Jump to content

Moto Zajednica

Od Bečeja pa do Paraćina

Recommended Posts

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Nije motor u pitanju ali je potrebna pomoc prijatelja. Ako bi imao neko iz Curuga ili okoline da ima dvoriste, garazu ili podrum, tj mesto gde bi smestio (moze da kisne), a pre toga preuzeo neke cevi za mene, neka me kontaktira na 0658928652. Ja bih uplatio pare pa bih kada se ukaze dosao po to, jer covek nece da mu uplatim pare pa da cuva dok ja dodjem a ja ne znam kada mogu na taj kraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

To su cevi oko 1m duzine, trebalo bi u gepeku od auta da staju za prebacivanje eventialno ako ima neko da to moze da zavrsi sve, placam uslugu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Svuda sam napisao cevi sada vidim, u pitanju su spirale fi100, duzine oko metar, ukupno 13 kom, verovatno staju u svaki gepek, mogu ispod kruske napolju da me cekaju i do sada su bile napolju. Ako neko krece iz tog kraja ka jugu (Paracin) i to odgovara, da ponese. Naravno placam bilo koju vrstu usluge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin
pre 12 minuta, Surla85 je napisao:

Ja sam u Beceju.

Mogu otici po to.

I da bude kod mene.

@Biker Q ?

Daj broj da se cujemo 0658928652 pa da vidim da li je prodato ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Moram javno da se zahvalim @Surla85 koji se angazovao, odneo pare, preuzeo te spirale i to sve posle posla zavrsio umesto da ide da odmara. Hvala Surla85, a forum opet vraca veru u ljude. 

E sada🙃, ako neko krece od Beceja juzno i moze te spirale da poveze slobodno neka se javi:lol3:

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin
On 23. 1. 2024. at 19:27, Surla85 je napisao:

Eee, nije prodato !

Bio sam, uzeo, preprodacu ti ! ;) :D

Povlacim onda sve gore receno:lol3:.

Salu na stranu, nalov teme je promenjen (zahvaljujem Kancelariji uprave), ako neko ide od severa ka jugu pa moze da poveze te spirale neka se javi na 0658928652. Ne mora bas do Paracina da dolazi, mogu i ja da mu krenem negde u susret naravno. I placam uslugu naravno, samo ako mi je jeftinije nego da ja dodjem tamo. Ili ako nekome treba nesto iz ovog kraja pa da ja povezem na gore (moze i u manjoj auto prikolici) pa malo izdelimo gorivo ili tako nesto. Nije mi hitno a Surla kaze da mu ne smeta tako da javljajte se ako nekome odgovara nesto od navedenog. A naslov teme malo podseca namerno kao na neki putopis da privuce paznju, inace onaj ko se bude angazovao oko ovoga ima moju autorsku dozvolu da od tog prevoza napravi putopis😁.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1176 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

Ako mogu da stignu danas iz Bečeja do Beograda nekako, ja sutra idem skroz do Vranja, pa mogu da ih odbacim do Paraćina :) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Da malo podignem temu i da kazem da sutra idem do Sapca, pa mozda neko ide iz pravca Beceja pa nam se negde ukrste putevi? Znam da su male sanse za tako nesto al' ajd da javim. Plan je bio sutra i do Beceja ali vremenski verovatno nece biti moguce da odem jer drugar sa kojim idem mora da se vraca ima obaveze popodne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Ne ne, javicu se ja tebi kada se nesto organizujem unapred ne brini. Bitno je samo da taj krs tebi ne smeta a ostalo cemo lako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Moj problem a i problem kolege jos nije resen, ako znate nekog iz okoline Beceja ili da prolazi tuda recimo sa nekom robom ili slepkom ka Paracinu ili okolini, javite da pokusamo da uklopimo to prebacivanje. Naravno moralo bi i kolegi kod koga su predmeti da odgovara da se uklopi preuzimanje a meni nije problem da odem negde u okolinu da preuzmem. Naravno niko ne bi nista radio za dzabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Samo da se jos jednom zahvalim coveku Surla85 koji je ekstra lik i svima koji su ucestvovali u temi i ponudili pomoc.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja