Jump to content

Moto Zajednica

Trazim posao profesionalnog vozaca

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /

Kao sto naslov kaze. Ako znate nekoga pouzdanog da je korektan sa ponudom kompletnom za posao vozaca,molio bih da mi javite,bio bih vam vrlo zahvalan (ako treba neki servis ili nesto,rado cu se oduziti :) ).

Inace posedujem A, B, C, D, F, M kategorije,1990-o sam godiste i radio bih posao profesionalnog vozaca na teritoriji Beograda,ili cak i dalje ako se isplati naravno. Bio sam na razgovorima i traze od mene dlaku u jajetu,kao da cu ljude da lecim a ne da vrtim prokleti djevrek i vodim evidenciju o papirima transporta...

Imam u planu da polazem nadam se do kraja godine i E kategoriju da popunim vozacku.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Kolega, ja imam sve kategorije i sve sam što ide gumama po asfaltu vozio.

Hteo bih da ti naglasim da moraš da poseduješ i licencu profesionalnog vozača, kao i periodične obuke za svaku od 5 godina na koliko se licenca obnavlja.
Što se papirologije tiče neophodno je da razumeš sve što se tiče tahografa kao i propratne dokumentacije za utovar-istovar i putnih naloga...

Nije to samo... vrteti đevrek. Odgovornosti na pretek.
Za međunarodnu špediciju tek...

Što više znanja u tim stvarima budes imao veće su ti šanse i za bolje zaposlenje. Ako ne znaš, imaš sada na YT sve, samo potraži. I zapamti da se uvek dobro pogodiš u startu, da li ćeš na platu, dnevnicu, kilometražu...

Šrećno...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: GSXR turbo

Poz budućem vozaču. Moje iskustvo....

Radio sam "međunarodnu" za gazdu iz NS....i nikad više. Vozio dva puta sa neispravnim vozilom (koje je pre puta bilo kod "majstora") i skoro glavu izgubio. I nikada više. Ali to je samo jedna strana medalje. Dobar si savet dobio da paziš šta i kako pregovaraš.  Ako moj bivši "pretpostavljeni" ovo čita pozdravljam ga iz

Bayerna....

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /
Kolega, ja imam sve kategorije i sve sam što ide gumama po asfaltu vozio.

Hteo bih da ti naglasim da moraš da poseduješ i licencu profesionalnog vozača, kao i periodične obuke za svaku od 5 godina na koliko se licenca obnavlja.
Što se papirologije tiče neophodno je da razumeš sve što se tiče tahografa kao i propratne dokumentacije za utovar-istovar i putnih naloga...

Nije to samo... vrteti đevrek. Odgovornosti na pretek.
Za međunarodnu špediciju tek...

Što više znanja u tim stvarima budes imao veće su ti šanse i za bolje zaposlenje. Ako ne znaš, imaš sada na YT sve, samo potraži. I zapamti da se uvek dobro pogodiš u startu, da li ćeš na platu, dnevnicu, kilometražu...

Šrećno...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Hvala za informacije,za slusanje imam samo ovu godinu,sto se tice tahografa nisu mi trazili ikakvo znanje u GSP-u,a sto se odgovornosti tice toga sam apsolutno svestan,a licence imam i za teret i za putnike...

Sent from my V2205 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /
... Šta si do sad radio? Kolko imaš iskustva? 
Vozio C kategoriju oko 4 godine,prevoz masina,motocikala na B kategoriji,B kategorija svaki dan za volanom sto privatno sto poslovno,D kategorija iskustvo u GSP-u od 2 godine...

Sent from my V2205 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
35 minutes ago, Mr.turbo said:

Poz budućem vozaču. Moje iskustvo....

Radio sam "međunarodnu" za gazdu iz NS....i nikad više. Vozio dva puta sa neispravnim vozilom (koje je pre puta bilo kod "majstora") i skoro glavu izgubio. I nikada više. Ali to je samo jedna strana medalje. Dobar si savet dobio da paziš šta i kako pregovaraš.  Ako moj bivši "pretpostavljeni" ovo čita pozdravljam ga iz

Bayerna....

 

...firma NS ili Futog? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1899 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nadam se da se pokretač teme neće ljutiti što upadam...

Sad slušam na radiju (97,2 Mhz), firma Kruševac put traži 100 vozača kamiona B i C kategorije, i ne znam koliko rukovaoca građevinske mehanizacije. Ko je iz tih krajeva, možda je zainteresovan. Koliko sam čuo (a možda i nisam :neznam:), ne traže domaći kod95...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 258 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Uskoro ce da pocnu iskopi da rade punom parom bice posla,prosle godine se kretala dnevnica oko 6 K

Krajem 2024 isticu CPC kartice koje su svi dobili po automatizmu,moj ti je savet da ubzas maksimalno seminare

Promenio član MatorKonj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja