Jump to content

Moto Zajednica

DeWalt set

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

DeWalt set dve masine srafilica 778 i udarna 787 u svom koferu sa punjacem i dve baterije. Link jer nemogu vise slika da stavim.

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

 Set dva alata koji Vam cini zivot sretan, srafilica 778 sa 60nm i opcijom zavrtanja, cekica i busenja cini...

 

IMG_20231029_150246.jpg

IMG_20231029_150400.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

200e, u ponudi i nova DeWalt 709 Atomic sa dve baterije od 4ah, DeWalt udarna 887 polovna, DeWalt busilica za beton DCH 033 sa svojim koferom takodje polovna. Kao i ovaj set udarna 787 sa combi srafilicom 778 i dve baterije. Nemam mesta ovde za slike udjite na KP link pa pogledajte sve oglase, postoji mogucnost i kombinacija baterija, masina sve je stvar dogovora. Ukoliko Vam treba novih masina iz UK i to je izvodljivo po dogovoru....

Promenio član Bokam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 868 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
WWW.PRODAVNICAALATA.RS

DeWalt akumulatorska udarna bušilica - odvrtač DCD709D2T , 2x2.0Ah, Brushless - motor bez...
WWW.GAMA-ALATI.RS

Akumulatorska vibraciona bušilica - odvrtač DeWalt DCD709D2T; Brushless; 2x2,0Ah

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej
1 hour ago, punisa 16 said:
WWW.PRODAVNICAALATA.RS

DeWalt akumulatorska udarna bušilica - odvrtač DCD709D2T , 2x2.0Ah, Brushless - motor bez...Untitled.png Akumulatorska vibraciona bušilica - odvrtač DeWalt DCD709D2T; Brushless; 2x2,0Ah
WWW.GAMA-ALATI.RS

Akumulatorska vibraciona bušilica - odvrtač DeWalt DCD709D2T; Brushless; 2x2,0Ah

 

Kolega je na konto 709 atomica pisao samo je malko promasio jer moj set ima 2 x 4ah baterije sto je bitna razlika, garancija postoji ali preko mene jer je alat iz UK. Set polovan moze za 200 da ide a niko nije ni rekao da je i cena za 709 fiksna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej
WWW.EPONUDA.COM

Uporedite cene iz više prodavnica odjednom i uštedite. Osobine i prednosti: Samo 175 mm dužine, što...

Recimo sa 2x3ah je toliko sto mu dodje cena kod nas za 2 x 4ah malko vise od 300e....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 868 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 3 sati, Bokam je napisao:
WWW.EPONUDA.COM

Uporedite cene iz više prodavnica odjednom i uštedite. Osobine i prednosti: Samo 175 mm dužine, što...

Recimo sa 2x3ah je toliko sto mu dodje cena kod nas za 2 x 4ah malko vise od 300e....

Onda perdona me :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 418 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Dobar alat nikad nije skup:popovanje:. Jbg ja koristim samo Ma kitu, skupio 12 baterija i 9 alata za iste

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Imao sam Makite svasta flex, dve tri udarne i dve srafilice ali sam prodao djuture sa sve dva punjaca i cetiri baterije. Sta ja znam nije nov nov ali nije ni kao sto ima na KP odrljani, razbijani a traze kao za novo skoro. Kazu skup je kad stoji kad ne zaradjuje, ne slazem se sa tim jer kad ste u stanu recimo ili Vam je struja daleko vredi svaku paru pa makar ga koristio 5x godisnje.

Promenio član Bokam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Alat vredi ,ja imam sav alat dewalt od ubodnih,brusilica srafilica sve i nebi nikad menjao u principu i nije jaka cena cesto pratim cene a i imam ko mi uvozi nove .nekvare se a i nelome se lako pla mi je sa 4 m visine na beton tumbala se pi skeli na putu do dole,sta raeci jos strasan alat.Da mi fali uzeo bi ja.:takoje:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja