Jump to content

Moto Zajednica

Bmw r1200gs 2018. Rallye

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 872 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

2200e manja od trazene. Toliko bih ja platio da sam prodao svoj motor. Uzgred ni mene niko ne zove a najniza je cena na oglasima za moj. Skinucu jos,nego ljudi su priglupi misle da onda nesto nije uredu, jer je trziste uglavnom dilersko makar za bmw.  Sve je vise uvoznika koji prodaju vise plovnih motora da zarade pa "diktiraju"cene. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Hajde da potrošim neko vreme, kada sam se već upleo :) Evo kako razmišlja jedan potencijalni kupac:

 

Prvo, većina ljudi koji jure ovu klasu motora jure GSA. Dakle, u paru dva veoma slična motora, imaš manje poželjan i toga moraš da budeš svestan (ne ulazim u karakteristike, imao sam oba modela, oba imaju svoje prednosti). Drugo, motor ti ima km koja nije velika zaista (za taj motor), pogotovo kada jedini veći konstrukcioni problem od skora može BESPLATNO da se reši u celoj BMW zvaničnoj mreži. Sa, druge strane nije ni mala. Recimo, mene kao kupca koji bi možda i zanovio svoj motor gubiš, jer je tvoj motor prešao više km od mog motora. Nije problem što gubiš mene, nego što je takvih mnogo. Uključujući početnike, koji tu km prelamaju kroz prizmu onoga što su do sada vozili.

 

Znači, ostaje ti kupac koji prvi put ulazi u klasu, a racionalan je kupac (oni koji kupuju emocijom, a imaju, odu u BMW i završe stvar). Tu se dakle boriš opremom i cenom. Oprema ti je ok. Cena je po mom mišljenju daleko iznad one po kojoj možeš brzo prodati ovaj motor. Mogao bih da kažem i tačnu cifru, ali ne želim baš do kraja da kvarim oglas i posao, nikada to nisam radio. Mada i nije ti frka za ovde, ovaj motor ćeš prodati na javnim oglasima, nekome ko ulazi u priču, a neće baš novi.

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Djole odličan motor a i cena po meni jako korektna. Ako adv u tom godištu ide i do 18000, zasto bi bilo mnogo 15000 za običan. Da sam gadjao i mogao u tom cenovnom rangu, nebi mnogo razmisljao. Prodaće se, kreće lepo vreme

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja