Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT250-16 Potrebni delovi za mali servis

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Pozdrav ljudi,

 

Pokušao sam da našen na forumu ali nisam uspeo.

 

Kontaktirao sam jednog dobavljača delova za motore, na šta mi reče da nije siguran koje sve ulje filteri itd, može da se primeni na mog kineza.

Da li neko može da me uputi koje sve delove tip ulja i filtere treba da uzmem da bih uradio servis?

 

Takođe trebalo bi da zamenim i bobine i kablove, pa gde bih to mogao da uzmem. Pa ako možete i na to da me uputite, okolina Beograda bi bila odlična?

 

Hvala, živi bili!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja sam imao taj motor 2012 godine, ako se dobro secam on nema filter nego tzv sito, sto se ulja tice sipao sam

MOTUL 3000 10w40 mineralno ulje, sto se bobina tice nisam siguran da ih mozes naci kod nas nove, kablovi kapiram da idu obicni koje mozes naci u svakoj radnji auto delova.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Bobine proveri om metrom, verovatno su ispravne. Kablove obicne zicane i kapice mozes kupiti u bilo kojoj moto radnji. Uzmi ngk kapice za svecice, nemoj onu najjeftiniju. Pukne odmah.

Ulja ti stane oko 1,5l. Ja bih uzeo neko polusinteticko, ali ti motori nisu nesto osetljivi na vrstu motornog ulja.

Nivo ulja meris tako sto cep sa meracem odvijes , obrises , a onda ga samo umetnes dokle mozes u blok. Ne uvijas ga.

 

063283131

Ovaj cova je imao u podrumu toliko novih zaostalih delova za te motore za jeftine pare. NBG kod arene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja