Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Valjeva

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Pozdrav svim bajkerima,

 

Ja sam Nikola, iz Valjeva sam i imam 25 godina. Upravo polažem za A2 kateogriju, nisam hteo odmah da polažem za "celo" A da se ne zalećem na jake motore bez ikakvog prethodnog iskustva (jedini dvotočkaš bicikla :D ), tako da sam to ostavio za sledeću sezonu. Još uvek nisam vozio motor, tek treba da počnem sa praktičnom obukom, ali sam čuo da motor nađe tebe, a ne obrnuto i to se desilo, tako da sam neplanirano kupio svoj prvi motor, Keeway Superlight 150. Naravno, svestan sam kvaliteta ovih motora, međutim već bih sledeće sezone uzeo nešto ozbiljnije kao što su Intruder, Shadow, Drag Star,... (ako finansije dozvole) pa nisam hteo da bacam pare, već da imam motor na kome ću steći praksu.

 

Suvišno reći posle mojih izbora iznad, ali cruiser motocikli su zaslužni za moju želju od malih nogu da sednem na motor. Pored toga jedino što bih probao su Transalp, GS, X-Cape i slično, jer su pogodniji za nepristupačne terene i duža putovanja koja su u planu kroz neku godinu (a možda i ranije, nikad se ne zna).

 

Član sam od pre par meseci i sad kada postajem jedan od vas uskoro, red je da se predstavim. Još jednom bih da vas sve pozdravim, tu sam za sve savete koje imate i nadam se da ću mnoge od vas imati prilike i da upoznam. :zdravo:

 

image.thumb.jpeg.d6bc3eaa206166d0b6183bb415787a08.jpeg

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Dobro došao, samo polako korak po korak na dobrom si putu. A inače Keeway uopšte nije rđav brend. Održavaj kako valja i samo cepaj, sve ostalo dolazi samo po sebi kada postoji želja i volja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Steed/Shadow 400

Dobrodosao. Ne znam kakve su Keeway iz prve ruke ali znam da se jednom mom bivsem kolegi odlicno pokazala (a dusu joj vadi, ima 160-ak kg (ne motor, nego on)).

Odlican plan za dalje, ja imam shadow/steed 400 i to je odlican motor. Dragstar 650, Shadow 600/750 su kruzeri za uzivanje i laganu voznju. 

Mislim da si bez potrebe odlozio kompletnu A kategoriju, jer je realno smaranje duplo polaganje ali ok :))

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Keeway Superlight 150
On 15. 6. 2023. at 23:17, AliTheGreatest je napisao:

Dobrodosao. Ne znam kakve su Keeway iz prve ruke ali znam da se jednom mom bivsem kolegi odlicno pokazala (a dusu joj vadi, ima 160-ak kg (ne motor, nego on)).

Odlican plan za dalje, ja imam shadow/steed 400 i to je odlican motor. Dragstar 650, Shadow 600/750 su kruzeri za uzivanje i laganu voznju. 

Mislim da si bez potrebe odlozio kompletnu A kategoriju, jer je realno smaranje duplo polaganje ali ok :))

 

Hvala! I ja spadam u tu tezu kategoriju, 110kg :D, tako da se nadam da ce i mene posluziti. Eto upravo to mi i jesu glavni kriterijumi, da su za uzivanje i laganu voznju. Dvoumio sam se ali eto motocikli su mi bili nepoznanica do sada i onda preovladala "sigurnija" opcija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja