Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Pozdrav. Ja sam po prvi put stavio ferrodo plocice i zadovoljan sam i sa cenom i sa kocenjem. Ne osecam razliku u kocenju izmedju nissin i ferodo.Kupio sam ih od drugara koji ima prodavnicu filtera i plocica na Banjici .Evo ti broj pa vidi sa njim da li ih jos ima.063 346712 Zeljko.:takoje:

 

Fala, proveriću

 

I ja treba ovih dana da menjam plocice napred....Nissin su ti u Moto landu 8200 rsd za napred, a imas kod Mileta na NBG-u u Biker Housu za 6000 sinter plocice italijanske za koje sam cuo samo reci hvale....

Javi sta si urado i po kojoj ceni da znam i ja.....i jel si pitao kod ovog Zeljka sa Banjice sto je kolega izbacio?

 

Još ništa. Čeka se plata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam jedno pitanje ,jel imao neko iskustva sa kacenjem tablice ispod repa ?Mislim ,zavuceno ispod repa (da me ne slikaju kamere ,paparaci kurir ... 1oda.gif ) a ne da onako strci ispod auspuha .Imam standardni nosac i standardne migavce ,znam da moze da se kupi trista cuda i kitova ,al mi se ne kupuje vise nista ..

u pitanju je 2005 600rr

 

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

@dusanko

Ne znam ,verovatno bi me smaralo .Pokusacu ,pa cu da vidim .

 

 

@popeye

ok ,kad budes imao vremena okaci ,bio bih ti zahvalan 0namigivanje.gif

 

Inaceee ,kupio sam motor pre 4 dana ,to mi je prvi motor ,ludnica ,odo da se vozim 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

.... sutra za malo da ispadne "malo sutra"...

Jbg - nešto sam na brzinu morao da palim preko grane i sve kao kad se vratim, postovaću - kad ono meseca dana i nije baš mesec dana...

I onda sam tražio od Drage da postavi na fotobuket, i - evo linka...

Nego - malo sam slagao... nije na 2 limčića od centralne brave nego na 3... ::)

I da - ponekad migavac ostane malo "razrook - evo baš mi sada bode oči na slici, što ga nisam ispravio. Baš bez veze... Da imam vremena - ispravio bih ga u fotošopu :D

 

 

th_IMG_20121210_124709tablica_tn.jpg

 

 

th_IMG_20121210_124704tablica_tn.jpg

 

pozdrav iz Rusije...

 

Zbog toga drkaju panduri i pisu mandatne kazne. Ako te to nece smarati samo napred. =)

- ma drkaju panduri samo ako voziš sa "sakrivenom" tablicom. A mi što smo namestili taj sistem samo i isključivo da bi mogli da navučemo tesnu ceradu - nama ne prave problem... :zvizduk: Ево - zaustavi me jednom prilikom marsovac i pita me nadrndano "šta ti to znači" ja pogledam - iznenadim se, jer je spakujem samo kada stavim ciradu, jelte, prokomentarišem "vidi, ostade spakovana...", spustim je pred njim i namestim kez broj 6. On mi vrati papire i namrgođeno se okrenu... Šta da vam kažem. Morate da pazite da je ne zaboravite spakovanu... Ajd' uzdravlje...

 

п.с. - ово има везе са темом у којој постујемо...:

http://forum.bjbiker...ost__p__1527839

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Narode imam cbr 600 f4 nekako mi nema snage ovaj moj motor tj ide on super i sve to al ne vuce lepo u vecoj brzini(5-6) iz malih obrtaja....znaci u tim brzinama ubazava super do pola gasa al preko pola gasa koliko da hoces u tom trenutku da ga zavrnes jos ne reaguje bas na moju komandu:).neznam sta bi moglo da zeza?znaci radi kao sat na leru i vuce u manjim brzinama super al mozda sam ja navikao na moju suzu(gsxf)koja je cupala koliko god gasa da das i kad god das sa 80hp a ovaj sa 100 i kusur nevuce kao suza.mozda sam se ja istripovao jer se jos nisam navikao na drugaciji motor al ko god je probao kaze da je lenj u vecim brzinama....sta moze da bude imate neki predlog?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Moguce da je neka od blokiranih verzija. Ako je uvezen iz svajcarske vrlo je moguce da je neka ustrojena verzija. Mozda bi mogao da pozoves hondu da ti oni provere to u sistemu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Pa pozoves Hondu Centar S i zamolis da ti preko brojeva sasije ili motora provere snagu... ili svratis kod nekog boljeg majstora da ti on oslusne i proceni....ili kupis od mene cbr 900 i nema sanse da ce ti slabo ici pritom ce ti sigurno manje trositi... ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

@bikerboyz koji ti model posedujes? Ja sam imao informaciju da je na f3 fabricki 160. Malo sam prelistavao strane forume pa sada vise nista ne znam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja