Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga Savet

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250

Pozdrav ekipa zanima me da li mi neko može reći kako da zatvorim ovaj dio ovde na bradi tj sta bi bilo najbolje staviti tu pre neki dan mi uleti stršljen tuda u kacigu umalo asvalt nisam poljubio IMG_20230530_121524.thumb.jpg.bd81a32ef85e3bb3a92a45c9214faf0c.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ6

Pozdrav, kod Sharkovih kaciga uglavnom tu imas neku tkaninu koja zatvara taj deo, pogledaj model Shark Skwal 2, videces da tu na bradi stoji neka tkanina, sad ne znam da li neko takvo resenje mozes da primenis, tj dal imas gde da zasijes tako nesto, a da ti ne odleti u voznji :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Jel ti ovo neka LS2 kaciga ? Ja sam uz svoj Pioneer Evo dobio deo koji to tu zatvara. Čini mi se da i ti imaš tu te 4 rupe - za to služe, da se stavi.  Ovako nešto:

image.png.955a10b71eddb1d804f659e11b0cc05a.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250
pre 5 minuta, antir3ality je napisao:

Jel ti ovo neka LS2 kaciga ? Ja sam uz svoj Pioneer Evo dobio deo koji to tu zatvara. Čini mi se da i ti imaš tu te 4 rupe - za to služe, da se stavi.  Ovako nešto:

image.png.955a10b71eddb1d804f659e11b0cc05a.png

Jeste ls2 pioneer 436 uzeo sam kacigu novu i nisam dobio taj dio uz nju ne znam da li može ngde da se kupi posebno taj dio 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Istu kacigu imamo. Čudno, trebao si to da dobiješ. Pitaj u prodavnici. I na LS2 sajtu stoji da to ide uz kacigu. Na engleskom to ti je chin curtain:
 

WWW.TRADEINN.COM

Buy LS2 MX436 Evo Chin Curtain - Black, Accessories and parts from Helmets for only 14.99 €. Find motorcycle deals in Motardinn | Fast delivery

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 477 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

ako nema da se kupi  za toju kacigu, moze parce neke rastegljive tkanine (stara majica), pa zaglavis ispod kedera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250
pre 3 minuta, antir3ality je napisao:

Istu kacigu imamo. Čudno, trebao si to da dobiješ. Pitaj u prodavnici. I na LS2 sajtu stoji da to ide uz kacigu. Na engleskom to ti je chin curtain:
 

WWW.TRADEINN.COM

Buy LS2 MX436 Evo Chin Curtain - Black, Accessories and parts from Helmets for only 14.99 €. Find motorcycle deals in Motardinn | Fast delivery

 

Hvala videcu da uzmem ili ako ne uspem da improvizujem nesto sreca pa vizir nije bio zaklopljen tj bio je zatvoren ali ne i zakukan pa sam uspio ga otvorit na brzinu da strsljen izleti 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Peda tek 250
pre 14 minuta, antir3ality je napisao:

Istu kacigu imamo. Čudno, trebao si to da dobiješ. Pitaj u prodavnici. I na LS2 sajtu stoji da to ide uz kacigu. Na engleskom to ti je chin curtain:
 

WWW.TRADEINN.COM

Buy LS2 MX436 Evo Chin Curtain - Black, Accessories and parts from Helmets for only 14.99 €. Find motorcycle deals in Motardinn | Fast delivery

 

Hvala puno naručio sam puno si mi pomogao 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja