Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KX450F

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Kawasaki KX450F 2017 godiste u odlicnom stanju.
Pre 1rh stavljen nov klip, ventili, lanac u motoru, zamenjeni svi dihtunzi, uradjen servis.
Nova zadnja guma, nove obe unutrasnje, prednja dobra.
Na motoru je Showa SSF Air Tac prednja viljuska, ima launch control, 3 moda voznje.
Uz njega dajem stitnik dekle kvacila, preklopivu rucicu kvacila, jos jednu original rucicu kvacila.
Imam neki italijanski papir koji sam dobio uz njega.

Kes cena za clanove foruma 4000e.
Zamolio bih da ukoliko bude zainteresovanih prvo kontaktiraju putem privatne poruke.

IMG-20240102-125059.jpgIMG-20240102-125132.jpgIMG-20240102-125155.jpgIMG-20240102-125215.jpgIMG-20240102-125248.jpgIMG-20240102-125237.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Aktuelno.

Nisam pomenuo, motor nije za pocetnike, sto se i moze zakljuciti iz prilozenog :D

 

IMG-20240211-223247.jpg

 

P. S.

Nisam pao sve je u redu sa motorom :D 

  • Haha 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Vozikao je danas, nesto sam se opustio i vozio sam bas agresivno, a motor se ponasao savrseno kao nikad do sad, sta god da sam zamislio on je to radio, i resim da je bilo dosta krecem ka kuci i uz jedno brdo koje je iskopano traktorima i dzipovima idem po sredini puta jedno 40ak cm vise od kolotraga kuda prolaze ovi, i sve vreme razmisljam da opustim gas al ne da djavo mira, omakne mi prednji tocak i refleksno (kao i mnogo puta do sad i uvek me je spasavalo pada sto na ulici sto u sumi) krenem da se odgurnem nogom da se vratim u ravnotezu ali sam imao solidnu brzinu i cim sam pipnuo tlo cizma se zalepila u mestu a telo nastavilo i iskrenula mi se noga u kolenu. U trenutku mi se noga ukocila nisam mogo da je pomerim, nastavim polako ka kuci stajao probao da gazim, moze ali zateze sa druge strane kolena a i ono nateklo u roku od minut, bio na snimanju kazu srecom koleno nije mrdnulo ali su se tetive istegle i dobih gips prvi put u zivotu. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kako kažu, dobro je, kad nije gore...brz oporavak !

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja