Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

ja uzeo letos od momaka iz mk indjija,za prednje diskove ukupno koštali dve hiljade i četristo plus poštarina,znači jedan je tada bio hiljadu i dvesta rade hondin program i ekstra sam zadovoljan

 

Jel nam mozes dati kontakt,svima ce nam koristiti,prilicno je povoljno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Moguce, ja se sa kocnicama i gumama ne zezam. Moguce da je fora i u predjenoj kilometrazi za isti kvalitet kocenja. Nissin traju oko 20000 km. Ne znam koliko traju druge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ja uzeo letos od momaka iz mk indjija,za prednje diskove ukupno koštali dve hiljade i četristo plus poštarina,znači jedan je tada bio hiljadu i dvesta rade hondin program i ekstra sam zadovoljan

 

Jel nam mozes dati kontakt,svima ce nam koristiti,prilicno je povoljno?pošto si šekijev i nemanjin ortak a ja sam isto iz valjeva vozio crnog tengaija,vidim vfr što si uzeo od igora,ja sada ganjam f1 90god,za agregat i uopšte za motor skidam kapu honda je honda,samo da ga nadjem i postavljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Pozdra ljudi!

Interesuju me iskustva ljudi koji voze cbr F4i(naravno i drugih:-) ), potrosnja, moguci problemi kakva je za duza putovanja ako je nege neko isao itd...

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Pozdra ljudi!

Interesuju me iskustva ljudi koji voze cbr F4i(naravno i drugih:-) ), potrosnja, moguci problemi kakva je za duza putovanja ako je nege neko isao itd...

Hvala unapred.

 

Pozdrav druze,ja imam F4i od skoro....tako da ti mogu malo pomoci ali sigurno ce kolege koje imaju duze isti dati bolji odogovor...

Vozio sam je ranije i sad od kada je imam presao sam neku malu kilometrazu...Motor je znatno udobniji od RR-a,stabilno radi,i linearno vuce.....do 6000 je jako miran,e posle toga se budi zver:)

Potrosnju nisam testirao ali koliko znam oko 6l/100 km,ako ga bas pritiskas skoci verovatno i na 9,10 l...

Vrlo je podvozan i fleksibilan,lak za obaranje i backanje iz krivine u krivinu......jednom recju,SAVRSEN.......Ja sam odusevljen kako mi motor lezi i kakav je na asfaltu...Tako da sve preporuke za ovaj Hondin Model...

 

A da sto se tice mogucih problema.....ja ih do sada nisam imao jer ga imam krace vreme....Ali Honda je Honda,tako da sto se toga tice ne brini uopste:)

Samo redovni servisi i naravno odrzavanje kao i kod svakog motora:)Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Hvala na brzim odgovorima, to mi je jedan od najboljih hondinih modela zaista.Primetio sam da na oglasima ima par modela koji su za americko trziste.Osim izuelne razlike prednjih farova nisam primetio nikakvu razliku bar spoljasnjosti. 6l/100 km je dosta veca potorsnja od moje kawe ali opet razumljivo ipak je 4 cilindra.

Steta sto je ova nova verzija F u cini mi se malo drugacijem fazonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Hvala na brzim odgovorima, to mi je jedan od najboljih hondinih modela zaista.Primetio sam da na oglasima ima par modela koji su za americko trziste.Osim izuelne razlike prednjih farova nisam primetio nikakvu razliku bar spoljasnjosti. 6l/100 km je dosta veca potorsnja od moje kawe ali opet razumljivo ipak je 4 cilindra.

Steta sto je ova nova verzija F u cini mi se malo drugacijem fazonu.

 

Tako je,nema razlike u zigledu....i da,sat ti je u mph...

Steta,i meni se ovi noviji modeli f-a ne svidjaju.....

Dobro me je ispravio Spale,regler je slaba tacka,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Pozdra ljudi!

Interesuju me iskustva ljudi koji voze cbr F4i(naravno i drugih:-) ), potrosnja, moguci problemi kakva je za duza putovanja ako je nege neko isao itd...

Hvala unapred.

.

Vrlo je podvozan i fleksibilan,lak za obaranje i backanje iz krivine u krivinu......jednom recju,SAVRSEN.......Ja sam odusevljen kako mi motor lezi i kakav je na asfaltu...Tako da sve preporuke za ovaj Hondin Model...

 

au.........polako...............navikni se malo na njega, 500km-1000km pre bacanja u krivini...............

 

 

što se reglera tiče kod tvog motora puni na 14.2, tako da se ne brini,.............ukoliko se desi da rikne javi se i rešićemo problem........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Pozdra ljudi!

Interesuju me iskustva ljudi koji voze cbr F4i(naravno i drugih:-) ), potrosnja, moguci problemi kakva je za duza putovanja ako je nege neko isao itd...

Hvala unapred.

.

Vrlo je podvozan i fleksibilan,lak za obaranje i backanje iz krivine u krivinu......jednom recju,SAVRSEN.......Ja sam odusevljen kako mi motor lezi i kakav je na asfaltu...Tako da sve preporuke za ovaj Hondin Model...

 

au.........polako...............navikni se malo na njega, 500km-1000km pre bacanja u krivini...............

 

 

što se reglera tiče kod tvog motora puni na 14.2, tako da se ne brini,.............ukoliko se desi da rikne javi se i rešićemo problem........

 

Mare budi bez brige......to za backanje iz krivine u krivinu je vise bilo metaforicki receno,jer je to F model,dosta fin sto se tice upravljivosti....

Nisam presao bas 500 km ali sam blizu:) i nisam presao 70 Km/h.......samo lagano,imam jua jos dosta km da predjem dok se ne uhodam....

Ma sve radi na motoru fantasticno......ako mi zatreba nesto javljam se svakako....hvala ti..Pozdrav!A da zaboravio da kazem....Uzeo sam motulov sprej za lanac:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: CBR 600 F4i Sport

Ako mislis da putujes (neki duzi put), mozda ti je bolji ovaj F4i sa jednim sedistem. Pogotovo ako planiras da imas saputnika-cu. Npr. meni je ovaj F4iSport lepsi pa negde mora da ustines. Jedino je problem naci neku lepu a da je malo presla. To su motori koji inace prelaze dobre kilometraze tako da ni to nije neki problem. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Na YT-u ima snimak sampiona koji je sa ovim motorom presao 200000 Milja.

 

Da,da....odgledao......impresionirajuca kilometraza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Ako mislis da putujes (neki duzi put), mozda ti je bolji ovaj F4i sa jednim sedistem. Pogotovo ako planiras da imas saputnika-cu. Npr. meni je ovaj F4iSport lepsi pa negde mora da ustines. Jedino je problem naci neku lepu a da je malo presla. To su motori koji inace prelaze dobre kilometraze tako da ni to nije neki problem. :takoje:

Ja se zaprepastio kolika je mala razlika j udobnosti sedišta između f sporta i f4i.

Vozio moj pa odmah zatim f4i. To pričam za vozačevo sedište, za suvozača nisam probao f4i - samo mogu da kažem da me je kum vozio Bg-Su mojim motorom kada smo išli da on pazari njegov poslednji motor, i jedva sam čekao da stignem. Jbg - on 120kg, ja 70 pa mi nije no palo na pamet :(

Ipqk, nije mi toliko smetala debljina (t.j. tanjina) sedišta, koliko položaj nogu -totalno drugačije nego kod vozača, pa sam par puta "pružio" noge (kao da stružem po asfaltu)...

Al zato nazad druga priča...

 

Ps - žene ipak imaju drugačije kukove zbog hm da, pa je njima verovatno drugačiji osećaj kada se voze... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Ako mislis da putujes (neki duzi put), mozda ti je bolji ovaj F4i sa jednim sedistem. Pogotovo ako planiras da imas saputnika-cu. Npr. meni je ovaj F4iSport lepsi pa negde mora da ustines. Jedino je problem naci neku lepu a da je malo presla. To su motori koji inace prelaze dobre kilometraze tako da ni to nije neki problem. :takoje:

Ja se zaprepastio kolika je mala razlika j udobnosti sedišta između f sporta i f4i.

Vozio moj pa odmah zatim f4i. To pričam za vozačevo sedište, za suvozača nisam probao f4i - samo mogu da kažem da me je kum vozio Bg-Su mojim motorom kada smo išli da on pazari njegov poslednji motor, i jedva sam čekao da stignem. Jbg - on 120kg, ja 70 pa mi nije no palo na pamet :(

Ipqk, nije mi toliko smetala debljina (t.j. tanjina) sedišta, koliko položaj nogu -totalno drugačije nego kod vozača, pa sam par puta "pružio" noge (kao da stružem po asfaltu)...

Al zato nazad druga priča...

 

Ps - žene ipak imaju drugačije kukove zbog hm da, pa je njima verovatno drugačiji osećaj kada se voze... ;)

 

Oba su F4i samo je ovaj sa razdvojenim sedistem sport a ovaj sa banana sedistem obican...

Nisam probao obicnu F4i ali to sto kazes,sto se tice vozaca mislim da nije neka razlika......svejedno sport izgleda mnogo,mnogo lepse :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

Imao sam oba i mogu reci da je razlika u voznji i poziciji sedenja ne uporediva. F4i je puno lakse svrckati po gradu (pozicija podseca na nekog nakeda) dok na F4iSport si puno ispruzeniji tj. sam volan je ostavljen nize a sediste je vise. I kompletan motocikl je malo vislji od F4i :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Imam jedno glupo,amatersko pitanje :) Stigle su mi kocione plocice za sva 3 diska na Hondi CBR 600 F2,i sva 3 seta izgledaju isto,tj. iste su plocice,mene zanima da li to treba tako,tj. da li su plocice za zadnji disk iste kao i za prednja dva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja