Jump to content

Moto Zajednica

CfMoto 450 enduro

Recommended Posts

  • Drug član, 1510 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

700MT je 6300€
Ni ovaj nije napucan opremom koliko vidim tako da bi trebao da bude mozda i jeftiniji.

Imam neki cudan osecaj da ce nas kinezi iznenaditi sa nekom bas niskom cenom ovog motora

Meni se nesto bas svidja onako na prvi pogled.

Promenio član Sharky - Alex

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 272 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

Ako bude 8 hiljada evropskih teško da će se probiti na tržištu, to je jača cena od CB 500x, ktm 390 adv, a znamo kako su naši ljudi još uvek skeptični prema kineskim brendovima. Nije za istu svrhu namenjen kao 800mt, nisu ludi sebi da prave konkurenciju, tek treba da osvoje tržište i zadrže deo kolača, ali opet po ceni od 8k verovatno bi se ljudi pre odlučili za neku kredu i uzeli full opremljenog 800mt.

 

Agregat je isti kao u njihovom supersport modelu 450sr, dodaće mu neku opremu u standarnoj varijanti, verovatno štitnike ručki, agregata, kreš barove. Realna mu je cena između 6.5 i 7k evropskih, a što Sharky kaže možda nas iznenade.

 

Ja sam se iskreno zagrejao za ovaj model, otkako sam CB rashodovao gledao sam svašta, ali mi ništa nije privuklo pažnju kao ovaj model. Sad ide zima ne žuri mi se nigde. Nadam se da će biti korektna cena i da će negde na proleće biti dostupan kod nas. Na predstavljanju su spominjali puštanje u promet u prvom kvartalu 2024. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pa šta i taj KTM, sklapa se u Indiji. Ja to ne smatram za KTM. Ako je CF Moto jeftiniji, uzeo bih CF. To ti je sad ko kućni aparati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja