opreme...da se uvek davao poklon za lutriju u vidu potkape,cirade,rukavica i sl...

Ivta mi sve to potvrdjuje i na moje pitanje da li treba da platim npr.ulaz 400 din kaze ne,da li treba da platim ulaz kao prodavac kaze ne...samo poklon za lutriju kao i uvek.

Ponesen time zahvaljujem mu se i pozivam Srdjana iz Bgd Fiva doo da dodje kao i Djovanija i Bosketa i kazem im da se ulaz ne naplacuje za prodavce...

Ulazim u kamp, organizator me rasporedjuje gde da stanem...u jednom trenutku kada sam se vec raspakovao dolazi domacin predsednik kluba i kaze usluga kosta 3.000din.+poklon za lutriju

Ja mu kazem da mi nije tako receno na sta ce on a ko ti je to rekao...kada sam mu objasnio menja pricu i kaze za tebe onda 1.500 +poklon za lutriju...ja mu odgovaram da mi niko to na ulazu nije rekao i da je to trebalo da se kaze na ulazu...Placam 1.500 din...ne dobijam nikakvu potvrdu o tome a covek stavlja pare u svoj novcanik...Raji naplaceno 3.000, Brki naplaceno 3.000, Srdjanu koji je dosao preko mene 1.500, za Djovanija za sada ne znam a Boske nije srecom ni dosao posto je bio sprecen.

Organizatoru porucujem da ima skupova gde se prodavcima ne naplacuje ulaz vec se daje samo poklon za lutriju i nagrade,npr Skup na Zlatiboru, Skup u Lazarevcu itd...

Na drugima se naplacuje od 20e-30e ali se i dobije nadstresnica da se covek sakrije od kise ili sunca pa cak i prikljucak za struju...Neka dodju organizatori u Sremsku Mitrovicu i da vide kako se prodavci paze za novac koji daju na ulazu...

 

To je to znaci nije sve bas dobro kako izgleda...ja sam u Smederevu od 2005. mislim da je tada na tvrdjavi bilo mnogo bolja organizacija nego sada ovde...ali mene Smederevo vise videti nece ni kao posetioca ni kao prodavca...a ko me budea .... pitao kako je bilo cuce istu ovakvu pricu....

 

Ivta tebi hvala sto si hteo da pomognes ali vidis i sam da se nekada ne isplati vec pusti organizatore da obavestavaju ljude a ti budi sponzor sto je pohvalno ali bar da imas pravo na neki glas u celoj prici da ne misle ljudi da si pisao jedno a da je bilo drugo...

 

pozdrav svima...

 

Dejan

 

 

 

 

 

Sad sam stigao sa skupa i u potpunosti se slazem sa svime gore napisanim,i da jos dodam najavljeno je da zenama i deci(pesacima)nece biti naplacivan ulaz sto je cinjeno po neznam kojoj ceni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

I ja sam bila na skupu juce sa svojom ekipom iz Obrenovca. Put do tamo je bio dobar a posto smo znali da skup nije na tvrdjavi vec par km pre grada plasili smo se da ne promasimo ali to nije bilo moguce jer je na samom ulazu bila parkirana trikolica.Koliko sam ja bila obavestena,za devojke-zene je besplatan ulaz i kada mi je covek na samom ulazu prisao da mi naplati kartu ja sam to i rekla,on mi je odgovorio da to vazi samo za pesake ali ja sam mu ljubazno odgovorila pitanjem "koliko imate bajkerki(vozaca) na skupu?" na sta mi je on sa osmehom odgovorio,zalepio njihovu nalepnicu na far i pustio me da udjem besplatno  :). Za to im stvarno hvala! Sam ulaz je bio dosta uzak sto je stvorilo neopisivu guzvu prilikom defilea.Mesto je kao stvoreno za moto skup jer je pored same reke sa dosta hlada. Vreme nas je odlicno posluzilo jer je posle hladnog a ponegde i kisnog pre podneva izaslo sunce. Jedina zamerka je u vezi toaleta jer je ono na sve licilo sem na toalet. Stvarno nemam reci za to,dovoljno je reci da su se ljudi okretali cim bi osetili onaj neprijatan miris i ugledali jos neprijatniji prizor. Motora je bilo puno,ali moram da primetim da je bilo mnogo vise trkackih motora. Upoznala sam finu druzinu iz Jagodine ali sa BJB-a nikog nisam srela. U toku samog defilea se napravio zastoj zbog bajkera koji je pao sa nekog crvenog kros motora pa su dolazila kola hitne pomoci da ga prevezu,dalje nista ne znam.

Drago mi je da je sezona skupova otvorena!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

U toku samog defilea se napravio zastoj zbog bajkera koji je pao sa nekog crvenog kros motora pa su dolazila kola hitne pomoci da ga prevezu,dalje nista ne znam.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34845.0

 

Vec sam mislio da sam poludeo. Postavim ovu temu iznad niko ne odgovara. Pozovem telefonom ljude koji su se vozili sa mnom i pitam jel su videli, a oni: "Gde, nisam.".

 

Verovatno je sve u redu cim niko ne zna sta je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova

ja sam bio nesto kratko, lepo mesto ,dunav itd...mnogo motora, ali mrzim bre kad prave komercijalu na ulazu tipa naplacuje se pesacima , pa sta da mu dam 100 din ili 200  da bih setao livadom...nemoj da me neko zebava , razumem da ima sve svojih troskova a i zarada , ali naplacivati pesacima ulaz je stvrano sramota, sve u svemu lepo mesto , mnogo ljudi , dobra zabava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Videla sam i ja,nisi poludeo  :) ! Pretpostavljam da se sudario sa nekim u onoj guzvi jer niko i nije mogao da vozi nesto brzo. Odvezla su ga kola hitne pomoci a motor je ostao da lezi na asfaltu a ispred su bila postavljena i policijska kola. A sta je sa njim stvarno ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

S`obzirom da sam juce radio do 7 uvece a i da sajlu za gas na motoru jos nisam stigao da sredim,

na skup sam otisao kolima sa sve mojim kumom.

Stigli smo oko 10 uvece i vec se drustvo polako razilazilo.

Niko nam nista nije naplatio jer je ona pomenuta rakija ucinila svoje i nikog nije bilo na ulazu.

Sreo sam Dekija, Vudua, Fijuka, Bubija, Djendu, Nesu Afriku(klub 140+) i jos dosta poznatih ljudi ali nikog sa foruma.

Vetar i hladnoca su ucinili svoje i svi su delovali kao da je skup na severnom polu.

Cini mi se da je razglas bio malo slabiji nego sto treba ali je zato svirka bila odlicna.

Bilo samo jelen pivo, tako da sam ostao samo na 2 kom.

Bilo mi zao one devojcice sto se skidala na bini  ;D jadna se toliko smrzla da se sva nakostresila  ::)

U toku dana je bilo vise udesa motora, po Bubijevim recima, da se neki cak zakucao u policijski auto.

Kako sam cuo da je i jedan momak poginuo ali su to neproverene informacije.

Zbog toga je par policijskih patrola stajalo na izlazu i sve koji su napustali kamp su terali na alko-test.

Zahvaljujuci Bubiju , ja sam se nekako provukao oko 3 ujutru.

Do Bgd-a me zaustavili jos par puta ali srecom nista.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Koliko sam ja razgovarala sa nekim ljudima,stekla sam utisak da su svi odusevljeni lokacijom i broju motora ali razocarani cenom ulaza za koju nista nisu dobili,uslovima koji su bili nikakvi i domacinima koji se uopste nisu potrudili da to lici na nesto..

 

A evo kako se moze resiti problem ako nemate copu.. :)

Q1H5b_78635269.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Bas mi je bilo super da vidim toliko novih motora. Ne secam se da sam igde video toliko novih motora prosle godine.

Kada sam izlazio iz kampa, iskocio je pred mene neki lik iz organizacije i poceo da vice da vozim sporije i da pazim kako vozim,a ja sam bukvalno nogama gurao motor, koliko sam sporo isao. Samo sam se nasmejao i otisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Razocaran organizacija o,moje pare Smederevci nece vise videti od sad parkiram motor na ulicu.

Reklamiraju vo na razanj a naplacuju meso pa ja za pare mogu da jedem gde hocu a lepih motora ima svuda sta sam ja dobio za placenu ulaznicu

pasulj spremili u neki mini kazan.

Sve ostalo napisali su pre mene.

Tako razocaran napustio sam skup ranije pa ako neko ima slike od tih igracica neka ih posalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

da, sto se tice cene ulaza, preterana je! 400 din. je kostao ulaz na susret u muzlji, a tamo sam dobio neku maramu, ceo program, ljudi koji su radili tamo su bili profesionalni(nisu bili pijani k'o majke), i mnogo je bio bolji provod... a i ona zena koja je bila zaduzena za pasulj je bila sumnjiva. naime, vidjena je kako nosi dve kofe vode i sipa ih u kazan.ja tamo nisam video ni jedan izvor vode sem...Dunava...hhhhh  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

voda iz dunava je strava 100 oktana + svi zacini ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja