Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje, za početak

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: Yamaha Virago 250

Pozdrav svima, ja sam Packe iz Brusa, volim choppere i Rock & Roll, trenutno vozim Yamahu Virago 250. 89. sam godište i radim kao CNC operater/programer.  

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Steed/Shadow 400

Zdravo komsija. Dobro dosao! Ja sam do pre nekoliko godina vozio Viraga ali od 125 cc :) izvozao sam se fino, isao i po 200 km u cugu bez problema. Jedino je slab, narocito ako se dvoje voze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: Yamaha Virago 250

@AliTheGreatest Ja sam vozio Suzuki Marauder 125, takođe sam prelazio lepu kilometražu sa njim,čak i udvoje. Sada ga prodajem, oglas je na polovini automobili, nego komšo imaš li nekog dobrog majstora u Kš, imam problema sa strujom na Viragu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Steed/Shadow 400

Uglavnom svi popravljaju kod Saleta u Citluku, i zato je kod njega najveca guzva.

Ja sam probleme sa strujom resavao sam, ili sa kumom koji se malo bolje od mene razume :)). Na Viragu sam menjao regler, to im je standardna boljka. Takodje, desava se da se plasticni konektori pregreju i istope. Onda preseces zice i spojis ih pojedinacnim spojnicama/konektorima.

Moze da se desi da nije problem do instalacija, nego do svecica.

Ja sam jednom mislio da je problem do reglera, i membrana pa sam ih menjao. Ipostavilo da je zica koja vodi struju u jednu od svecica bila prekinuta :)) Drugi put sam recimo samo lose zasrafio onaj sraf akumulatora, pa je opadao napon struje i motor stucao...

Uglavnom, ako neces sam da se bakces, mogu da ti posaljem broj od Saleta...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: Yamaha Virago 250

@AliTheGreatestregler je zamenjen pre 4-5 godina, prošle godine je zamenjen CDi, akumulator stavljen nov pre mesec dana,tada sam ja kupio motor i to od najboljeg druga,do pre par dana je išao kao zmaj i onda krenuo da zeza. Svećice sam naručio nove, stižu u ponedeljak, instalacije sam pregledao ali ovako vizuelno nisam uočio ništa neobično. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Pozdrav Packe!!!

 

Ne znam da li me prepoznaje ovde, ali Packe i ja se znamo iz underground vremena ekstremnog metala. Jedan je od ljudi koji je drzao UG extreme metal izdavastvo za neafirmisane bendove. Decko koji je pomagao mladim metal i pank bendovima da zajedno sirimo ljubav prema muzici, pa su neretko srpska metal pank izdanja zavrsavala od Juzne Amerike do Australije zahvaljujuci ovom coveku. Sirom sveta...To nismo zaboravili mi koji smo voleli iskreno i dalje volimo tu muziku, iz koje smo ponikli. 

 

Veoma bitan covek za mlade hevi metalce i pankere u Srbiji, pogotovo u kategoriji ekstremne muzike,  koji je za istu mnogo dao u ovoj zemlji . Packe, dobrodosao na BJ Bikers forum. 

 

Slobodno pitaj sta god ti treba, tu smo da pomognemo. 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja