Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoc ,Opel radio CD 30 Uparivanje sa drugim autom ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

-Kolege potreban mi je pomoc nekoga ko se izistinski razume u ovo.
Problem : 
Kupio sam polovan originalni Opel radio ,model CD30  GM Delphi Grundiig koji je izvadjen iz Opel Antare u kojoj je radio. 
Hocu da ga ugradim u moju Antaru koju sam kupio sa Multimedijom a nisam dobio originalni radio. 
Radio koji sam kupio proradi kada ga ukljucim ,ali posle nekih 15-20 sec prestane da radi i ispise na displayu Radio Safe. 
Dosta sam citao o ovom problemu i sve se svodi da ovaj radio treba da se upari sa mojim autom .Neki do rade tako sto otvore radio ,izleme EPRON micro cip ,ocitaju nekako ,nesto,zaleme nazad EPRON i nekako ukucaju to nesto , i problem resen.Meni to nema ko ovde da obavi i interesuje me da li postoji nacin da se to diagnostikom sa OBD canbusom uradi ,tj. da se ovaj radio upari sa brojem sasije moga auta ? 
Imao sam ranije isti problem sa zeninom 3008 -icom i to je reseno diagnostikom .Odgovori tipa idi u Opel servis i tamo ce ti to zavrsiti ,nisu opcija za mene .Takodje sam citao da ovi modeli radia nemaju svoj kod ,kao neki starije generacije .i da se oni  NE mogu pokrenuti postupkom : 
Stisni AS dugme ,drzi ga pritisnuto,upali radio,i na displayu ce ti se ponuditi opcija ukucavanja 4-cifrenog koda ,i kad ukucas ,ponovo pritisni AS dugme i radio se pokrene 
Hvala na svakoj dobronamernoj pomoci 
Moj kontakt : 063 177 05 08 ,pozvacu na svoj racun svakoga ko moze da mi pomogne ,samo mi posaljite Vas broj 
 

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja