Jump to content

Moto Zajednica

Jedan motor jedno drvo

Recommended Posts

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Dobra ideja! Samo kako da ponesemo i ašove na motoru? :) Sadnicu jos i nekako.

Niko jos nije spomenuo tresnju,ne mogu da verujem da jos niko nije cuo za kirschwasser  ;D

 

pa zasta sam ja kupio asovce iz Paracinskog vojnog odpada,a bas sam se pitao da li cu ga ikada upotrebiti,kad ono sad se ukazala prilika  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

...Neko je pitao kako za ashov? Jeli bate jesi bio ti u vojsci? ima onaj mali na rasklapanje:)

Pre 20 godina.I znam za taj asovcic,ali ga nemam kuci,niti mi se kopa sa njim i da ga imam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

...Neko je pitao kako za ashov? Jeli bate jesi bio ti u vojsci? ima onaj mali na rasklapanje:)

Pre 20 godina.I znam za taj asovcic,ali ga nemam kuci,niti mi se kopa sa njim i da ga imam

 

Ote mi rec iz usta. Malo sam rovova iskopao sa onim govnetom, a sad treba jos da kopam jamice! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Odlicna ideja. A i predlozi gde, kako ,sta su odlicni. Evo i moj predlog koje drvo zasaditi. Ajde da vidimo ko je i zasto emotivno vezan za koje drvo pa to neka i zasadi.

Ja sam nekako jako vezan, pogotovo u ovim zamskim danima, za drvece poput sljive, kruske, a i one ratne-rezervne kajsije ;D A prijavljujem se da ih i odrzavam ako mi dozvolite da ih i eksploatisem sa Gecom i Pecom ;D ;D

Ali ima jedno drvo za koje sam jako amotivno vezan, a i potseca me, kako godine prolaze, jer sve vise boli, a to je jedna braza. Elem , kad sam bio manji, mali deci, sankao sam se na lokalnom brdascetu pa sam jednom prilikom imao jako bliski susret sa voljenom mi brezomn na kojoj sam ispovredjivao mnoge extremitete. Od tad mi ostala u secanju... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Surcin

Ja sam za ... posto imam 50cc . . . ako je negde gde mogu da idem sa mojom mulicom...

 

hahaha tvoja mulica haha

 

pa i ja imam skuter 50 cc pa idem svugde sa njim,samo ga lepo sredi za leto i juriiiiišššš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: ex MV Agusta 800 Brutale

Ajde da vidimo ko je i zasto emotivno vezan za koje drvo pa to neka i zasadi.

 

Ovo bi bilo super, ali koliko se razumem u to mislim da je nemoguće, jer svako drvo zahteva određene uslove za svoj rast. Npr. voćke se moraju orezivati, prskati raznim otrovima protiv štetočena i slično, zatim ima i neke veze sa svetlom i terenima na kojima se sadi tako da ovo da zasadi svako ono drvo koje ''voli'' nije moguće ostvariti a da se sve lepo primi i nastavi da raste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Aman ljudi, kako smo krenuli moracemo da pravimo staklenu bastu.

Sadi se lipa, hrast, topola, ali ona sto ne leti u prolece, breza (licno je najvise volim)...

A sto se tice vocki to je vec druga prica i nije za ovu priliku. Mada bi smo mogli da kupimo neko imanje, pa da zasadimo vocke, pa da pecemo rakijicu, pa prasence...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Mislim da je dud neopravdano zapostavljen!

+1

E ovo mi je omiljeno voce. Ako neko ima sadnicu jednog belog jednog crnog duda, rado bi ga zasadio na placu.

P.S.

Samo onda nije dobro u blizini imati patke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Ja sam za ... posto imam 50cc . . . ako je negde gde mogu da idem sa mojom mulicom...

 

hahaha tvoja mulica haha

 

pa i ja imam skuter 50 cc pa idem svugde sa njim,samo ga lepo sredi za leto i juriiiiišššš

 

Mislio sam na cross 50cc, Hondicu...skuter mi nije vise ni za k....  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ajde da vidimo ko je i zasto emotivno vezan za koje drvo pa to neka i zasadi.

 

Ovo bi bilo super, ali koliko se razumem u to mislim da je nemoguće, jer svako drvo zahteva određene uslove za svoj rast. Npr. voćke se moraju orezivati, prskati raznim otrovima protiv štetočena i slično, zatim ima i neke veze sa svetlom i terenima na kojima se sadi tako da ovo da zasadi svako ono drvo koje ''voli'' nije moguće ostvariti a da se sve lepo primi i nastavi da raste

 

Zato sam sei prijavio da odrzavam, ali i da exploatisem. Malo sale nije na odmet, na ova sumorna vremena... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Surcin

Ja sam za ... posto imam 50cc . . . ako je negde gde mogu da idem sa mojom mulicom...

 

hahaha tvoja mulica haha

 

pa i ja imam skuter 50 cc pa idem svugde sa njim,samo ga lepo sredi za leto i juriiiiišššš

 

Mislio sam na cross 50cc, Hondicu...skuter mi nije vise ni za k....  :)

 

 

pa dobro,iskreno ni ja nisam zeleo da kupim skuter,ali eto ..... HVALA BOGU pa me stvarno služi perfrktno...pu,pu,pu  da ga neureknem....pozzz za tebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

sta god da se radi u vezi sadjenja drveca, racunajte i na mene! :)

 

Ovih dana bas presadjujem novogodisnju jelkicu, ne kapiram ljude koji hoce isecen koren..... :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mislim da je dud neopravdano zapostavljen!

+1

E ovo mi je omiljeno voce. Ako neko ima sadnicu jednog belog jednog crnog duda, rado bi ga zasadio na placu.

P.S.

Samo onda nije dobro u blizini imati patke

ne znam to za patke,koja je prica? Ali sam probao dudovacu,uh,bruka je..... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Mislim da je dud neopravdano zapostavljen!

+1

E ovo mi je omiljeno voce. Ako neko ima sadnicu jednog belog jednog crnog duda, rado bi ga zasadio na placu.

P.S.

Samo onda nije dobro u blizini imati patke

ne znam to za patke,koja je prica? Ali sam probao dudovacu,uh,bruka je..... ;)

 

Pa ono iz ko to tamo peva. dok sam ja...ti si jeo pacija go..a mesto dudinja...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja