Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc za malog Lava Teodorovica

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Pozdrav svim drugarima... nije me bilo duuugo duuugo... pa nek misli ko sta hoce ali iako trenutno ne vozim moram ovde pisati.

 

Znam da ovde ima jako puno dobrih ljudi velikog srca...

 

mali Lav Teodorovic iz Novog Sada je jos jedno dete koje je dobilo dijagnozu SMA i kome je potreban onaj lek Zolgensma koji kosta 2 miliona dolara. Njegova sestra ide sa mojim sinom u vrtic i poslednjih nekoliko dana ceo vrtic i roditelji smisljaju nacine kako da se prikupi novac i prosledi informacija do sto vise ljudi. Deca prodaju na igralistima limunadu, mafine i igracke a roditelji prikupljaju donacije u vidu igracaka, instrumenata, casa, krigli,... svega sto moze da se proda na vasarima i na online humanitarnim licitacijama. Pa ako neko ima nesto tako zamolio bih da mi se javi na 063506461 da organizujemo prikupljanje takvih stvari.

 

A za one koji hoce da pomognu novcano evo linka na kome mogu naci brojeve racuna ili neke druge nacin uplata... hvala svima, delite i saljite dalje....vremena je malo a novca je potrebno jako puno.

 

1521 na 3030

 

WWW.BUDIHUMAN.RS

Humanitarna fondacija BUDI HUMAN - Aleksandar Šapić prikuplja novčana sredstva za Lava Teodorovića (2021) Lavu je u junu 2023. godine potvrđena dijagnoza Spinalne mišične...

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja