Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki?

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Kovin

E ovako. Imao sam dve zx9,i sada kupujem zx10.Favotizujem zelenu boju :D. Jedna kawa mi je bila 2001god,Mra,Leovinci komletan izduv,dino dzet,kn.... Isla kao djavo,najezim se kada se setim :),prodao sam je posle 10 000km,sa 37000km na satu,radila kao sat.Drugar je vozi dve godine i kad god me vidi osmeh na lice,PREZADOVOLJAN. Druga je bila 99to god,sluzila me extra. Pohvale za Kawasaki ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ma seru ljudi da Kawasaki ne valja... kad god mi neko kaze da je Kawsaki najgori Japanac ja mu kazem da jede G.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 496 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

To je tacno, ali su nepotpuni podaci. To vazi samo za ove nandzaraste, uzmes drugu boju i nema da te boli glava.

Kazu ljudi da oni zeleni najduze traju :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

To je tacno, ali su nepotpuni podaci. To vazi samo za ove nandzaraste, uzmes drugu boju i nema da te boli glava.

Kazu ljudi da oni zeleni najduze traju :) :) :)

Moj crni,kolko on moze da izdrzi,il mozda uopste nije original Kawasaki  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

To je tacno, ali su nepotpuni podaci. To vazi samo za ove nandzaraste, uzmes drugu boju i nema da te boli glava.

Kazu ljudi da oni zeleni najduze traju :) :) :)

Moj crni,kolko on moze da izdrzi,il mozda uopste nije original Kawasaki  ;D

 

To oni tebi da izvines uvalili model za pogrebne usluge. Specijalni ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad

e ovako meni to pricao decko koji je favorit suzukija i on samo njega tera ali neznam zasto je on to meni pricao ali ja sam kontao logicno zasto bi ljudi onda vozili uopste kawe kad znaju da ce crci posle 20000km!? raspitivao sam se malo vise o tome sto je on meni rekao i shvatio sam da to sto on prica nema veze sa zivotom.... e sad u meni postoji dilema.. na prolece bi uzeo neki stariji R i sad neznam sta mi je bolje kawa zx6r (ona serija oko '96god) ili suzuki srad???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja mislim da je on to pricao jer verovatno razmislja da ti uvali svog suzukija ( ne bi me cudilo da ga posle vidis da je kupio Kawasakija - imam takav osecaj. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1084 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Kupi zx 6r, i vidi koliko ce preci ;D

Ozbiljno, bolja je ninja u svemu, bar po meni...

 

 

To je mozda tvoje misljenje, srad je dosta bolji od zx6r,pricamo o modelu 96 godiste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

meni je kawa po mnogo toga bolja od yamahe pogotovo u r modelima. vec sam u nekoj temi pisao da udobnos na ninji 6 i r6 ne moze da se poredi kao ni upravljivost. sto se tice suzkija po meni valja samo stari onaj 1100 i od k2 pa na mladje,srad nije srad vec SMRAD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1084 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

meni je kawa po mnogo toga bolja od yamahe pogotovo u r modelima. vec sam u nekoj temi pisao da udobnos na ninji 6 i r6 ne moze da se poredi kao ni upravljivost. sto se tice suzkija po meni valja samo stari onaj 1100 i od k2 pa na mladje,srad nije srad vec SMRAD

 

:P :P ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova

Moja Kawa presla 30000 ne trosi ulje i sve u svemu zadovoljan sam ,a te price su gluposti,a sto se tebe tice ti probaj oba motora pa ces videti sam sta ti odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

meni je kawa po mnogo toga bolja od yamahe pogotovo u r modelima. vec sam u nekoj temi pisao da udobnos na ninji 6 i r6 ne moze da se poredi kao ni upravljivost. sto se tice suzkija po meni valja samo stari onaj 1100 i od k2 pa na mladje,srad nije srad vec SMRAD

Taj SMRAD je svojevremeno bio najprodavaniji motor u SAD i pritom je jedan od najizdrzhljivijih sportskih motora ikad napravljenih.  ;)

Takodje je jako poznat kao motocikl za stunt u Americi (pored starijih cbr-ova).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty
link=topic=29715.msg422118#msg422118 date=1233169359]

meni je kawa po mnogo toga bolja od yamahe pogotovo u r modelima. vec sam u nekoj temi pisao da udobnos na ninji 6 i r6 ne moze da se poredi kao ni upravljivost. sto se tice suzkija po meni valja samo stari onaj 1100 i od k2 pa na mladje,srad nije srad vec SMRAD

Taj SMRAD je svojevremeno bio najprodavaniji motor u SAD i pritom je jedan od najizdrzhljivijih sportskih motora ikad napravljenih.  ;)

Takodje je jako poznat kao motocikl za stunt u Americi (pored starijih cbr-ova).

 

 

Boki daj da ga roknemo malo a?  ;D ;D ;D

 

 

Video sam na Avali na skupu besomuchno turiranje i pucanje iz jednog SRAD-a i nece pa nece da crkne. Ne moz da ga unishti unaj kreten, turirao ga ko da ga mrzi. I odvezo se kuci sa njim. Upalio ujutru iz prve:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja