Jump to content

Moto Zajednica

Saveti za drugi motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 2 minuta, gebee&co je napisao:

@Alexandra995 odeš u temu cbf 1000,pronađi šta je @N.F.S. sve radio i pisao,ne trebaju ti strani forumi.On je tu doktorski do u tančina objasnio sve.A to je skoro pisano.

Jesam čitala nešto, nisam sve.. Krenula od prve strane lagano. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
Upravo sada, Alexandra995 je napisao:

Jesam čitala nešto, nisam sve.. Krenula od prve strane lagano. :jee:

Možeš i tako,ali suštinski, @N.F.S. je baš detaljno obradio svaki segment.Pisanje počinje sa početka ove godine,a možda i malo ranije.

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala sto me u ovakvom kontekstu pominjes Zare! To za menjac je vrv izolovan slucaj, jeste malo "koscatiji" u odnosu na onaj u cbr600f /f4i ali je bas precizan i pouzdan.

Taj "ler" izmedju brzina je svojstveniji bas cbr-u 600 i dogadja se zbog nepotpune promene stepena prenosa (kratko i blaaago pomerena papucica biraca).

 

Sem namotaja (sto i nije problem ali je za nase uslove skup, menja se za 15 min) nema nekih decijih bolesti, ume nekada da zavergla i dva kruga pre nego upali (u situacijama kada nije ni hladna niti dovoljno zagrejana).

 

Ciklistika lepa, na gasu kultivisana, kocenje super... Amortizacija socijalna:jok:

Ventilator ukljucuje cesto, ume da prenese toplotu vozacu dobrano, ja je volim zato sto je Honda ali u tom segmentu veliki bandit, vodenjara je (po mom misljenju) bolji izbor.

IMG_20220912_132320.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

... inace, bukvalno sam je nudkao forumasima za 4000e, tek registrovanu i sa SVIM potrosnim materijalom novim, oba prednja diska presla 1000km, racuni od svega "Delta". Fiskale uz nju sam imao sa troskom od 140000dinara, nista nije bilo starije od 6 meseci... Nisam uspeo prodati nekome odavde. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Verujem, da sam znala ranije možda bi mogli da pravimo posao. :takoje: Eno je na oglasima tvoja Suzana u Jagodini, piše: Neša iz Kragujevca je napravio kao novu. :D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 35 minuta, Vitez Koja je napisao:

Msm da je neko pricao da je imao probleme oko kormana, da mu se treso "volan" nzm sta moze to da bude? 

Moj prijatelj je skoro stavio kofer na svom Burgmanu, krenuo je da mu trese kad pusti korman, kaže da pre dok nije imao kofer nije imao tih problema. Šta znam, valjda može da se reši nekako... Meni je i cilj da na narednom motoru uvek nosim sa sobom  kofer, da više ko mazga ne nosim sve na leđima.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 3 sati, Alexandra995 je napisao:

Neša iz Kragujevca je napravio kao novu.

A fora je u tome sto je taj motor bio kod njegovog komsije, sugradjanina punih 11godina, njega ne pominje :D 

Jedna je Suzana u Jagodini (Mikac), ova druga je u Bg (blackmore forumas) :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Meni trese korman trenutno, al 90% sam siguran da je do prednje gume koja verovatno ima neku falinku, jer je jos par kolega imalo isti problem na temi o dunlop gpr 300. Teram dok ne potrosim gumu jer ne smeta ako se ne pusta iz ruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja