Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RS457

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ušla i Aprilia u segment sportskih motocikala nešto niže radne zapremine. Pre par meseci debitovao je RS457. Iskorištena je maksimalna dozvoljena snaga za A2 kategoriju (35 kW, 47 KS). Zanimljivim agregat, ne tako težak motocikl i elektronika u Aprilia stilu. Cena za naše tržište još nije poznata.

 

BJBIKERS.COM

Aprilia je predstavila RS457, još jedan posve nov sportski motocikl manje radne zapremine koji ulazi u jaku klasu sportskih motocikala.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova

Prava masina za mene, 175kg :D 

 

Da li se ovim motociklima moze povecati snaga, posto mislim da sa tom zapreminom moze da se izvuce vise?

 

Da li je ovo motocikl za jednu ili 2 osobe posto na onaj rep ne moze niko da sedne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, Motorcyclist je napisao:

Prava masina za mene, 175kg :D 

 

Da li se ovim motociklima moze povecati snaga, posto mislim da sa tom zapreminom moze da se izvuce vise?

 

Da li je ovo motocikl za jednu ili 2 osobe posto na onaj rep ne moze niko da sedne.

Mislim da ladno mogu da imaju više snage, sigurno bar 60-ak KS.

 

U poslednjoj deceniji svaki R motocikl ima zadnje sedište reda radi, a bogami i dobar deo naked motocikala.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako sam dobro razumeo neka talijanska pisanija...ovaj je model u startu bio predviđen kao nešto što će moći da se nadogradi i sa čime će omladina moći da pravi prve korake u moto sportu. Pominje se kit ili čak kompletan motocikl koji će nositi oznaku RS457 Trofeo. U bukvalnom prevodu "trofej", što ukazuje čak i na mogućnost da se oformi jedno kup takmičenje, gde bi ovaj motocikl bio svima sredstvo za rad. Aprilija svakako može da se pohvali sportskim rezultatima. Rezultatima koji su proizvod rada njenih inženjera, poznatih po tome da u fabričkoj formi prave motocikle, pre bilo čega drugog, izuzetnih voznih karakteristika....pa neka su i omaleni 50 ili 125. Ovaj motorin bi mogao da bude samo još jedan u nizu onih, koji su proslavili ovo ime...ako ne, onda važna karika u nastajanju nekih novih (nadajmo se) poznatih imena moto sporta. Na kraju i ime joj to govori. Pod firmom RS, dobrih sprava u svim varijantama.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja